مبارزه با استرس در عرض دو دقیقهمبارزه با استرس در عرض دو دقیقه | جهت دریافت مشاوره لطفا به واتساپ پیام دهید شما هم میتوانید مثل دیگر عزیزان با مشاورین ما در این زمینه ارتباط برقرار کنید.

🟢 لطفا میزان اهمیت مبارزه با استرس در عرض دو دقیقه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مبارزه با استرس در عرض دو دقیقه را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

مبارزه با استرس در عرض دو دقیقه | مشاوره :

مبارزه با استرس در عرض دو دقیقه


مبارزه با استرس در عرض دو دقیقه : فقط به من احساس نکن وعده؟ چرا کسی باید چنین معامله ای بکند؟ شاید زمانی که شروع کردید نمی دانستید برای چه چیزی ثبت نام کرده اید.

احتمالاً چاپ ریز را نخوانده اید. اغلب رفتارهای اعتیادآور با عواقب و دردهای وحشتناکی که بعداً انجام می‌شوند، شروع نمی‌شوند.

مبارزه با استرس در عرض دو دقیقه : همانطور که یکی از معتادها می گوید: “خیلی قبل از اینکه مشکل باشد، راه حل من بود.” رفتارهای اعتیادآور شما احتمالاً به عنوان یک “راه حل” برای شما نیز شروع شده است. آیا این عجیب به نظر می رسد؟

شاید به این فکر می کنید که اعتیاد من چگونه راه حلی برای مشکلات من بود؟ نمی‌توانست مردم یا چیزهایی را که از دست داده‌ام بازگرداند.

مبارزه با استرس در عرض دو دقیقه : قطعا مشکلات مالی من را حل نکرد. و اگر چیزی بود، روابط من را سخت تر کرد!

مطمئناً نوشیدن مشروبات الکلی، پرخوری، مصرف مواد مخدر یا انجام سایر رفتارهای اعتیادآور مشکلات آنی شما را حل نکرده است.

مبارزه با استرس در عرض دو دقیقه : زندگی مملو از روزهای سخت، مصیبت ها و زیان هاست و با مستی یکی از آنها از بین نمی رود.

اما حقیقت این است که شما سعی نمی کنید مشکلات واقعی خود را با رفتارهای اعتیادآور خود حل کنید. مشکلاتی که برای حل آنها تلاش می کنید احساسات شما هستند.

مبارزه با استرس در عرض دو دقیقه : شما به دنبال راهی برای فرار از آنها، دفن آنها، مخفی شدن از آنها یا تلاش برای تبدیل آنها به چیز دیگری هستید.

اعتیاد شما به شما اجازه می دهد تا مدتی این کار را انجام دهید. این راه حل موقت شما برای مشکل احساس است.

مبارزه با استرس در عرض دو دقیقه : از دست دادن و احساس در سراسر این کتاب، شما به از دست دادن فکر خواهید کرد.

نگاه کردن به ضررهایی که در زندگی شما رخ داده است به شما کمک می کند تا ببینید چرا رفتار اعتیاد آور خود را انجام می دهید و قدرت بیشتری در مبارزه برای بهبودی به شما می دهد.

مبارزه با استرس در عرض دو دقیقه : اما چرا، به طور خاص، ما به ضرر نگاه می کنیم؟ زیرا از دست دادن، در ذات خود، احساسات را به وجود می آورد.

هنگامی که در حال تجربه از دست دادن هستید، و در طول زندگی تان در حالی که با ضررهای قدیمی کنار می آیید، ممکن است احساس عصبانیت، غمگینی، استرس یا ترس کنید.

مبارزه با استرس در عرض دو دقیقه : ممکن است احساس درماندگی، تنهایی یا خیانت کنید. گاهی اوقات ممکن است حتی احساس تسکین، جدا شدن یا بی حسی کنید.

این احتمال وجود دارد که طیف وسیعی از احساسات را تجربه کنید: گاهی سه بار در یک روز، گاهی اوقات دوازده در یک روز. گاهی اوقات به نظر می رسد که احساسات مانند یک موج جزر و مدی برخورد می کنند و شما را از پشت به زمین می کوبند.

مبارزه با استرس در عرض دو دقیقه : در سایر احساسات، ۹ بار ممکن است به نظر بیایند سگی که ساعت به ساعت پاشنه پاهای شما را نیش می زند و از جلب توجه شما ناامید است.

در زمان‌های دیگر، این احساسات ممکن است کک‌های کوچکی باشند که باعث می‌شوند در سراسر بدن شما بچرخید و خارش کنید.

مبارزه با استرس در عرض دو دقیقه : یکی از اهداف اصلی این کتاب کمک به شما برای پذیرش و تحمل احساسات است. توجه داشته باشید که ما نگفتیم احساسات خود را تغییر دهید.

تلاش برای تغییر، کاهش، کنترل یا اجتناب از احساسات بخشی از چیزی است که منجر به رفتار اعتیاد آور شما می شود که سعی در توقف آن دارید.

مبارزه با استرس در عرض دو دقیقه : وقتی این کتاب را مطالعه کردید، احتمالاً کمتر احساس عصبانیت، استرس، صدمه، ناامیدی و ترس خواهید داشت.

حتی ممکن است برخی از این احساسات از بین بروند. اما مهم ترین نکته این است که برای خوب بودن نیازی نیست احساسات شما تغییر کند. شما قبلاً خوب هستید.

مبارزه با استرس در عرض دو دقیقه : این ممکن است مانند یک ایده رادیکال به نظر برسد. ما می توانیم آن را درک کنیم.

همانطور که بعداً توضیح خواهیم داد، شما چیزهای زیادی در مورد احساساتی که درست نیستند یاد گرفته اید. بخشی از کار پیش روی شما این است که درس هایی را که شما را به بیراهه کشانده اند، بیاموزید.

مبارزه با استرس در عرض دو دقیقه : ذهن خود را باز نگه دارید؛ تغییر عقیده زندگی شما را تغییر خواهد داد! در آغوش گرفتن سگ لحظه ای پیش، ما به یک روش اشاره کردیم که ممکن است احساسات را تجربه کنید: به عنوان سگی که پاشنه شما را نیش می زند.

مبارزه با استرس در عرض دو دقیقه : بیایید آن را کمی بیشتر بررسی کنیم تا بتوانید بهتر درک کنید که چگونه ممکن است به احساسات در زندگی خود پاسخ دهید.

احساسات خود را مانند این سگ تصور کنید: یک موت جعلی که هیچ علاقه ای به فرزندخواندگی ندارید اما به نحوی در زندگی شما اقامتگاه ایجاد کرده است.

مبارزه با استرس در عرض دو دقیقه : شما برای خلاص شدن از شر این جانور مزاحم همه چیز را امتحان کرده اید. چرا این کار را نمی کنید؟ او روز به روز زیر میز شما در محل کار است.

ساق شلوار شما را می‌کشد، در خواربارفروشی روی شما می‌پرد، وقتی می‌خواهید رانندگی کنید حواس شما را پرت می‌کند. او هم بوی خوبی ندارد.

مبارزه با استرس در عرض دو دقیقه : از یک همکار می خواهید که او را از دستان شما بردارید. او مودبانه می گوید نه، که او قبلاً چند سگ از خودش دارد.

شما سعی می کنید این سگ را در خانه خود قفل کنید یا او را در گاراژ نگه دارید. حتی سعی کنید او را در پارک رها کنید – نه هر پارکی، پارکی که در سراسر شهر است.

مبارزه با استرس در عرض دو دقیقه : اما وقتی به خانه رسیدید او در آستانه در است. او فقط آنجا می نشیند و منتظر شماست.

صبح‌هایی وجود دارد که مطمئن می‌شوید که این سگ امروز شما را آزار نخواهد داد، اما در عرض چند ساعت، او ظاهر می‌شود.

مبارزه با استرس در عرض دو دقیقه : بیرون از درب راههای مقابله با استرس خواستگاری دوش شما پارس می‌کند یا در زمان استراحت ناهار به شما پنجه می‌زند.

هر روز ناامیدتر می شوید، بیشتر و بیشتر متقاعد راه حل برای مقابله با استرس می شوید که تا زمانی که این سگ را خلاص نکنید، در جهنم زندگی خواهید کرد.

مبارزه با استرس در عرض دو دقیقه : شما فکر می کنید، من راه های مقابله با استرس سر جلسه امتحان نمی توانم یک روز دیگر را تحمل کنم. شما فکر می کنید، اگر این سگ به زودی مرا تنها نگذارد، من دیوانه خواهم شد.

هرگز به ذهن شما خطور نمی کند که سگ را در آغوش بگیرید. بالاخره مشاوره انگیزشی کنکور او اینجاست تا بماند. او بخشی از زندگی شماست، چه بخواهید چه نخواهید.

مبارزه با استرس در عرض دو دقیقه : شاید شما او را به دنیای خود دعوت نکرده برای مقابله با استرس چه کنیم باشید، اما او مطمئناً آن را ترک نمی کند. آیا می توانید آن را بپذیرید؟

آیا می توانید این سگ را قبول کنید؟ حالا تصور کنید که یک نفس عمیق بکشید، به آرامی بازدم کنید و یک نگاه خوب و طولانی به این سگ بیندازید.

مبارزه با استرس در عرض دو دقیقه : او واقعاً ترسناک نیست – بیشتر از هر چیز دیگری تحریک کننده است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *