مبارزه با استرس کاریمبارزه با استرس کاری | جهت دریافت مشاوره لطفا به واتساپ پیام دهید شما هم میتوانید مثل دیگر عزیزان با مشاورین ما در این زمینه ارتباط برقرار کنید.

🟢 لطفا میزان اهمیت مبارزه با استرس کاری را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مبارزه با استرس کاری را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

مبارزه با استرس کاری | مشاوره :

مبارزه با استرس کاری


مبارزه با استرس کاری : امروز به خودم احترام می گذارم و به خودم اهمیت می دهم. من ارزش دارم به خودم این اجازه را می دهم که با خودم مهربان باشم.

من دوست دارم و محافظت می کنم. جسارت می خواهد که اول از خودم مراقبت کنم. من این شجاعت را دارم.

مبارزه با استرس کاری : من ارزشش را دارم مراقبت از خودم به من این امکان را می دهد که در کنار دیگران ظاهر شوم.

مراقبت از خودم باعث می شود که احساسات خشم، رنجش و رنج از بین برود. پس از از بین رفتن احساسات خشم، رنجش و رنجش، من با خود واقعی خود باقی می‌مانم.

مبارزه با استرس کاری : خود واقعی من نیاز به توجه و مراقبت دارد. من این توانایی را دارم که آنچه را که نیاز دارم به خودم بدهم.

و امروز به مهربانی نیاز دارم مهربان بودن با خودم باعث سلامت روانی و جسمی می شود. اکنون سلامت روحی و جسمی خوبی در اختیار من است.

مبارزه با استرس کاری : من مستحق سلامت روحی و جسمی هستم. من تعهد می دهم که خوب باشم. من مزایای خوب بودن را احساس می کنم.

انتخاب دیگر برای الهام گرفتن، کتاب کوچک صلح درونی دالایی لاما (انتشارات همپتون رودز ۲۰۰۹) است. فراموش نکنید که به منابع بخش سفر در انتهای این کتاب کار نگاهی بیندازید.

مبارزه با استرس کاری : کتاب کار ذهن آگاهی برای اعتیاد ۱۲۲ نتیجه‌گیری کاربرگ‌های «شناسایی اعتیادها» راهی سریع و صادقانه برای برچسب‌گذاری اعتیادتان به شما ارائه کرده است.

ممکن است بیش از یک ماده اعتیادآور و بیش از یک رفتار آزاردهنده را بررسی کرده باشید. اکنون شما این شانس را دارید که با مقابله سالم به بهبودی خود بپردازید.

مبارزه با استرس کاری : استرس و واکنش به از دست دادن محرک های رایج برای استفاده از الکل یا مواد مخدر و انجام سایر رفتارهای اعتیاد آور هستند.

کاری که در این فصل در مورد اعتیاد انجام داده اید در سفر بهبودی شما بسیار مهم بوده است. اکنون متوجه شده اید که اعتیاد واقعا چیست و رفتار خود را با جزئیات بیشتری بررسی کرده اید.

مبارزه با استرس کاری : شما همچنین بررسی کرده‌اید که چگونه می‌توانید از یک رفتار اعتیادآور به رفتار دیگر تغییر دهید.

خط زمانی اعتیاد برای فهمیدن زمان شروع رفتار اعتیاد آور مفید بود. با داشتن این اطلاعات و کاری که در فصل ۵ انجام دادید.

مبارزه با استرس کاری : آماده هستید تا رفتار اعتیادآور خود را به ضررهای گذشته مرتبط کنید. در فصل بعدی، با اتصال ضررهای خود به اعتیاد خود، قطعات پازل را کنار هم قرار می دهید.

دیدار با خانواده گومز کارمن و تونی از این فصل برای یک کار مهم استفاده می کنند: پذیرش اینکه رفتارهای آنها، بدون شک، واقعاً و کاملاً اعتیاد آور است.

مبارزه با استرس کاری : در صحبت کردن در این مورد، آنها می توانند به یکدیگر اعتراف کنند که هر کدام دوره هایی از این سؤال را داشته اند که آیا واقعاً معتاد هستند یا خیر.

شاید آنقدرها هم بد نبوده است. شاید بتوانند خود را کنترل کنند. اما با یادگیری بیشتر در مورد رفتارهای اعتیادآور، تونی و کارمن هر دو به این نتیجه می رسند که، بله، این رفتارها – نوشیدن برای تونی و خرید اجباری برای کارمن – مدت ها پیش از کنترل خارج شده است. “چک لیست علائم اعتیاد” به وضوح نشان می دهد که این رفتارها پیامدهای واقعی دارد و با وجود این پیامدها، آنها همچنان با نوشیدن مشروب یا خرید زیاد از احساسات و افکار خود پنهان می شوند.

مبارزه با استرس کاری : مواجهه کامل با این واقعیت تا حدودی شگفت انگیز است. اینها اعتیاد هستند. اما مقداری آرامش نیز در آن وجود دارد.

اگر بخواهند وانمود کنند که این رفتارهای اعتیادآور آنها را به جایی که می خواهند برسانند، به خودشان دروغ می گویند.

مبارزه با استرس کاری : تونی این سوال را مطرح کرد که آیا اعتیاد او به الکل واقعا یک بیماری است یا اینکه او فقط ضعیف است؟ او اکنون می داند که نوشیدن مشروب او برای فرار ضعف نیست.

مبارزه با استرس در عرض دو دقیقه تونی خیلی بهتر خودش و کارمن را درک می کند. تونی و کارمن پس از درک کامل معنای واقعی اعتیاد در زندگی‌شان، می‌توانند واقعاً بهبودی را در آغوش بگیرند و خود را در مسیر خود نگه دارند.

مبارزه با استرس کاری : فصل ۷ ارتباط اعتیاد و زندگی از دست دادن با توجه به شجاعت فرد کوچک یا گسترش می یابد.

اهمیت و ضرورت مقابله با استرس آنایس نین در دو فصل آخر، زیان های زندگی خود و مسیری که اعتیاد شما تا این مرحله طی کرده است را بررسی کرده اید.

مبارزه با استرس کاری : شما در کشف ضررهای گذشته و تشخیص اینکه کدام یک از رفتارهای شما اعتیادآور است، شجاعت نشان داده اید.

مقابله با استرس قبل از عمل این آسان نبوده است! شما در مسیر سلامتی و تندرستی قدم می گذارید. این جاده ای است که متأسفانه بسیاری از آن سفر نمی کنند.

مبارزه با استرس کاری : تصمیم گیری برای بهبودی از اعتیاد شجاعت می خواهد. پیروی از آن تصمیم به معنای گذر از چالش ها، زمان مبارزه، سردرگمی و درد است.

راه های جدید مقابله با استرس یعنی بیشتر از اینکه بخواهید تسلیم شوید، زندگی بهتری را بخواهید. این نیاز به ایمان دارد: ایمان به خود و ایمان به روند درمان. و همانطور که مطمئناً تا به حال می دانید.

مبارزه با استرس کاری : کار می خواهد! در این فصل، کار مهم مرتبط کردن ضررهای زندگی خود را به رفتارهای اعتیادآور خود انجام خواهید داد (و بالعکس).

حل مسئله مقابله با استرس چه چیزی این کار را اینقدر مهم می کند؟ خوب، برای شروع، این اتصالات همیشه وجود داشته است، چه بتوانید آنها را ببینید یا نه. و وقتی پنهان بمانند قدرت بسیار بیشتری بر شما دارند.

مبارزه با استرس کاری : به این موضوع فکر کنید: اگر با یک دشمن می جنگید، ترجیح می دهید در معرض دید قرار گیرد یا برای حمله غافلگیرانه برنامه ریزی کنید؟

هنگامی که ارتباط بین ضرر و اعتیاد شما مشخص شد، آمادگی مقابله با آنها را خواهید داشت. اما اگر آنها همچنان پنهان بمانند، به بمباران و دستکاری شما ادامه می دهند و تصمیمات شما را هدایت می کنند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *