راه مقابله با استرس کاریراه مقابله با استرس کاری | جهت دریافت مشاوره لطفا به واتساپ پیام دهید شما هم میتوانید مثل دیگر عزیزان با مشاورین ما در این زمینه ارتباط برقرار کنید.

🟢 لطفا میزان اهمیت راه مقابله با استرس کاری را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با راه مقابله با استرس کاری را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

راه مقابله با استرس کاری | مشاوره :

راه مقابله با استرس کاری


راه مقابله با استرس کاری : همانطور که در حال حاضر می بینید، وسوسه های زیادی برای تغییر خلق و خو و رفتار شما وجود دارد.

تغییر از یک اعتیاد به اعتیاد دیگر برای جلوگیری از برخورد با مسائل دردناک شما رایج است. برای بسیاری از افراد اتفاق می افتد. آن تغییر شکل شکل و روش های حیله گر آن را به خاطر دارید؟

راه مقابله با استرس کاری : درست زمانی که در بهبودی خود از قرص های تجویزی احساس قدرت می کنید، متوجه می شوید که به قمار آنلاین یا سیگار معتاد شده اید.

وقتی اعتیاد مورد علاقه خود را ترک کردید، ممکن است احساس کنید چیزی از دست رفته است. وقتی فضای خالی وجود دارد.

راه مقابله با استرس کاری : طبیعی است که سعی کنید آن را با چیز دیگری پر کنید که می تواند شما را آرام کند.

کار سختی که تاکنون انجام داده اید به شما این امکان را می دهد که با انتخاب ترک اعتیاد خود فضای ایجاد شده را پر کنید.

راه مقابله با استرس کاری : سفر به سلامتی شما در فصل ۱ یاد گرفتید که احساسات شما بر شما غلبه نخواهد کرد و می توانید.

با خیال راحت آنها را بدون روی آوردن به رفتارهای اعتیادآور خود به عنوان یک فرار احساس کنید. تو یاد گرفتی سگ را در آغوش بگیری!

راه مقابله با استرس کاری : در فصل ۲ یاد گرفتید که ذهنتان به چه کاری مشغول بوده است: چگونه سعی می کند مفید باشد و شما را ایمن نگه دارد.

اما در بسیاری از مواقع پر از افکاری می شود که باعث ناراحتی می شوند. شما یاد گرفتید که آن افکار تکراری را درک کنید و برای اینکه بفهمید از کجا آمده اند، وقت گذاشتید.

راه مقابله با استرس کاری : فصل ۳ این را یک گام جلوتر برد و به شما کمک کرد تا در مورد رفتارهای خود فکر کنید.

یادگیری مهارت های تمرکز حواس در فصل ۴ به شما منابع بیشتری برای درمان و مقابله با استرس بدون بازگشت به رفتارهای اعتیاد آور خود داد.

راه مقابله با استرس کاری : اکنون، ایده های بیشتری برای پر کردن فضای خالی خواهید داشت. شما رفتارهای مثبت بیشتری را برای جایگزینی با رفتارهای ناسالم یاد خواهید گرفت.

هنگامی که چند رفتار جدید برای امتحان دارید، دیگر نیازی به برداشتن الکل، مواد مخدر یا رفتار اعتیادآور دیگر برای پر کردن فضا نیست.

راه مقابله با استرس کاری : روشن شدن افکار و احساسات خود به ویژه برای ایجاد اتصال کوتاه در جستجوی مغز شما برای یک رفتار اعتیادآور دیگر مهم است.

مغز مدارهای همپوشانی دارد که به دنبال لذت و اجتناب از استرس است. به همین دلیل است که ما مهارت های ذهن آگاهی را در این کتاب گنجانده ایم: ایجاد تعادل در ذهن.

راه مقابله با استرس کاری : از آنجایی که بهبودی از اعتیاد برای یک عمر ادامه دارد، چرا انتظار نداشته باشید که رفتارهای اعتیادآور را تغییر دهید و برنامه ای برای مراقبت از خود تنظیم کنید؟

بیماری در مقابل ضعف اعتیاد را می توان مشابه بیماری در نظر گرفت که در آن توانایی کنترل رفتار خود را از دست داده اید.

راه مقابله با استرس کاری : این عدم کنترل می‌تواند منجر به آسیب‌های روحی و جسمی و از دست دادن توانایی شما برای رفتار قابل قبول در موقعیت‌های اجتماعی شود.

اعتیاد طبق ماهیت خود بدتر می شود. ممکن است به رفتار اعتیادآور ادامه دهید، حتی اگر پیامدهای منفی مانند از دست دادن شغل، مشکلات در مدرسه، از دست دادن خانواده، مشکلات با دوستان، مشکلات با قانون و سلامت ضعیف داشته باشید.

راه مقابله با استرس کاری : کتاب کار ذهن آگاهی برای اعتیاد ۱۲۰ آیا متوجه عواقب منفی ناشی از رفتار اعتیادآور خود شده اید؟ در اینجا لحظه ای به تفکر صادقانه خود اختصاص دهید.

ممکن است تفکر اشتباهی را تجربه کرده باشید. یکی از رایج ترین عیب های تفکر، انکار است. آیا مواردی داشته اید که باور نکرده اید که مشکلی دارید؟

راه مقابله با استرس کاری : اگر چنین است، شما تنها نیستید. یکی از علائم اعتیاد است. اگر باور ندارید که مشکلی دارید، به احتمال زیاد نمی توانید تصمیم بگیرید که این رفتار را متوقف کنید.

ما این را یک چرخه معیوب می نامیم. به همین دلیل است که راههای خانگی مقابله با استرس کمک گرفتن برای متوقف کردن رفتار اعتیاد آور بسیار منطقی است.

راه مقابله با استرس کاری : اینطوری شروع نشد این احتمال وجود دارد که رفتارهای اعتیادآور شما به عنوان یک مشکل شروع نشده باشد. در ابتدا رفتار شما مفرح و آرامش اهمیت و ضرورت مقابله با استرس بخش بود.

این احتمال وجود دارد که شما با دیگرانی که رفتارهای مشابهی را انجام می‌دادند، معاشرت خوبی داشته باشید.

راه مقابله با استرس کاری : حتی ممکن است در کنار دیگران احساس حدیث در مورد مقابله با استرس آرامش بیشتری داشته باشید. شاید با خود فکر کرده باشید وقتی این رفتار را انجام می دهم از خودم خوشم می آید.

ممکن است فکر کرده باشید که این رفتار به شما کمک کرد تا با استرس های مقابله با استرس قبل از امتحان کوچک و نه چندان کم زندگی کنار بیایید. بعد اتفاقی افتاد.

راه مقابله با استرس کاری : دوستان شما ممکن است به زندگی خود ادامه خوراکی برای مقابله با استرس داده باشند، اما به نظر می رسد که شما گیر کرده اید. بیایید نگاهی به داستان رابرت بیندازیم.

داستان رابرت رابرت یک ورزشکار امیدوارکننده در مدرسه بود. دو خواهر کوچکتر و والدینش به همه نژادهای او آمدند تا اینکه والدینش در سال اول دبیرستان طلاق گرفتند.

راه مقابله با استرس کاری : از آن نقطه به بعد، رابرت مادر یا خواهرش را چندان ندید. او تا دانشگاه نزد پدرش ماند.

او در اولین سال تحصیلی خود در کالج پیست می دود و در مسابقات زیادی برنده می شود. او دوستانی دارد که آخر هفته ها با آنها بدود. رابرت محبوب اما خجالتی و مضطرب است.

راه مقابله با استرس کاری : وقتی می دود بهترین احساس را دارد. او تصمیم می گیرد که سه بار در روز دویدن به اضطراب او کمک کند.

او به ندرت بیش از چهار ساعت در شب می خوابد. وقتی این کار جواب نمی دهد، او شروع به آزمایش سرعت می کند.

راه مقابله با استرس کاری : رابرت همچنین به مرکز بهداشت دانش‌آموزان در کالج می‌رود و علائم ADHD را جعل می‌کند تا نسخه آدرال را دریافت کند.

حالا او پنج تا شش ساعت در روز می دود، روزانه سرعت می گیرد و شب ها آدرال مصرف می کند. اگرچه دوستانش نگران او هستند.

راه مقابله با استرس کاری : اما رابرت فکر نمی کند که او مشکلی داشته باشد. وقتی او دو نمرات مردود را در سال دوم می‌گیرد، فقط فکر می‌کند که اساتید برای گرفتن او تلاش می‌کنند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *