چگونه با استرس خود مقابله کنیمچگونه با استرس خود مقابله کنیم | جهت دریافت مشاوره لطفا به واتساپ پیام دهید شما هم میتوانید مثل دیگر عزیزان با مشاورین ما در این زمینه ارتباط برقرار کنید.

🟢 لطفا میزان اهمیت چگونه با استرس خود مقابله کنیم را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با چگونه با استرس خود مقابله کنیم را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

چگونه با استرس خود مقابله کنیم | مشاوره :

چگونه با استرس خود مقابله کنیم


چگونه با استرس خود مقابله کنیم : می‌توانستم بگویم داخلش در حال سوختن است. نمی‌خواستم نگاهم را به خود جلب کند، زیرا می‌ترسیدم هر لحظه از خشم منفجر شود.

حسادت به بلندی ها حمله کرد. نمی توانست پایین بیاید. نفس مه مانندش، مه رقابتی را آزاد کرد که اتاق را پر کرد، می‌توانستم ببینم کسانی که در مه نفس کشیده بودند.

چگونه با استرس خود مقابله کنیم : اگرچه مودبانه با همسالانشان صحبت می‌کردند، اکنون همان آتشی در چشمانشان فرو می‌سوخت که مار می‌سوخت.

می‌دانستم که آنها به مکان‌های مرتفع حمله می‌کنند و آنها را خراب می‌کنند تا این مکان‌ها را برای خود به دست آورند.

چگونه با استرس خود مقابله کنیم : بسیاری از این افراد طعمه آسانی برای خود تبلیغی شده بودند. شگفت انگیز است که چگونه شیاطین در میان ما پنهان می شوند و با توهمات و فریب های باورنکردنی بر ما تأثیر می گذارند.

متأسفانه بسیاری از کارهایی که ما وزیران انجام می دهیم تحت تأثیر شیطان است. دعوا، نفرت، خودفروشی محصول ذات خدا نیست.

چگونه با استرس خود مقابله کنیم : آنها از ویژگی های طبیعت شیطانی و سقوط کرده اند. علاوه بر این، پسرم، با این چند صفحه، به خاطر ساختن کتاب های زیاد پایانی ندارد.

فصل ۲۴ شیاطین و کلیساها لطفاً به این فهرست شیاطینی که معمولاً در کلیسا کار می کنند توجه داشته باشید.

چگونه با استرس خود مقابله کنیم : این به شما کمک می کند تا دشمن را شناسایی کرده و در مقابل آن مقاومت کنید.

روحیه اتهام ۲. روحیه غیبت ۳. روحیه تهمت ۴. روحیه عیب جویی ۵. روحیه غرور ۶. روحیه حق خواهی ۷. روحیه احترام ۸. روحیه جاه طلبی خودخواهانه ۹. روحیه قضاوت نادرست ۱۰. روح حسادت ۱۱. روحیه متهم کننده برادران ۱۲. روحیه ارعاب ۱۳. روحیه خیانت ۱۴. روحیه طرد ۱۵. روحیه تلخی ۱۶. روحیه بی صبری ۱۷. روحیه نابخشودگی ۱۸.۱۹ روح شهوت. روح نفرت ۲۰. روح تفرقه ارواح شیطانی زیادی در کلیسا وجود دارند و آنها ذهن و قلب مسیحیان را به خود مشغول می کنند.

چگونه با استرس خود مقابله کنیم : بر رفتار آنها تأثیر می گذارند. وجود انشعاب‌ها و درگیری‌های درونی کلیسا شاهدی بر کار شیاطین در کلیسای عیسی مسیح است.

دیدگاه دیگری که توسط ریک جوینر ارائه شده است به وضوح این حقیقت بزرگ را نشان می دهد. این نشان می دهد که چگونه شیاطین از مسیحیان برای ایجاد ویرانی در کلیسا استفاده می کنند.

چگونه با استرس خود مقابله کنیم : مسیحیان خودپسند و با ظاهری شایسته اغلب به عنوان عوامل شیاطین استفاده می شوند.

همانطور که شما این چشم انداز را می خوانید، بسیاری از اصولی را که در فصل های قبلی به اشتراک گذاشته ام، تشخیص خواهید داد.

چگونه با استرس خود مقابله کنیم : متوجه خواهید شد که چگونه شیاطین در گروه ها و تیم ها عمل می کنند.

شما همچنین متوجه خواهید شد که چگونه توافق با شیاطین به آنها قدرت بر زندگی شما می دهد. متوجه خواهید شد که شیاطین تنها از طریق قدرت فریب علیه ما عمل می کنند.

چگونه با استرس خود مقابله کنیم : مسیحیان فریب خورده اند و فکر می کنند که انتقادات و قضاوت هایشان موجه است.

از طریق این فریب، شیاطین کلیساهای سراسر جهان را ویران می کنند. چند قسمت مهم را برجسته کرده ام تا از دست ندهید.

چگونه با استرس خود مقابله کنیم : رؤیای شیاطین در کلیسا لشکر اهریمنی آنقدر بزرگ بود که تا جایی که من می‌توانستم امتداد داشت.

به بخش‌هایی تقسیم شد که هر کدام یک پرچم متفاوت داشتند. پیشتازترین لشکرها زیر پرچمهای غرور، خودپسندی، احترام، جاه طلبی، قضاوت ناروا، و حسادت راهپیمایی کردند.

چگونه با استرس خود مقابله کنیم : تعداد بیشتری از این تقسیمات شیطانی فراتر از محدوده دید من وجود داشت، اما به نظر می رسید.

آنهایی که در پیشاهنگ این گروه وحشتناک از جهنم بودند قدرتمندترین آنها بودند. رهبر این لشکر خود متهم برادران بود. اسلحه های حمل شده توسط این هورد نیز نامگذاری شد.

چگونه با استرس خود مقابله کنیم : شمشیرها ترسناک نامیده شدند. نیزه ها خیانت نامیده شدند. و تیرها اتهام، شایعات، تهمت و عیب یابی نامگذاری شدند.

پیشاهنگان و گروه های کوچکتر شیاطین با نام هایی مانند رد، تلخی، بی صبری، نابخشودگی و شهوت پیشاپیش این ارتش فرستاده شدند تا برای حمله اصلی آماده شوند.

چگونه با استرس خود مقابله کنیم : تعداد این شرکت‌ها و پیشاهنگان کوچک‌تر بسیار کمتر بود، اما قدرت آنها کمتر از برخی از بخش‌های بزرگ‌تر بعدی نبود.

آنها فقط به دلایل استراتژیک کوچکتر بودند. همانطور که مهارت های مقابله با استرس و کنترل خشم یحیی باپتیست یک مرد مجرد بود، اما برای تعمید توده ها مسح فوق العاده ای به او داده شد تا آنها را برای خداوند آماده کند.

چگونه با استرس خود مقابله کنیم : به این گروه های شیطانی کوچکتر نیز مشاوره انگیزشی کنکور برای «تعمید توده ها» قدرت های شیطانی فوق العاده ای داده شد.

یک شیطان تلخ می تواند سم خود را در بسیاری از مردم، حتی کل نژادها یا فرهنگ ها بپاشد. دیو شهوت خود را به یک مجری، فیلم یا حتی تبلیغات متصل می‌کرد.

چگونه با استرس خود مقابله کنیم : آنچه را که به نظر می‌رسید پیچ‌هایی از لجن راه حل های مقابله با استرس الکتریکی می‌فرستاد که به توده‌های بزرگ مردم برخورد کرده و «حساسیت‌زدایی» می‌کند.

همه اینها برای آماده شدن برای گروه بزرگ شر بود که به دنبال آن بود. این راه حل مقابله با استرس ارتش به طور خاص علیه کلیسا راهپیمایی می کرد.

چگونه با استرس خود مقابله کنیم : اما به هر کسی که می توانست حمله می کرد. راههای مقابله با استرس خواستگاری می‌دانستم که به دنبال جلوگیری از حرکت آینده خداست که قرار بود توده‌های مردم را به کلیسا بکشاند.

استراتژی اولیه این ارتش ایجاد تفرقه در هر سطح ممکن از روابط بود – کلیساها با یکدیگر، جماعت با کشیش خود، زن و شوهر، فرزندان و والدین، و حتی فرزندان با یکدیگر.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *