باردارم خیلی استرس دارم چیکار کنمباردارم خیلی استرس دارم چیکار کنم | جهت دریافت مشاوره لطفا به واتساپ پیام دهید شما هم میتوانید مثل دیگر عزیزان با مشاورین ما در این زمینه ارتباط برقرار کنید.

🟢 لطفا میزان اهمیت باردارم خیلی استرس دارم چیکار کنم را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با باردارم خیلی استرس دارم چیکار کنم را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

باردارم خیلی استرس دارم چیکار کنم | مشاوره :

باردارم خیلی استرس دارم چیکار کنم


باردارم خیلی استرس دارم چیکار کنم : رایج‌ترین دلیلی که مردم برای دلسوز نبودن بیشتر با خود می‌آورند این است که نمی‌خواهند خودپسند یا ابله باشند.

اما این یک فرض اشتباه است. شفقت به خود شما را ضعیف یا ضعیف نمی کند، بلکه یک استراتژی مقابله ای آموخته شده است.

باردارم خیلی استرس دارم چیکار کنم : که می تواند اضطراب را کاهش داده و انعطاف پذیری و بهبودی از استرس را افزایش دهد.

این نیازی ندارد که شما پولیانه باشید و جنبه های منفی تجربه خود را انکار یا سرکوب کنید. در واقع، بخشی از تعریف دکتر نف از شفقت به خود، ذهن آگاهی است.

باردارم خیلی استرس دارم چیکار کنم : ذهن آگاهی به شما کمک می کند تا احساسات استرس و افکار انتقادی خود را متوقف کنید و متوجه شوید.

در حالی که شفقت به خود به شما می آموزد که چگونه احساس گرما و مراقبت نسبت به خود و در نتیجه نسبت به دیگرانی که تحت استرس یا رنج هستند ایجاد کنید.

باردارم خیلی استرس دارم چیکار کنم : یک متاآنالیز اخیر (مک‌بث و گاملی ۲۰۱۲) از نظر آماری نتایج بیست مطالعه را که پیوندهای بین شفقت به خود و آسیب‌شناسی روانی را بررسی می‌کردند، ترکیب کرد.

نتایج نشان داد که شفقت به خود به طور قابل اعتماد و قوی با افسردگی کمتر، اضطراب کمتر و استرس کمتر مرتبط است.

باردارم خیلی استرس دارم چیکار کنم : احساس شفقت نسبت به خود استرس و اضطراب را در موقعیت‌های ارزیابی کاهش می‌دهد.

مانند زمانی که از شما در مورد ضعف‌هایتان در مصاحبه شغلی سؤال می‌شود (نف، کرک‌پاتریک و رود ۲۰۰۷). شفقت به خود نیز نسبت به عزت نفس با سطوح بالاتر و سازگارتر رفاه همراه است (نف و ونک ۲۰۰۹).

باردارم خیلی استرس دارم چیکار کنم : عزت نفس ما اغلب بسته به موقعیت متفاوت است: زمانی که خوب کار می کنیم احساس خوبی داریم.

اما زمانی که شکست می خوریم یا اشتباه می کنیم چندان خوب نیستیم. ما فقط به اندازه آخرین دستاوردمان خوب هستیم.

باردارم خیلی استرس دارم چیکار کنم : با شفقت به خود، ارزیابی‌های ما به اثبات دائمی موفقیت وابسته نیست، بنابراین می‌توانیم حتی با استرس مداوم.

احساس آرامش و آرامش بیشتری در زندگی خود داشته باشیم. شفقت به خود نیز با کنجکاوی و کاوش بیشتر همراه است.

باردارم خیلی استرس دارم چیکار کنم : وقتی خودمان را به خاطر شکست شکست نمی‌خوریم، آزادتر هستیم.

که چیزهای جدید را امتحان کنیم و به عنوان بخشی از یادگیری و رشد خود-شفقت به خود ۱۳۳ اشتباه کنیم. افرادی که نسبت به خود دلسوز هستند.

باردارم خیلی استرس دارم چیکار کنم : زمانی که همه چیز طبق برنامه ریزی پیش نمی رود، تمایل بیشتری به قبول مسئولیت مسئولیت خود دارند.

وقتی اشتباهات را دلیلی بر کمبود خود نمی‌دانید، این شما را آزاد می‌کند تا اشتباهات خود را بپذیرید، عذرخواهی کنید، بازخورد دریافت کنید و جبران کنید.

باردارم خیلی استرس دارم چیکار کنم : نه اینکه در شرم پنهان شوید. شفقت به خود ابزار قدرتمندی است که به شما کمک می کند از استرس درس بگیرید!

شفقت به خود ممکن است به افراد کمک برای مقابله با استرس چه بخوریم کند بر خوردن عاطفی غلبه کنند، که یک واکنش بسیار رایج به استرس است.

باردارم خیلی استرس دارم چیکار کنم : در یک مطالعه بر مقابله با استرس و تپش قلب روی افراد محدود و مقصر (آدامز و لیری ۲۰۰۷)، به دانش‌آموزان دونات داده شد تا بخورند.

اما نیمی از دانش‌آموزان به‌طور تصادفی برای شنیدن یک نظر دلسوزانه از آزمایش‌کننده، مانند «خودت را کتک نزن خوردن اینها؛ سوژه ها همیشه آنها را راه های مقابله با استرس در فوتبال می خورند.” نیمی دیگر دونات ها را بدون نظر دریافت کردند. بعداً در همان روز، وقتی به آنها فرصت داده شد که آب نبات بخورند.

باردارم خیلی استرس دارم چیکار کنم : کسانی که نظر دلسوزانه را شنیده بودند، کمتر خوردند. از قضا، به نظر می رسد انتقاد شدید از خود، سرکشی برای مبارزه با استرس چه باید کرد درونی ایجاد می کند.

که باعث می شود ما بخواهیم از اهداف سالم خود دست راههای خانگی مقابله با استرس بکشیم. شفقت به خود این واقعیت را تصدیق می کند که این یک لحظه ناسالم است.

باردارم خیلی استرس دارم چیکار کنم : نه یک زندگی ناسالم، و شما باید انتخاب کنید که لحظه بعدی چه خواهد بود.

و به شما انگیزه می دهد که یک انتخاب سالم و دلسوزانه داشته باشید. تحقیقات نشان می دهد که شفقت به خود می تواند به ما کمک کند تا با رویدادهای مهم زندگی، ناامیدی ها و استرس های مزمن سازگار شویم.

باردارم خیلی استرس دارم چیکار کنم : یک مطالعه (اسبارا، اسمیت و مهل ۲۰۱۲) نشان داد که شفقت به خود برای کمک به افراد برای سازگاری با زندگی پس از طلاق ضروری است.

مطالعه دیگری دلسوزی به خود را با انعطاف پذیری بیشتر و کاهش اجتناب در مواجهه با شکست تحصیلی مرتبط می کند (نف، هسیه و دجیترات ۲۰۰۵).

باردارم خیلی استرس دارم چیکار کنم : در مطالعه سوم، افرادی که با درد مزمن کنار می‌آیند و دارای شفقت بیشتری به خود بودند.

نسبت به افرادی که کمتر به خود دلسوز بودند، کمتر به موقعیت خود به عنوان یک فاجعه نگاه می‌کردند و کمتر در اثر این درد ناتوان شدند (ورن و همکاران ۲۰۱۲).

باردارم خیلی استرس دارم چیکار کنم : وقتی با موقعیت‌ها یا ضررهای بسیار استرس‌زا مواجه می‌شوید، تمایل طبیعی شما ممکن است.

این باشد که از خود بپرسید چه اشتباهی انجام داده‌اید. به جای آن به خودتان بگویید، من بهترین کاری را که در آن زمان می‌دانستم انجام دادم.

باردارم خیلی استرس دارم چیکار کنم : می‌تواند به شما کمک کند تا احساس بهتری داشته باشید و به شما شهامت بیشتری برای رویارویی با عوامل استرس‌زا و پایداری در زمانی که شرایط سخت می‌شود، کمک کند.

در سطح فیزیولوژیکی، شفقت به خود مانند یک مرهم تسکین دهنده برای آمیگدال شما است. این پیام را به مغز شما می فرستد.

باردارم خیلی استرس دارم چیکار کنم : که در معرض تهدید قریب الوقوع نیستید و مجبور نیستید از واکنش اضطراری استفاده کنید.

در عوض، می‌توانید وقت بگذارید، استراحت کنید و به قشر جلوی مغز خود زمان بدهید تا پاسخ دهد. در نتیجه، آمیگدال شما سیگنالی برای پایان دادن به پاسخ استرس و خاموش کردن جریان کورتیزول اضافی ارسال می کند.

باردارم خیلی استرس دارم چیکار کنم : حتی اگر موقعیتی استرس زا باشد، لازم نیست با وابسته کردن عزت نفس خود به عملکرد عالی، آن را برای خود استرس زاتر کنید.

در عوض، می توانید یاد بگیرید که فقط به خاطر تلاش خود نسبت به خودتان احساس خوبی داشته باشید. وقتی شرایط بسیار دشوار است.

باردارم خیلی استرس دارم چیکار کنم : باید به خودتان اعتبار بدهید که فقط زنده مانده اید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *