راه های جدید مقابله با استرسراه های جدید مقابله با استرس | جهت دریافت مشاوره لطفا به واتساپ پیام دهید شما هم میتوانید مثل دیگر عزیزان با مشاورین ما در این زمینه ارتباط برقرار کنید.

🟢 لطفا میزان اهمیت راه های جدید مقابله با استرس را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با راه های جدید مقابله با استرس را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

راه های جدید مقابله با استرس | مشاوره :

راه های جدید مقابله با استرس


راه های جدید مقابله با استرس : توهم نادرست و غیرتمندانه خودپسندی، اساس همه اتهامات درون کلیسا است.

به یاد داشته باشید که این فریسیان (مردان مذهبی غیور و پر از خطا) بودند که پیوسته با مسیح مخالفت کردند و آنها را متهم کردند.

راه های جدید مقابله با استرس : او را به صلیب آوردند و مقدس ترین، عزیزترین و بهترین را حذف کردند! آنها با قدرت اتهام به دوست داشتنی ترین هدیه خداوند پایان دادند.

شما هیچ ایده ای ندارید که ممکن است با انتقاد و اتهام خود چه چیزی را از بین ببرید. شما ممکن است با اتهامات خود کل کلیسا را نابود کنید.

راه های جدید مقابله با استرس : عامل توهم نباش. سخنان مسیح سخنان خداست. هیچ آموزه یا تعلیم خاصی نمی تواند جایگزین خود مسیح شود.

او راه و حقیقت و زندگی است. به نفع ماست که به سخنانی که عیسی گفت بازگردیم. این مطمئن ترین راه برای نجات از توهمات است.

راه های جدید مقابله با استرس : هذیان های پارانوئید (ترس) و توهمات شنیداری (اتهام) در نهایت باعث جنون می شوند.

این بالاترین نوع رنج روانی انسان است. در واقع این بالاترین نوع مصیبت شیطانی است. هر جا که حضور شیطان باشد، تهمت ها و اوهام و ترس زیاد می شود.

راه های جدید مقابله با استرس : دیوانه گادارا که به نظر من از عالی ترین نوع بیان شیطانی است، به وضوح از این دو سلاح شیطان رنج می برد.

کلیسایی که مملو از اتهامات و توهمات است مانند یک خانه دیوانه به نظر می رسد. در حالی که ما با یکدیگر می جنگیم و آموزه های نادرست درباره خدا را تبلیغ می کنیم.

راه های جدید مقابله با استرس : جهان با تعجب نگاه می کند. باشد که از این جنون رهایی پیدا کنیم. باشد که خداوند ما را از توهم، ترس و اتهام رها کند!

علاوه بر این، پسرم، با این چند صفحه، به خاطر ساختن کتاب های زیاد پایانی ندارد. فصل ۷ شیطان در تلاش است شما را بکشد … او در کوه بود … خود را با سنگ می برید.

راه های جدید مقابله با استرس : مرقس ۵:۵ لشکر شیاطین دیوانه گادارا را وادار کرد که خود را با سنگ کند. در نهایت این عمل باعث مرگ مرد دیوانه می شد.

این نشان می دهد که هدف نهایی شیطان در زندگی دیوانه کشتن او بوده است. شیطان را قاتل می نامند. شیطان قاتل است که سعی می کند.

راه های جدید مقابله با استرس : اگر به او فرصت دهید به زندگی شما پایان دهد. شما از پدر خود شیطان هستید و شهوات پدر خود را انجام خواهید داد.

او از ابتدا یک قاتل بود… یوحنا ۸:۴۴ برای هر ایماندار مهم است که بفهمد شیطان در تلاش است او را بکشد. او دوست دارد شما را از این زمین حذف کند.

راه های جدید مقابله با استرس : با این حال، خوب است بدانید که شیطان نمی تواند هر کاری را که می خواهد انجام دهد.

کتاب مقدس می گوید “به شیطان جایی ندهید.” تا جایی را به شیطان ندهید، او نمی تواند علیه شما عمل کند.

راه های جدید مقابله با استرس : شیطان به جای پایی نیاز دارد تا علیه شما حرکت کند. دزد نمی آید، اما… برای کشتن… یوحنا ۱۰:۱۰ من شاهد بودم که شیطان را می دیدم که می خواست مرا بکشد.

او سعی کرده من را از طریق سقوط هواپیما بکشد. من سوار دو هواپیمای مختلف بودم که در هنگام فرود تقریباً سقوط کردند.

راه های جدید مقابله با استرس : یکی در فرودگاه هیترو لندن و دیگری در فرودگاه بین المللی کوتوکا در آکرا، غنا بود.

در فرودگاه آکرا، هواپیمای ما (KLM) تقریباً با یک ماشین برخورد کرد و خلبان ما مجبور شد دوباره بلند شود تا از برخورد جلوگیری شود.

راه های جدید مقابله با استرس : در فرودگاه هیترو، هواپیمای ما (KLM) تقریباً با هواپیمای دیگری در باند فرودگاه برخورد کرد.

تفکر سریع خلبان باعث شد چند ثانیه قبل از فرود آمدن از زمین بلند شود و از برخورد رو به رو جلوگیری کند. در هر دو مورد، خداوند جان من را بخشید و به من اجازه داد که کارش را بر روی زمین ادامه دهم.

راه های جدید مقابله با استرس : در سال ۱۹۹۷، در حین رانندگی به سمت شمال غنا، درگیر یک تصادف وحشتناک رانندگی شدم و ماشینم را در حال خروج از جاده و داخل بوته‌ها دیدم.

لطف خدا دوباره جانم را حفظ کرد. بدون آسیب از ماشین بیرون آمدم. من نیز مورد حمله دولت قرار گرفته ام. مواقعی بود که باید توسط پلیس مسلح محافظت می شدم.

راه های جدید مقابله با استرس : یادم هست یک شب با کاروانی متشکل از هشت ماشین به خانه اسکورت شدم. استرس و بیماری یک بار تقریباً نور مرا خاموش کرد.

بار دیگر خداوند جان مرا نجات داد. هر وزیری باید از این واقعیت آگاه باشد. شما باید برای جلوگیری از دسترسی شیطان به زندگی شما اقداماتی انجام دهید.

راه های جدید مقابله با استرس : وقتی برای پروردگار می ایستید، باید بفهمید که هدف دشمن هستید. آخرین نبرد شاه آخاب این واقعیت را نشان می دهد.

دستور دشمن بسیار صریح بود: “نه با بزرگ و نه کوچک بجنگ، فقط با پادشاه بجنگ.” به عبارت دیگر همه را به حال خود رها کنید و فقط با شاه معامله کنید.

راه های جدید مقابله با استرس : مردم از رهبر انتقاد می کنند، زیرا او حملات را از طرف دیگران تجربه می کند.

اما پادشاه شام به سی و دو ناخدای خود که بر ارابه‌های او حکومت می‌کردند فرمان داد و گفت: نه با کوچک و نه بزرگ بجنگید، فقط با پادشاه اسرائیل نجات دهید.

راه های جدید مقابله با استرس : اول پادشاهان ۲۲:۳۱ پادشاه اسرائیل که نماینده رهبر لشکرهای خداوند بود، می دانست که او هدف اصلی دشمن است.

درخت در زمین گلف مدتی پیش، من در یک زمین گلف راه می رفتم و از خداوند آموزش دریافت کردم. متوجه درخت بزرگی شدم که بارها از کنارش رد شده بودم.

راه های جدید مقابله با استرس : وقتی از نزدیک به تنه و شاخه های آن نگاه کردم، متوجه صدها زخم روی درخت شدم. به کشیش ساکی، (همکار ارشد من) گفتم: «آیا به جای زخم روی این درخت توجه کرده‌اید؟


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *