راه حل های مقابله با استرسراه حل های مقابله با استرس | جهت دریافت مشاوره لطفا به واتساپ پیام دهید شما هم میتوانید مثل دیگر عزیزان با مشاورین ما در این زمینه ارتباط برقرار کنید.

🟢 لطفا میزان اهمیت راه حل های مقابله با استرس را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با راه حل های مقابله با استرس را برای شما فراهم کنیم.

5/5 - (1 امتیاز)

بیشتر

راه حل های مقابله با استرس | مشاوره :

راه حل های مقابله با استرس


راه حل های مقابله با استرس : این درخواست بسیار غیرمعمول شیاطین من را برای سالها متحیر کرده بود. چرا گفتند ما را از این مملکت بیرون ندهید؟

شیاطین می توانستند کمی زمان بیشتری برای ماندن در دیوانه درخواست کنند. آنها می توانستند از ابتدا درخواست کنند که اخراج نشوند.

راه حل های مقابله با استرس : با این حال، چیزی که به نظر می رسید آنها را نگران می کرد نیاز آنها به ماندن در همان کشور بود. این درس مهمی به ما می‌آموزد: شیاطین در کشورهای خاصی ساکن هستند و نمی‌خواهند دور شوند.

این شیاطین خاص در کشور گدارن ها زندگی می کردند و می خواستند در آنجا بمانند. یکی از دسته‌های شیاطین که در افسسیان توصیف شده است، «اصولیت‌ها» هستند.

راه حل های مقابله با استرس : اصالت ها نشان دهنده نفوذ شیطانی است که بر یک قلمرو حاکم است. دیدن تأثیر انواع ارواح در مناطق مختلف جهان دشوار نیست.

زیرا ما نه با گوشت و خون، بلکه با حکومت‌ها، با قدرت‌ها، با حاکمان تاریکی این جهان، با شرارت روحانی در مکان‌های بلند مبارزه می‌کنیم.

راه حل های مقابله با استرس : افسسیان ۶:۱۲ در متی ۱۲، شیاطین رانده شده اعلام کردند: “به خانه خود بازخواهم گشت.” متأسفانه شیاطین مکان های خاصی را خانه خود کرده اند.

هیچ یک از ما دوست نداریم از زیستگاه معمول خود دور شویم. شیاطین نیز زیستگاه های معمولی دارند. ارواح فقر وجود دارند که بخش های خاصی از جهان را اشغال می کنند.

راه حل های مقابله با استرس : شما می توانید جاده ها و خانه های کثیف و فقیرانه را در مناطقی که این ارواح شیطانی اشغال کرده اند مشاهده کنید.

اغلب هیچ دلیل منطقی وجود ندارد که چرا این ملت ها باید این گونه باشند که هستند. تنها توضیح باید ارواح شیطانی باشد. روح جنگ بر بخش های خاصی از جهان استوار است.

راه حل های مقابله با استرس : آغاز جنگ جهانی اول، جنگ جهانی دوم و جنگ صربستان، (که سه تن از بزرگترین درگیری‌های جهان بوده‌اند)، ارتباطی با منطقه صربستان داشت.

در متی ۱۲:۴۳، شیاطین به عنوان نیاز به مکان های استراحت توصیف شده اند. همچنین نشان داده شده است که شیاطین در مکان های خشک راه می روند.

راه حل های مقابله با استرس : ارواح شیطانی به مکان هایی نیاز دارند که در آن راحت باشند. یک مکان خشک از محیطی خصمانه و ناخوشایند صحبت می کند.

که در آن هیچ استراحتی نمی توان یافت. اینها مکانهایی هستند که شیاطین در آن استراحتی ندارند. من معتقدم که شیطان در آفریقا نیست بلکه در اروپا زندگی می کند.

راه حل های مقابله با استرس : اکثر آفریقایی ها به خدا اعتقاد دارند. امروزه در اروپا، این آفریقایی ها هستند که کلیساها را پر می کنند.

من معتقدم که شیطان جایگاه خود (محل بزرگترین پیروزی و آرامش او) در اروپا است. در اروپا است که فریب قوی ترین است. بیشتر اروپاییان بومی به خدا، مسیح یا حتی وجود شیطان اعتقاد ندارند.

راه حل های مقابله با استرس : چقدر باید برای شیطان آرامش بخش باشد! اروپا جایی است که او می تواند آن را خانه بداند. خانه شما جایی است که برای استراحت دراز می کشید.

خانه شما جایی است که می نشینید تا استراحت کنید و احساس امنیت کنید. آیا فکر می‌کنید که شیطان در آفریقا احساس امنیت می‌کند.

راه حل های مقابله با استرس : وقتی جلساتی ترتیب داده می‌شود تا او را در تقریباً هر محله‌ای ببندند؟ به نظر شما وقتی مردم آنقدر هوشیار هستند که او در اطراف است.

شیطان می تواند آرام شود؟ وقتی هزاران نفر علیه شما آهنگ ساخته و خوانده می شوند، احساس خوشحالی نخواهید کرد. شیطان در آفریقا احساس خطر می کند.

راه حل های مقابله با استرس : کلمات یک آهنگ معمولی که در کلیساهای آفریقا خوانده می شود را بخوانید، در کلام خدا، قدرت وجود دارد!

به نام عیسی، هر زانویی خم خواهد شد! همانطور که می دانید شیطان در همه جا حاضر نیست. او در یک زمان در یک مکان است. در زمان های کتاب مقدس، یوحنا خانه و جایگاه شیطان را مشخص کرد.

راه حل های مقابله با استرس : او نامه ای نوشت که نشان داد خانه شیطان در شهری به نام پرگاموس است.

و به فرشته کلیسای پرگاموس بنویس. کسی که شمشیر تیز دو لبه دارد اینها را می گوید. من کارهای تو را می‌دانم و در کجا ساکن می‌شوی، حتی جایی که کرسی شیطان است.

راه حل های مقابله با استرس : و تو نام مرا محکم می‌بندی و ایمانم را انکار نکردی، حتی در آن روزهایی که آنتیپاس شهید وفادار من بود، که در میان شما کشته شد، جایی که شیطان در آن ساکن است.

مکاشفه ۲:۱۲، ۱۳ همانطور که می بینید، این کتاب مقدس به ما می گوید که شیطان در پرگاموس هم زندگی می کرد و هم می نشست (آرامش می کرد).

راه حل های مقابله با استرس : من معتقدم که جایگاه مشاوره انگیزشی کنکور شیطان امروز در اروپاست. من باور نمی کنم که شیطان در آفریقا خوشحال یا آسوده باشد.

جلسات دعای شبانه زیادی در سراسر آفریقا وجود دارد. جنگ‌های حدیث در مورد مقابله با استرس صلیبی در هوای آزاد زیادی در آنجا در جریان است.

راه حل های مقابله با استرس : گروه های زیادی هستند که راه های مقابله با استرس سر جلسه امتحان در مورد خون عیسی عبادت و آواز می خوانند تا شیطان در آنجا راحت بنشیند.

یک روز در غنا مشغول گلف بازی بودم که صدای دعا و فریاد مردم را در برای مقابله با استرس چه کنیم خارج از زمین شنیدم. به شریکم گفتم: «شیطان نمی تواند در آفریقا زندگی کند!

راه حل های مقابله با استرس : کدام زمین گلف در اروپاست که یک گروه نمازگزار صبح دوشنبه فریاد می زند و از ته دل دعا می کند؟» یک وقت دیگر در شب از جلسه به خانه می آمدم راه حل برای مقابله با استرس و رادیو را گذاشتم.

نیمه شب بود و دو جوان روی آنتن نماز می خواندند. آنها در استودیو یک جلسه دعای شبانه داشتند. آنها بیشتر به زبان ها صحبت می کردند و از صمیم قلب فریاد می زدند.

راه حل های مقابله با استرس : یکی مثل خرس ناله می کرد و دیگری مثل شیر در طول شب غرش می کرد. با خودم فکر کردم: “شاهزاده قدرت هوا اصلاً این را دوست ندارد.” به همسرم گفتم: شیطان هرگز نمی تواند در غنا زندگی کند! می دانستم چنین برنامه ای هرگز نمی تواند در اروپا پخش شود. در نامه به کلیسا


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *