راهکارهای مقابله با استرس بیماریراهکارهای مقابله با استرس بیماری | جهت دریافت مشاوره لطفا به واتساپ پیام دهید شما هم میتوانید مثل دیگر عزیزان با مشاورین ما در این زمینه ارتباط برقرار کنید.

🟢 لطفا میزان اهمیت راهکارهای مقابله با استرس بیماری را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با راهکارهای مقابله با استرس بیماری را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

راهکارهای مقابله با استرس بیماری | مشاوره :

راهکارهای مقابله با استرس بیماری


راهکارهای مقابله با استرس بیماری : قبل از شروع، اگر می‌توانید نگرانی‌ها و ترس‌های خود را در مورد بخش‌های غیرقابل کنترل عامل استرس‌زا در یک ظرف نگه دارید.

چه نوع ظرفی را انتخاب می‌کنید؟ نمونه هایی از ظروف عبارتند از یک بشکه بلوط بزرگ، یک تنه محکم، یک گاوصندوق فلزی و یک گلدان بزرگ. ۱. هنگامی که در مورد یک ظرف تصمیم گرفتید.

راهکارهای مقابله با استرس بیماری : یک تصویر ذهنی از آن بیاورید. در مورد اندازه، شکل، رنگ و بافت آن بسیار دقیق باشید.

ممکن است بخواهید تصور کنید که روی ظرف خود برچسب هایی مانند “ترس از طلاق من” می زنید. همچنین می توانید تصور کنید.

راهکارهای مقابله با استرس بیماری : که روی ظرف بنویسید یا طراحی کنید یا آن را به هر شکلی که انتخاب کنید تزئین کنید. به دست آوردن کنترل بر استرس ۱۱۷ ۲. تصور کنید.

همه نگرانی ها و ترس های خود را در مورد نتایج غیرقابل کنترل استرس خود در ظرف قرار دهید. خود را در حال بسته بندی آنها تجسم کنید.

راهکارهای مقابله با استرس بیماری : یا نگرانی های خود را به صورت جریانی از دود، نور، ماسه یا آبی ببینید که به داخل ظرف می ریزد.

فرمی را که برای شما مناسب است به آنها بدهید. ۳. هنگامی که تمام نگرانی های شما در ظرف است، تصور کنید آن را آب بندی کنید.

راهکارهای مقابله با استرس بیماری : می توانید از درب، قفل، زنجیر، پوشش پلاستیکی یا همه موارد فوق استفاده کنید. این به شما بستگی دارد.

وقتی ظرف شما محکم بسته شده است، تصور کنید آن را در جایی ذخیره کنید. می‌توانید آن را در اعماق زمین دفن کنید، آن را در غار بگذارید.

راهکارهای مقابله با استرس بیماری : در اتاق زیر شیروانی قرار دهید، آن را بر روی یک قایق بارگیری کنید، یا با یک کشتی موشکی به فضا بفرستید.

هر جایی که بخواهید آن را ذخیره کنید اشکالی ندارد. ۴. هنگامی که ظرف شما مهر و موم شده و ذخیره می شود، تصور کنید که از آن دور می شوید و به زندگی خود باز می گردید.

راهکارهای مقابله با استرس بیماری : در صورت نیاز می توانید برگردید و آن را باز کنید، اما در حال حاضر با خیال راحت کنار گذاشته شده است.

قصد خود را برای تمرکز تلاش و انرژی خود بر روی بخش هایی از عامل استرس زا که می توانید کنترل کنید، تنظیم کنید.

راهکارهای مقابله با استرس بیماری : حتی اگر کنترلی بر نتیجه یک موقعیت استرس زا ندارید، ممکن است بتوانید تا حدودی بر تأثیر آن کنترل داشته باشید.

اگر درد مزمن، اضطراب مزمن یا بیماری دارید که نمی‌توانید کنترل کنید، اهدافی را تعیین کنید که با وجود درد، علائم یا اضطراب، فعال بمانید یا به جلو حرکت کنید.

راهکارهای مقابله با استرس بیماری : بسیاری از بیماران در تلاش برای یافتن “درمان” برای بیماری مزمن و نیاز به مدیریت اشتباه می کنند.

شما همیشه نمی توانید آنچه را که احساس می کنید یا فکر می کنید کنترل کنید، اما می توانید آنچه را که انجام می دهید کنترل کنید!

راهکارهای مقابله با استرس بیماری : بر زندگی کامل تمرکز کنید حتی اگر شریک زندگی ندارید. یا با وجود داشتن یک شغل پر استرس یا صرف بیشتر روز خود در کنار هم‌نشینی و شستن لباس‌ها، روی بهترین والدین یا شریکی که می‌توانید باشید، تمرکز کنید.

راه هایی برای تفریح با خانواده و دوستان خود بیابید، حتی اگر پول زیادی ندارید. ۱۱۸ مغز اثبات استرس یک مفهوم مرتبط با کنترل، مفهوم معناداری است.

راهکارهای مقابله با استرس بیماری : وقتی زندگی شما با وجود استرس یا ناتوانی در انجام همه کارها پر و معنادار می شود.

احساس کنترل بیشتری بر شرایط زندگی خود خواهید داشت. به این فکر کنید که واقعاً چه چیزی در زندگی شما مهم ترین و معنادارتر است.

راهکارهای مقابله با استرس بیماری : آیا این روابط نزدیک، موفقیت، ایجاد تغییر در جهان، کمک به دیگران، والدین خوب بودن، کمک به جامعه، کمک به محیط زیست، زندگی بر اساس ارزش های خاص، مبتکر بودن یا داشتن یک زندگی سالم است؟

وقتی تصمیم می گیرید که چه چیزی در زندگی مهم است و اهداف واقع بینانه ای را در آن زمینه تعیین می کنید، مغز شما ثبت می کند که زندگی شما تحت کنترل است.

راهکارهای مقابله با استرس بیماری : استرس یک واقعیت زندگی است، اما لازم نیست شما را از بین ببرد. در نهایت، مانند بچه‌های تاب‌آور در مطالعه ورنر و اسمیت یا ساکنان خانه سالمندان که گیاهان خود را آبیاری می‌کنند.

می‌توانید بر توسعه مهارت یا علاقه‌ای که جدا از استرس و تحت کنترل شما است تمرکز کنید. این می تواند حسی از موفقیت ایجاد کند که استرس شما را متعادل می کند.

راهکارهای مقابله با استرس بیماری : تمرین: یافتن کنترل در سایر زمینه‌های زندگی‌تان این تمرین به شما کمک می‌کند.

جنبه‌ای از زندگی‌تان را که با عامل استرس‌زا مرتبط نیست، شناسایی کنید، بخشی از زندگی‌تان که می‌توانید در آن رشد کنید.

راهکارهای مقابله با استرس بیماری : به یک ورزش، یک سرگرمی، یک فعالیت یا رابطه ای فکر کنید که برای شما مهم است.

در حالت ایده آل چیزی که می توانید هر بار بیست دقیقه تا یک یا دو ساعت روی آن تمرکز کنید. به این فکر کنید.

راهکارهای مقابله با استرس بیماری : که چرا برای این فعالیت ارزش قائل هستید و چگونه انجام آن به شما احساس غرور، کنترل و موفقیت می دهد.

این می تواند کار داوطلبانه، هنر، نوشتن، پخت و پز یا مقابله با استرس در جمع پخت و پز، دفترچه یادداشت، دویدن، پیاده روی، پیوستن به کلاس یوگا، مدیتیشن، گذراندن وقت با شریک زندگی خود (یا والدین یا فرزند) یا هر چیز دیگری که شخصاً برای شما مهم است باشد.

راهکارهای مقابله با استرس بیماری : حالا تصمیم بگیرید چگونه با استرس خود مقابله کنیم که چقدر زمان را می خواهید به این فعالیت اختصاص دهید.

یا بفهمید که می خواهید در هفته آینده، ماه بعدی کنترل استرس راههای مقابله با استرس خواستگاری خود را در ۱۱۹ ماه به دست آورید، و غیره. به عنوان مثال، من برای خودم هدف قرار دادم که با بالا رفتن از تپه‌های محله‌ام به مدت سی دقیقه، سه بار در هفته، به مدت یک ماه، بهتر شوم.

راهکارهای مقابله با استرس بیماری : پس از رسیدن به این هدف، برای خوراکی های مقابله با استرس یک ماه آینده هدف تعیین کردم که این کار را چهار بار در هفته انجام دهم.

یکی از مشتریان من یک هدف جدید را هر یکشنبه امتحان کرد، در راههای مقابله با استرس و فشار روانی حالی که دیگری برای یک ۵K Fun Run ثبت نام کرد و شروع به آموزش برای آن کرد.

راهکارهای مقابله با استرس بیماری : یکی از دوستانم هدفش این بود که هر هفته یک کمد یا کشو را از آشفتگی پاک کند.

هدف خود را یادداشت کنید و حداقل هفته ای یک بار پیشرفت خود را به سمت آن بررسی کنید. کاری را انتخاب کنید که می توانید واقع بینانه انجام دهید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *