غذاهای مقابله با استرسغذاهای مقابله با استرس | جهت دریافت مشاوره لطفا به واتساپ پیام دهید شما هم میتوانید مثل دیگر عزیزان با مشاورین ما در این زمینه ارتباط برقرار کنید.

🟢 لطفا میزان اهمیت غذاهای مقابله با استرس را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با غذاهای مقابله با استرس را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

غذاهای مقابله با استرس | مشاوره :

غذاهای مقابله با استرس


غذاهای مقابله با استرس : اگر به خودم اجازه بدهم غصه بخورم برای همیشه غمگین خواهم بود. این باور نادرست خاص در مورد احساسات شاید بیش از هر چیز دیگری باعث درد شود.

از دست دادن بخشی از زندگی هر انسانی است. هیچ کس از دست دادن مصون نیست. در واقع، برای اکثر ما، ضررها در هر فصل از داستان زندگی ما پراکنده است.

غذاهای مقابله با استرس : بعداً در این کتاب با جزئیات بیشتری در مورد این موضوع خواهید خواند، اما برای شروع، اجازه دهید به این ایده، این باور نادرست بپردازیم.

که سوگواری به نحوی برای همیشه ادامه خواهد داشت. ممکن است شنیده باشید که مردم چیزی شبیه این می گویند: «خب، من نمی توانم در حال حاضر از هم جدا شوم. من بچه هایی دارم که باید از آنها مراقبت کنم.» این ممکن است درست باشد.

غذاهای مقابله با استرس : اما چه چیزی باعث می‌شود فکر کنیم که دادن زمان و مکان برای تجربه یک ضرر باعث «از هم پاشیدگی» ما می‌شود؟

در حقیقت، زمانی که سعی می کنید احساسات طبیعی خود را در کمد قرار دهید، به احتمال زیاد «از هم می پاشید».

غذاهای مقابله با استرس : همچنین احتمال بیشتری وجود دارد که به رفتار اعتیادآور خود دست پیدا کنید و سعی کنید درب کمد را بسته نگه دارید.

این ایده که شما در حالت غم و اندوه بی پایان خواهید بود زمانی تقویت می شود که به خود اجازه ندهید عزاداری کنید.

غذاهای مقابله با استرس : این به این دلیل است که احساسات موجود در آن کمد احتمالاً پنهان می شوند. اون سگ مزاحم رو یادته؟

احساسات سعی می کنند شما را مجبور کنند بارها و بارها با آنها روبرو شوید تا زمانی که واقعاً این کار را انجام دهید.

غذاهای مقابله با استرس : واقعیت. اندوه یک بخش طبیعی، سالم و مهم در درمان است. اگر به خودتان اجازه دهید آن را تجربه کنید، به موقع می گذرد.

من نمی توانم از دست دادن این چیز خوب را تحمل کنم. الان باید از شرش خلاص بشم بسیاری از مردم موقعیت هایی را ایجاد می کنند.

غذاهای مقابله با استرس : که در آن هرگز نمی توانند چیزهایی را که بیشتر می خواهند داشته باشند. چرا مردم این کار را می کنند؟

از آنجایی که کتاب کار ذهن آگاهی برای اعتیاد ۱۴ آنقدر می‌ترسند که نتوانند با احساسی که از دست دادن چیزهایی که دوست دارند کنار بیایند.

غذاهای مقابله با استرس : این ترس ساده می تواند منجر به انزوای بیشتر و شادی کمتر و کمتری در زندگی شما شود. اگر گرفتار این باور شده اید، ممکن است حتی متوجه آن نشوید.

در واقع ممکن است برخی از بهترین هدایایی را که در آستان خانه شما ظاهر می شود را کنار بگذارید یا از خود انکار کنید.

غذاهای مقابله با استرس : یک رابطه عالی و سالم با یک فرد عالی، یک شغل جدید هیجان انگیز، حتی لحظات مراقبت از خود، مانند یک استراحت قهوه بسیار مورد نیاز. ممکن است.

از بزرگ‌ترین لذت‌های زندگی اجتناب کنید، زیرا فکر می‌کنید بهترین کار این است. شما متقاعد شده اید که از دست دادن این چیزهای خوب بسیار سخت خواهد بود.

غذاهای مقابله با استرس : واقعیت. شما می توانید احساسات خود را تحمل کنید! از دست دادن بخشی طبیعی از زندگی است.

تراژدی واقعی این است که شادی را که بخشی از زندگی نیز هست از خود سلب کنی. دیگران این احساس را ندارند؛ حتما مشکلی در من وجود دارد یک فرد قوی نترس است.

غذاهای مقابله با استرس : افراد خوب عصبانی نمی شوند چنین افکاری به شما این پیام را می دهد که احساسات غیرطبیعی هستند.

آنها به شما این باور را می دهند که به نوعی برای تجربه احساسات ناقص هستید. زنده بودن، انسان بودن به معنای تجربه طیف کامل احساسات انسانی است.

غذاهای مقابله با استرس : تلاش برای نادیده گرفتن راه حل های مقابله با استرس احساسات کمتر خوشایند یا توقع نداشتن آنها از خود، چیزی جز افزایش ناامیدی شما و کاهش احساس ارزشمندی شما ندارد.

واقعیت. احساسات سالم و طبیعی هستند. این تلاش ما راه های جدید مقابله با استرس برای متوقف کردن احساس است که غیرطبیعی است و ما را به سمت رفتارهای ناسالم و اعتیاد آور سوق می دهد!

غذاهای مقابله با استرس : احساسات می توانند از جایی بیرون بیایند. همانطور راههای خانگی مقابله با استرس که بعدا خواهیم دید، احساسات از ناکجاآباد بیرون نمی آیند.

این افسانه ای است که هرگز صادق نیست. با این حال، مطمئناً می تواند راههای مقابله با استرس بچه ها درست به نظر برسد! ممکن است به نظرتان برسد که به کار خود فکر می کنید.

غذاهای مقابله با استرس : این احساسات مانند یک دسته اراذل و اوباش مشاوره انگیزشی کنکور به سراغ شما می آیند تا روز شما را بدزدند.

ممکن است به نظر برسد که خلق و خوی شما به هر شکلی که بخواهد تغییر می کند، و شما در آنجا هستید که درمانده به آونگ چسبیده اید و برای زندگی عزیز خود آویزان هستید.

غذاهای مقابله با استرس : اما حقیقت این است که احساسات شما از جایی می آید: از ذهن شما می آید. با پیشروی بیشتر به این فصل و فصل‌های بعدی، یاد خواهید گرفت که متوجه شوید و مشاهده کنید.

که ذهنتان به چه چیزی مشغول است. شما به زودی قادر خواهید بود حالات خود را پیش بینی کنید و احساسات خود را به منبع آنها ردیابی کنید.

غذاهای مقابله با استرس : این به شما کمک می کند تا تجربه خود را درک کنید، به طوری که تحت تأثیر احساسات شدید و غیرقابل پیش بینی قرار نگیرید.

واقعیت. احساسات از جایی می آیند. آنها از ذهن شما می آیند شما می توانید یاد بگیرید که افکار، احساسات و رفتارها را به هم متصل کنید.

غذاهای مقابله با استرس : به یاد داشته باشید، لازم نیست کسی را به خاطر باورهای غلطی که در مورد احساسات آموخته اید سرزنش کنید.

به احتمال زیاد به پدر و مادر، پدربزرگ و مادربزرگ، خواهر و برادر و همسایه های شما دروغ های مشابهی گفته شده است.

غذاهای مقابله با استرس : شاید والدینتان به شما گفته اند که احساسات شما را ضعیف می کند زیرا آنها نیز فکر می کردند که احساسات به شما آسیب می رساند.

آنها فکر کردند بهتر است به شما یاد بدهند که احساس نکنید. یا شاید آنها سعی کردند به شما یاد بدهند که فقط “احساسات خوب” داشته باشید، و از مواردی مانند خشم، عصبانیت، غم، تنهایی و اضطراب کنار گذاشته شوند.

غذاهای مقابله با استرس : جای تعجب نیست که شما این پیام‌های مربوط به احساسات را باور کردید و قرارداد «بدون احساس» Emotions 15 را امضا کردید و جان خود را از دست دادید.

حالا شما دارید این باورهای نادرست را باز می کنید. این اولین قدم در سفر شما برای بازپس گیری زندگی است.

غذاهای مقابله با استرس : طفره رفتن از احساسات در این مرحله، درک بهتر روش هایی که سعی کرده اید احساسات خاصی را احساس نکنید، مفید است. برخی از این روش ها ممکن است با رفتارهای اعتیادآور شما مرتبط باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *