آموزش مهارت مقابله با استرس به کودکانآموزش مهارت مقابله با استرس به کودکان | جهت دریافت مشاوره لطفا به واتساپ پیام دهید شما هم میتوانید مثل دیگر عزیزان با مشاورین ما در این زمینه ارتباط برقرار کنید.

🟢 لطفا میزان اهمیت آموزش مهارت مقابله با استرس به کودکان را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آموزش مهارت مقابله با استرس به کودکان را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

آموزش مهارت مقابله با استرس به کودکان | مشاوره :

آموزش مهارت مقابله با استرس به کودکان


آموزش مهارت مقابله با استرس به کودکان : متخصص تغذیه دستور العمل های سالمی را به او پیشنهاد کرد و به او توصیه کرد که یک مکمل ویتامین مصرف کند تا به او کمک کند تا به مسیر خود بازگردد.

پس از چهار هفته، رایان هیجان زده بود که نه پوند وزن کم کرده است. حتی بهتر از آن، او احساس می کرد که انرژی بیشتری دارد، حتی بدون آن همه نوشابه!

آموزش مهارت مقابله با استرس به کودکان : کتاب کار ذهن آگاهی برای اعتیاد ۱۸۸ تمرین ۱۰.۱ مجله غذایی در فصل های قبلی، شما شروع به پیگیری رفتارها و احساسات خود کردید.

اکنون به مدت چهار هفته از میزان غذای مصرفی خود یادداشت می کنید. ردیابی میزان مصرف غذا به شما کمک می کند.

آموزش مهارت مقابله با استرس به کودکان : تا تصویر واضحی از انواع مواد غذایی و مقدار غذایی که هر هفته می خورید به شما ارائه دهد. بهتر می توانید به الگوهای غذایی خود توجه کنید.

همانطور که میزان غذای مصرفی خود را دنبال می کنید، دیدن اینکه آیا متوجه تغییراتی در خلق و خو، خواب، انرژی یا تمرکز ذهنی خود می شوید، جالب خواهد بود.

آموزش مهارت مقابله با استرس به کودکان : ژورنال غذایی شما نیز چیزی است که می توانید در اولین قرار ملاقات خود با یک متخصص تغذیه همراه داشته باشید.

از ژورنال غذایی زیر استفاده کنید یا میزان مصرف غذای هفتگی خود را در دفترچه یادداشت خود دنبال کنید. مجله غذایی دوشنبه سه شنبه چهارشنبه جمعه شنبه یکشنبه صبحانه میان وعده ناهار میان وعده شام بهبودی، پیشگیری از عود، و فراتر از ۱۸۹ خواب مانند رایان در ابتدای فصل، ممکن است برای مدتی با خواب مشکل داشته باشید.

آموزش مهارت مقابله با استرس به کودکان : داشتن مشکل مواد مخدر یا الکل می تواند به طور جدی بر الگوهای خواب شما تأثیر بگذارد. همانطور که ممکن است تجربه کرده باشید.

نگرانی بیش از حد یا احساس غم و اندوه نیز بر خواب شما تأثیر می گذارد. در اینجا چند راه برای بازگرداندن خواب سالم به زندگی خود خواهید آموخت.

آموزش مهارت مقابله با استرس به کودکان : به یاد داشته باشید که اگر متوجه مشکلات واقعی در خواب خود شدید، با پزشک خود صحبت کنید.

بخش پزشکی خواب دانشکده پزشکی هاروارد نکات زیر را برای بهبود خواب شما بیان می کند. این عادات خوب خواب را مرور کنید تا ببینید آیا مناطقی وجود دارد که می توانید تغییرات کوچکی برای سلامت کلی خود ایجاد کنید.

آموزش مهارت مقابله با استرس به کودکان : از کافئین، الکل، نیکوتین و سایر مواد شیمیایی که خواب را مختل می کنند خودداری کنید.

کافئین (که در قهوه، چای، شکلات، کولا و مسکن ها یافت می شود) محرکی است که برای بیدار نگه داشتن شما طراحی شده است.

آموزش مهارت مقابله با استرس به کودکان : رایان هر روز ۸ تا ۱۰ نوشابه کافئین دار می‌نوشید و وقتی مصرف نوشابه‌های گازدار خود را کاهش داد و به آب آشامیدنی روی آورد، متوجه بهبودی در خواب خود شد.

آیا حاضرید چهار ساعت قبل از خواب از تمام محصولات کافئین دار خودداری کنید؟ همین امر در مورد نیکوتین (سیگار، سیگار، آدامس نیکوتین و تنباکوی جویدنی) صادق است.

آموزش مهارت مقابله با استرس به کودکان : چهار ساعت قبل از خواب سیگار نکشید یا از سایر محصولات نیکوتین استفاده نکنید. در مورد الکل، احتمالاً تغییراتی در مصرف الکل خود ایجاد خواهید کرد.

این خبر خوبی است زیرا مصرف الکل کیفیت خواب شما را کاهش می دهد. آیا دوست دارید خواب عمیق تر و آرام تری داشته باشید؟

آموزش مهارت مقابله با استرس به کودکان : اتاق خواب خود را برای خواب راحت تر کنید. اتاق خواب هایی که تاریک، ساکت و خنک هستند برای القای خواب بهتر هستند.

آیا اتاق خواب شما تا آنجا که می تواند تاریک باشد؟ اگر نه، آیا می توانید پرده های پنجره خود را تنظیم کنید یا یک لایه پرده ضخیم برای کاهش نور بیرون اضافه کنید؟

آموزش مهارت مقابله با استرس به کودکان : گوش‌گیرها و ماسک‌های خواب، که در داروخانه محلی شما فروخته می‌شوند، معجزه می‌کنند تا صدا و نور را کاهش دهند.

اگر تشک یا بالش شما بیش از ده سال سن دارد، ممکن است وقت آن رسیده که روی تشک های جدید سرمایه گذاری کنید تا به خواب شما کمک کنند.

آموزش مهارت مقابله با استرس به کودکان : و اگر حیوانات خانگی شما را در شب بیدار نگه می دارند یا شما را صبح زود بیدار می کنند.

ممکن است بخواهید تخت خود را بیرون از اتاق خواب قرار دهید. وجود وسایل الکترونیکی زیاد در اتاق خواب نیز می تواند خواب را مختل کند.

آموزش مهارت مقابله با استرس به کودکان : به اطراف اتاق خواب خود نگاهی بیندازید. آیا می توانید تلویزیون، یا کامپیوتر و سایر وسایل کار را به قسمت دیگری از خانه منتقل کنید؟

هدف این است که اتاق خواب خود را به پناهگاه خواب برای بهبودی طولانی مدت تبدیل کنید. یک عادت آرامبخش پیش از خواب ایجاد کنید.

آموزش مهارت مقابله با استرس به کودکان : اگر از رویدادهای روز انرژی گرفته اید، ممکن است به یک برنامه روتین برای کمک به خواب نیاز داشته باشید.

خواندن کتاب یا مجله قبل از خواب ممکن است بهتر شما را برای خواب آماده کند. تمرین یکی از تمرین های ذهن آگاهی در این کتاب نیز می تواند کمک کننده باشد.

آموزش مهارت مقابله با استرس به کودکان : اگر در مورد مشکلی نگران یا مضطرب هستید، از دفترچه یادداشت خود برای یادداشت کردن مشکل استفاده کنید و سپس آن را ببندید و آن را تا روز بعد کنار بگذارید. خواب خوب شبانه ممکن است.

به شما امتیاز لازم را برای حل این مشکل مزاحم بدهد. به خودتان اجازه دهید که نگرانی های امروز را رها کنید تا ذهن خود را آرام کنید، یک مرحله بهبودی سالم است.

آموزش مهارت مقابله با استرس به کودکان : زمانی که واقعا خسته هستید به رختخواب بروید. اگر در تلاش برای خوابیدن هستید، احتمالاً بیشتر از خواب آلودگی آزرده خواهید شد.

قانون کلی این است که اگر بعد از بیست دقیقه نخوابیدید از رختخواب درمان خانگی مقابله با استرس بلند شوید. کاری آرامش بخش برای انجام دادن پیدا کنید.

آموزش مهارت مقابله با استرس به کودکان : وقتی دوباره احساس خواب برای مقابله با استرس چه بخوریم آلودگی کردید به رختخواب خود بازگردید.

به عنوان مثال، رایان زمانی که با شب‌های پرت‌پری و کتاب کار ذهن آگاهی برای اعتیاد ۱۹۰ روبه‌رو شد، از رختخواب بلند شد.

آموزش مهارت مقابله با استرس به کودکان : او به مجلات سفر خود نگاه اهمیت و ضرورت مقابله با استرس کرد. گاهی تصور می کرد که به یک سافاری آفریقایی می رود و از حیوانات عکس می گیرد.

رایان آرام تر به رختخواب بازگشت و بهتر می توانست بخوابد. سعی کنید صفحه مقابله با اضطراب کودکان ساعت زنگ دار خود را دور از بالش خود بچرخانید.

آموزش مهارت مقابله با استرس به کودکان : آیا تا به مبارزه با استرس در عرض دو دقیقه حال متوجه شده اید که در اتاق خواب خود به ساعت خیره شده اید؟

انجام این کار در واقع خوابیدن را سخت تر می کند. دور کردن ساعت زنگ دار از خود شما را از وسوسه نگاه کردن پنهانی در آن زمان باز می دارد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *