اهمیت و ضرورت مقابله با استرساهمیت و ضرورت مقابله با استرس | جهت دریافت مشاوره لطفا به واتساپ پیام دهید شما هم میتوانید مثل دیگر عزیزان با مشاورین ما در این زمینه ارتباط برقرار کنید.

🟢 لطفا میزان اهمیت اهمیت و ضرورت مقابله با استرس را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با اهمیت و ضرورت مقابله با استرس را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

اهمیت و ضرورت مقابله با استرس | مشاوره :

اهمیت و ضرورت مقابله با استرس


اهمیت و ضرورت مقابله با استرس : همانطور که در مقدمه خواندید، هدف این کتاب کار راهنمایی شما به سمت بهبودی و تندرستی طولانی مدت و پایدار است.

این نه تنها به معنای نگاه کردن به رفتارهای اعتیادآور فعلی شما Loss 87 و هر ضرر اخیری است که ممکن است به آنها کمک کند.

اهمیت و ضرورت مقابله با استرس : بلکه به این معنی است که ضررهای قدیمی را مجدداً بررسی کرده و آنها را التیام دهید. موضوع این است: از دست دادن ترکیبات از دست دادن. ضررها بر روی خود ساخته می شوند.

گویی آن زخم‌های قدیمی به سادگی با لایه‌ای نازک از جای زخم پوشانده شده‌اند، به محض اینکه آسیب دیگری رخ دهد دوباره باز می‌شوند و دوباره شروع به ضربان و خونریزی می‌کنند.

اهمیت و ضرورت مقابله با استرس : بهبودی پایدار مستلزم شفا در منبع است. همانطور که خواندید، این امکان وجود دارد که برخی از مهم ترین ضررهای شما در دوران کودکی رخ داده باشد.

تروما و سوء استفاده اولیه می تواند اشکال مختلفی داشته باشد. هر شکلی یک دزد است که آرامش، امنیت و شادی را که هر کودک حقش را دارد می دزدد.

اهمیت و ضرورت مقابله با استرس : اگر در سال‌های اولیه‌تان ضربه‌های روحی و روانی را تجربه کرده‌اید، متحمل ضررهای دلخراشی شده‌اید: از دست دادن ایمنی، از دست دادن عزت نفس، از دست دادن اعتماد و ایمان به دنیای اطرافتان.

جوان و شکننده در آن زمان، توانایی تحمل این ضررها را نداشتی. شما نتوانستید آنطور که لازم بود از آنها درمان کنید.

اهمیت و ضرورت مقابله با استرس : یکی از مهمترین وظایف شما در حال حاضر این است که به عقب برگردید و آن زخم های قدیمی را درمان کنید.

شما اکنون این قدرت را دارید که به آن بچه کوچولو، کودک درون شما که نمی‌دانست چگونه غمگین شود، کمک کنید.

اهمیت و ضرورت مقابله با استرس : شما قرار است با تمام زیان های زندگی خود مقابله کنید و از آن عبور کنید، و با این کار، قدرت را از الگوهای اعتیادآوری که پس از آن به وجود آمدند.

خواهید گرفت. • داستان کریستینا پدر کریستینا یک معتاد الکلی بود که در مقابل کریستینا و خواهر و برادرش با مادرش بدرفتاری می کرد.

اهمیت و ضرورت مقابله با استرس : کریستینا با شنیدن صدای پدرش در طبقه پایین زیر تختش پنهان می شد. آنقدر این کار را انجام می داد که هر شب شروع به خوابیدن در آنجا کرد.

او توضیح می‌دهد: «من از سگ کوچکم به عنوان بالش استفاده کردم. «هنوز می‌توانم بوی زیر تختم را به یاد بیاورم: نوعی کپک زدگی، مانند اتاق زیر شیروانی.

اهمیت و ضرورت مقابله با استرس : وقتی شروع به خوابیدن در آنجا کردم حتماً کوچک بودم. یادم می آید که فکر می کردم هیچ کس مرا پیدا نخواهد کرد.

وقتی هشت ساله شدم، دیگر نمی توانستم آنجا جا بیفتم. حدس می زنم این یکی از اولین باخت های من بود، نه؟

اهمیت و ضرورت مقابله با استرس : مخفیگاهم را گم کردم بعد از آن هرگز احساس امنیت نکردم، حتی بعد از اینکه پدرم رفت.» کریستینا بزرگ شد تا یک وکیل موفق باشد.

مدت کوتاهی پس از طلاق او، یک تصادف رانندگی جزئی او را با مشکلات کمر مواجه می کند. در عرض چند ماه، کریستینا از مسکنی که دکترش برایش تجویز کرده بود.

اهمیت و ضرورت مقابله با استرس : ویکودین سوء استفاده می کند. کار او رنج می برد، و دوستی ها تیره و تار و دور می شوند، اما به نوعی او نمی تواند متوقف شود.

وحشت زده و غرق، او به درمان می آید، به امید بهبودی. همانطور که او به ضررهای خود نگاه می کند، کریستینا شروع به برقراری ارتباط می کند.

اهمیت و ضرورت مقابله با استرس : طلاق خود او خاطرات دردناکی را از دوران کودکی ایجاد کرد. او می‌گوید: «فکر می‌کردم همه اینها را پشت سر گذاشته‌ام.

«اما حقیقت این است – و این شرم آور است – شبی که شوهرم از خانه بیرون رفت، من این احساس را داشتم که زیر تختم بخوابم. من در واقع دو ماه در اتاق خواب مهمان خوابیدم.

اهمیت و ضرورت مقابله با استرس : این کوچکترین اتاق راه حل برای مقابله با استرس در خانه است. حدس می‌زنم نزدیک‌ترین جایی بود که می‌توانستم به آن مخفیگاه قدیمی بیایم. بعد از آن، فکر می‌کنم قرص‌ها مخفیگاه من شدند.»

کتاب کار ذهن آگاهی برای اعتیاد ۸۸ نگاهی به ضررهای خود احتمالاً در حال حاضر احساسات قوی برای شما پدید آمده است.

اهمیت و ضرورت مقابله با استرس : فکر کردن به مرور مجدد تجربیات قدیمی و دردناک زندگی‌تان ممکن است باعث ایجاد اضطراب در شما شود. ممکن است غریزه شما این باشد که از این فصل به طور کلی اجتناب کنید.

ذهن شما ممکن است افکاری مانند: این احمقانه است. این چیزها حتی مرا آزار نمی دهد؛ من هرگز به آنها فکر نمی کنم! میتونم از این قسمت بگذرم این همه در گذشته است.

اهمیت و ضرورت مقابله با استرس : فکر کردن به آن بیهوده است بازگشت به همه آن چیزها فقط اوضاع را بدتر می کند. آیا ذهن شما شگفت انگیز نیست؟ همیشه آنجاست، کار خود را انجام می دهد.

این فکر پس از فکر را ارائه می دهد و سعی می کند از شما محافظت کند. همانطور که در فصل ۲ آموختید، ذهن شما ممکن است بهترین علایق شما را در دل داشته باشد.

اهمیت و ضرورت مقابله با استرس : اما اغلب می تواند شما را به بیراهه بکشاند. وقتی به شما می گوید این کار را انجام ندهید، شما را به مسیر اشتباهی سوق می دهد.

این سعی دارد به شما کمک کند از احساسات دردناک دوری کنید، در حالی که واقعاً تنها راه بهبودی «در آغوش گرفتن سگ» است، به یاد دارید؟

اهمیت و ضرورت مقابله با استرس : شما خوراکی های مقابله با استرس می توانید احساسات خود را تحمل کنید. شما می توانید ترس، غم، خشم، شرم، دل درد را تجربه کنید – همه احساساتی که از دست دادن با خود به همراه دارد.

و همچنان خوب باشید. همانطور که تمرینات آتی را انجام می دهید، تمرینات تمرکز حواس را که در فصل ۴ آموخته اید ادامه دهید. مراقبت از خود را تمرین کنید.

اهمیت و ضرورت مقابله با استرس : کارهایی را انجام دهید مقابله با استرس قبل از عمل که به شما کمک می کند آرام و آرام شوید. اگر احساس کردید که احساس بدخویی، خستگی یا سرخوردگی می کنید کمی سست شوید.

به خودتان برای کارهای مهم و چالش برانگیز که برای بهتر شدن انجام می دهید، اعتبار بدهید. اگر متوجه شدید که ذهن شما سعی می کند.

اهمیت و ضرورت مقابله با استرس : به شما بگوید که از نگاه کردن مقابله با استرس خواستگاری به ضررهای قدیمی خود اجتناب کنید، اکنون زمان خوبی برای انتخاب واکنش مخالف است. اقداماتی را انجام دهید که شما را در مسیر بهبودی بیشتر سوق دهد.

به خاطر داشته باشید که برای چه چیزی ارزش قائل هستید. به راههای مقابله با استرس قبل از بارداری خاطر داشته باشید که چرا این سفر را در وهله اول آغاز کردید.

اهمیت و ضرورت مقابله با استرس : روی زندگی سالمی که در پیش دارید تمرکز کنید. در مورد این لیست از ضررها فکر کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *