راهکار مقابله با استرس کنکورراهکار مقابله با استرس کنکور | جهت دریافت مشاوره لطفا به واتساپ پیام دهید شما هم میتوانید مثل دیگر عزیزان با مشاورین ما در این زمینه ارتباط برقرار کنید.

🟢 لطفا میزان اهمیت راهکار مقابله با استرس کنکور را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با راهکار مقابله با استرس کنکور را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

راهکار مقابله با استرس کنکور | مشاوره :

راهکار مقابله با استرس کنکور


راهکار مقابله با استرس کنکور : همه ما آن را داریم. این بخشی از شماست که نمی خواهد تغییر کند. این بخشی از شماست که در این ناراحتی بسیار راحت است.

حداقل ناراحتی آشناست. امتحان کردن چیزی متفاوت عجیب خواهد بود. پس چرا زحمت بکشیم؟ به قول معروف اجازه دهید سگ های خوابیده دروغ بگویند.

راهکار مقابله با استرس کنکور : اما برای اینکه احساس بهتری داشته باشید، به چالش کشیدن خودتان قدم بعدی است.

همانطور که رونالد الکساندر (۲۰۰۸، ۵۳) در کتاب فوق‌العاده خود ذهن عاقل، ذهن باز: یافتن هدف و معنا در زمان بحران، از دست دادن و تغییر می‌گوید، «همه تغییرات مستلزم از دست دادن هستند».

راهکار مقابله با استرس کنکور : حتی پرداختن به ضرر شما ضرر بیشتری دارد. شما نحوه واکنش خود را تغییر خواهید داد.

کتاب کار ذهن آگاهی برای اعتیاد ۱۵۲ ذهن آگاهی در مورد افزایش نقاط قوت شخصی شماست. هدف از سوگواری آگاهانه تغییر دیدگاه شما در مورد از دست دادن است.

راهکار مقابله با استرس کنکور : این در مورد آرام، متمرکز و غیر واکنشی است. در دوران کودکی، آیا تا به حال با پدر و مادرتان برای رفتن به رختخواب دعوا کرده اید؟

می خواستی پیش والدینت بیدار بمانی تا چیزی را از دست ندهی. با وجود اینکه از یک روز طولانی خسته بودید، باز هم می خواستید بیدار بمانید.

راهکار مقابله با استرس کنکور : تو همان چیزی بودی که با محبت به آن «جنگنده خواب» می گویند. حتی اگر خواب برای شما خوب باشد، برای خوابیدن مبارزه می کنید.

اینجا هم همین اصل است. یک آرامش طبیعی وجود دارد که اگر اجازه دهید شروع به فراگیری می کند. اما بیشتر ما می خواهیم با این موضوع مبارزه کنیم. یک “جنگجوی آرام” نباشید.

راهکار مقابله با استرس کنکور : فضایی برای ورود آرامش جدیدی به زندگی تان ایجاد کنید. تمرین ۸.۶ “جنگجوی آرام” نباشید بسیار خوب، پس شاید اینجا خندیدید.

شاید شما در واقع یک “جنگجوی آرام” باشید. راز آشکار است هر بار که همه چیز خوب پیش می رود، پنهانی فکر می کنید، این حس خوب کی تمام می شود؟

راهکار مقابله با استرس کنکور : به نظر می‌رسد افکار شما به طور خودکار منفی می‌شوند، بدون اینکه زیاد اصرار کنید.

در واقع، از آنجایی که از این کتاب کار استفاده می‌کنید و تمرین‌ها را انجام می‌دهید، ممکن است در طول روز احساس بهتری داشته باشید.

راهکار مقابله با استرس کنکور : اما هرگز به خودتان اعتبار موفقیت خود را نداده‌اید. شما از آن دسته افرادی هستید که همیشه در یک روز آفتابی به دنبال ابری تیره می گردند.

شما می توانید یک «جنگجوی آرام» جدی داشته باشید. اگر این شما هستید، آیا حاضرید اکنون یک ورزش را امتحان کنید؟

راهکار مقابله با استرس کنکور : همه چیز در حال حاضر اوکی است. هر زمان که این کشمکش درونی را احساس کردید.

این عبارت را تکرار کنید: “همه چیز در حال حاضر خوب است.” این چیزی است که اگر روز سختی دارید می توانید در طول روز تمرین کنید.

راهکار مقابله با استرس کنکور : این عبارت را قبل از یک رویداد یا جلسه مهم تکرار کنید. اگر میل به نوشیدن، مصرف مواد مخدر یا بازگشت به الگوهای قدیمی رفتار ناسالم دارید.

این عبارت را تکرار کنید. اگر در خاطرات وقایع دردناک گذشته خود گیر کرده اید، این عبارت را تکرار کنید. “همه چیز در حال حاضر اوکی است” عبارتی است.

راهکار مقابله با استرس کنکور : که برای آرام شدن به سراغ شما می آید. وقتی این عبارت را آماده دارید، سخت است که یک مبارز آرام باشید.

تمرین ۸.۷ راه رفتن با کلمات خوب، شما قبلاً تمرین مدیتیشن “Leaves Down a Stream” را به دست آورده اید. شما توانسته اید هر روز پنج دقیقه نشستن را تمرین کنید.

راهکار مقابله با استرس کنکور : شما همچنین با تکرار عبارت “همه چیز در حال حاضر خوب است” در آخرین تمرین، تحمل خود را برای آرامش ایجاد کرده اید.

اکنون این فرصت را دارید که به مهارت های خود بیافزایید. راه رفتن با کلمات مهارت دیگری است که به شما کمک می کند ذهن خود را آرام کنید و روی ارزش های خود تمرکز کنید.

راهکار مقابله با استرس کنکور : سه کلمه مثبت را انتخاب کنید و با آنها قدم بردارید. به عنوان مثال، سه کلمه شما می تواند «صلح»، «هماهنگی» و «بهزیستی» باشد.

با هر قدمی که برمی دارید به هر کلمه فکر کنید و دوباره و دوباره تکرار کنید. وقتی برای چک کردن صندوق پستی خود می روید، وقتی در خواربار فروشی هستید.

راهکار مقابله با استرس کنکور : وقتی از پله ها به سمت یک جلسه بالا می روید، یا وقتی با بچه هایتان راه می روید، کلمات را تکرار کنید.

این تمرین دو چیز را به دست می آورد: اول اینکه ذهن شما را برای آرامش در حین فعالیت های معمولی آموزش می دهد و دوم اینکه راه رفتن شما را کند می کند تا بتوانید در لحظه حال باشید.

راهکار مقابله با استرس کنکور : این کلمات در مدیتیشن و دعا نیز به کار می رود. راه رفتن را با کلمات تمرین کنید و بگذارید ذهنتان از آرامش لذت ببرد. Mindful Grieving 153 تاب آوری در عمل شما در طول روز انعطاف پذیر هستید.

گاهی اوقات با مشغله های دیگری که در ذهن شما وجود دارد، تشخیص آن سخت است. باز هم، نگاهی به داستان کارولین ممکن است به شما کمک کند در هنر شناسایی انعطاف‌پذیری تسلط پیدا کنید.

راهکار مقابله با استرس کنکور : بیایید به داستان راه حل های مقابله با استرس او برگردیم. آیا می توانید سه مورد را انتخاب کنید که او در برابر از دست دادن خود انعطاف پذیر بود؟

در واقع رفتن به اولین قرار درمانی او به ما نشان می دهد که کارولین در تلاش است تا احساسات خود را درک کند. اگر چه او شک دارد که درمان فایده ای اهمیت و ضرورت مقابله با استرس داشته باشد، اما ظاهر می شود.

راهکار مقابله با استرس کنکور : کنار کشیدن ماشین وقتی متوجه شد که احساس وحشت می کند، نمونه دیگری از مراقبت از خودش بود.

اگرچه کارولین به فکر حذف دومین جلسه درمانی خود غذاهای مقابله با استرس بود، اما برای قرار ملاقات دوم حاضر می شود. و او به آرامی و با دقت شروع به بازسازی زندگی خود بدون الکل و مسکن می کند.

راهکار مقابله با استرس کنکور : اینها همه رفتارهای تاب آوری مهارت های مقابله با استرس و کنترل خشم هستند. و خبر خوب این است که رفتارهای انعطاف‌پذیر بر روی خودشان ساخته می‌شوند.

هنگامی که یک رفتار انعطاف‌پذیر را انجام می‌دهید، به احتمال زیاد دیگری راه های مقابله با استرس در فوتبال و دیگری را انجام می‌دهید. شما در حال ساختن ماهیچه های انعطاف پذیری خود هستید.

راهکار مقابله با استرس کنکور : این اعمال انعطاف‌پذیری که انجام می‌دهید به شما کمک می‌کند قوی‌تر شوید و استقامت بیشتری داشته باشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *