راه مقابله با استرس و اضطرابراه مقابله با استرس و اضطراب | جهت دریافت مشاوره لطفا به واتساپ پیام دهید شما هم میتوانید مثل دیگر عزیزان با مشاورین ما در این زمینه ارتباط برقرار کنید.

🟢 لطفا میزان اهمیت راه مقابله با استرس و اضطراب را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با راه مقابله با استرس و اضطراب را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

راه مقابله با استرس و اضطراب | مشاوره :

راه مقابله با استرس و اضطراب


راه مقابله با استرس و اضطراب : بسیاری از موقعیت های استرس زا شامل احساس کمبود است. ممکن است.

نگران این باشید که زمان، پول، همراهی، امنیت و غیره کافی ندارید و ممکن است نگران باشید که هرگز به اندازه کافی نخواهید داشت.

راه مقابله با استرس و اضطراب : احساس محرومیت از منابع مهم – عشق، غذا، پول و زمان – می تواند منجر به اضطراب یا عصبانیت شود.

ممکن است شروع کنید به وسواس در مورد چیزی که از آن محروم شده اید. یا ممکن است احساس کنید نیاز دارید که دائماً در حالت اضطراری کار کنید.

راه مقابله با استرس و اضطراب : برای مثال، با نیشگون گرفتن بی‌ضرور سکه‌ها، یا با برنامه‌ریزی هر ثانیه از روز و عدم دادن فرصتی برای استراحت.

استاد اقتصاد دانشگاه هاروارد، در کتاب خود (به همراه الدار شفیر) با عنوان مناسب با عنوان کمبود: علم جدید کمتر داشتن و چگونگی تعریف آن از زندگی ما (۲۰۱۳) توضیح می‌دهد.

راه مقابله با استرس و اضطراب : که چگونه کمبود زمان و استرس ناشی از «در حال حرکت بودن» مداوم است. رفتارش را تحت تاثیر قرار داد.

او شروع به تصمیم گیری ضعیف در مورد نحوه استفاده از زمان خود کرد. او نه تنها زمان خود را دوبار رزرو کرد و تعهد بیش از حد داد.

راه مقابله با استرس و اضطراب : بلکه مرتباً اجازه داد تا ثبت نام خودروی خود منقضی شود و سپس مجبور شد برای اجتناب از پلیس راهنمایی وقت تلف کند.

ذهنیت کمیابی چارچوب زمانی ما را محدود می کند و باعث می شود تصمیمات تکانشی بگیریم که مشکلات ما را در دراز مدت افزایش می دهد.

راه مقابله با استرس و اضطراب : مقابله با استرس کمبود و منابع محدود، مشکلات و موانعی را که باید با آنها دست و پنجه نرم کنید.

افزایش می دهد و در نتیجه خستگی ذهنی و اضافه بار شناختی را به همراه دارد. قشر جلوی مغز شما در بهترین حالت خود عمل نمی کند.

راه مقابله با استرس و اضطراب : به آمیگدال ترس محور شما اجازه می دهد تصمیمات شما را هدایت کند. آمیگدال همیشه طرفدار خلاص شدن از شر استرس کوتاه مدت است.

به جای ایجاد راه حل های طولانی مدت. به همین دلیل است که وقتی استرس داریم بیشتر مشروب می خوریم، سلامت جسمی و روانی خود را نادیده می گیریم.

راه مقابله با استرس و اضطراب : نیازهای خود را برای صمیمیت و همراهی نادیده می گیریم، یا به تعهدات خود در قبال عزیزان خود عمل نمی کنیم.

ممکن است پرداخت صورتحساب کارت اعتباری را به تعویق بیندازیم، فقط حداقل پرداخت را انجام دهیم یا حتی قبض را باز نکنیم، به این امید که به نحوی ناپدید شود.

راه مقابله با استرس و اضطراب : مطالعات نشان می‌دهد که استرس ناشی از تنگنای مالی، تنهایی یا محرومیت از غذا منجر به وسواس ناسالم در آوردن چیزهای مثبت ۱۶۷ می‌شود که ندارید (Kalm and Semba 2005; Shah, Mullainathan, and Shafir 2012; زاوادزکی، گراهام و گرین ۲۰۱۳).

استرس و اضطراب مرتبط با کمبود نیز با انگیزه و اراده تداخل می کند و شما را در برابر وسوسه آسیب پذیرتر می کند.

راه مقابله با استرس و اضطراب : با درک کمبود مالی، ممکن است به اندازه کافی برای رشد کسب و کار خود سرمایه گذاری نکنید.

درک کمبود زمان ممکن است باعث شود که سلامتی خود را نادیده بگیرید یا از زمان استراحت خودداری کنید و منجر به خستگی و فرسودگی شغلی شوید.

راه مقابله با استرس و اضطراب : با درک کمبود عشق، ممکن است برای مدت طولانی در یک رابطه ناسالم بمانید.

استرس کمبود و در نتیجه اختلال در انگیزه نیز می تواند منجر به اجتناب از اقدامات یا موقعیت هایی شود که به طور بالقوه می توانند مشکل را حل کنند یا از شما در برابر آسیب های بیشتر محافظت کنند.

راه مقابله با استرس و اضطراب : افراد تنها، خود و دیگران را منفی‌تر می‌بینند و ممکن است به دلیل ترس از طرد شدن، از شرکت در اجتماعات و فعالیت‌های گروهی اجتناب کنند.

بر اساس نظرسنجی «استرس در آمریکا» در سال ۲۰۱۵، ۳۲ درصد از آمریکایی ها می گویند که بی پولی آنها را از داشتن یک سبک زندگی سالم باز می دارد.

راه مقابله با استرس و اضطراب : و از هر پنج آمریکایی یک نفر می گوید که به دلیل استرس مالی به فکر پرهیز یا عدم مراجعه به پزشک بوده است. انجمن روانشناسی ۲۰۱۵).

این تصمیم‌ها می‌توانند اضطراب مالی کوتاه‌مدت را کاهش دهند، اما منجر به آسیب‌های سلامتی بلندمدت شوند.

راه مقابله با استرس و اضطراب : برای مبارزه با ذهنیت کمیابی تحت استرس، باید یک قدم به عقب بردارید و عمداً به تصویر بزرگ و عواقب بلندمدت اعمال خود فکر کنید.

بدانید که آمیگدال شما بر فواید تسکین کوتاه مدت بیش از حد تأکید می کند و باعث می شود احساس کنید باید مشکلی را همین الان حل کنید یا اینکه خارج شدن از روال خود و امتحان یک رویکرد جدید خطرناک است.

راه مقابله با استرس و اضطراب : حتی زمانی که بهترین راه مقابله با استرس خواستگاری برای مقابله با یک عامل استرس زا تغییر وضعیت یا روال خود است.

مغز شما به طور طبیعی در برابر تغییرات مقاومت می کند و با “جنگ، فرار مقابله با استرس قبل از رانندگی یا یخ زدن” واکنش نشان می دهد. این به این دلیل است که برای اجداد ما، عدم اطمینان و تغییر به این معنی است که ممکن است خطر در کمین باشد.

راه مقابله با استرس و اضطراب : اما تغییر و عدم اطمینان امروز معانی یکسانی راه حل مقابله با استرس ندارند. در واقع، آنها بخش هایی از زندگی هستند که ما باید در دنیایی که به سرعت در حال حرکت است به آنها عادت کنیم.

برای غلبه بر ذهنیت کمیابی، باید به قشر جلوی مغز و مراکز تفکر بالاتر، به جای غذاهای مقابله با استرس آمیگدال مبتنی بر ترس، اجازه تصمیم گیری را بدهید.

راه مقابله با استرس و اضطراب : مغز ضد استرس شما باید از اعمال تکانشی به مقابله با استرس کار نفع اقدامات منطقی خودداری کنید.

در اینجا چند استراتژی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. روی چیزهایی که دارید تمرکز کنید، نه چیزهایی که کمبود دارید.

راه مقابله با استرس و اضطراب : برای ایجاد حس فراوانی، روی تمام چیزهای خوبی که در زندگی خود دارید تمرکز کنید.

عشق، موفقیت، خانواده، معنویت و غیره. بیشتر اوقات، عامل استرس زا تنها بخش کوچکی از زندگی شماست.

راه مقابله با استرس و اضطراب : اولویت های خود را روشن کنید. وقتی در مورد آنچه که برایتان مهم است، واضح تر می توانید تصمیمات خوب بگیرید.

از قبل تصمیم بگیرید که چیست. به عنوان مثال، آیا خانواده، امنیت، آزادی زمانی، کار معنادار، احساس اجتماع یا داشتن یک زندگی متعادل است؟

راه مقابله با استرس و اضطراب : اگر این اولویت شماره یک شماست، عدد t چیست ؟


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *