راههای مقابله با اضطراب کودکانراههای مقابله با اضطراب کودکان | جهت دریافت مشاوره لطفا به واتساپ پیام دهید شما هم میتوانید مثل دیگر عزیزان با مشاورین ما در این زمینه ارتباط برقرار کنید.

🟢 لطفا میزان اهمیت راههای مقابله با اضطراب کودکان را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با راههای مقابله با اضطراب کودکان را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

راههای مقابله با اضطراب کودکان | مشاوره :

راههای مقابله با اضطراب کودکان


راههای مقابله با اضطراب کودکان : به احتمال زیاد وقتی نوبت به کار می رسد به خودتان سخت می گیرید. این روش جدید کار مستلزم این است که با خودتان مهربان تر باشید.

انتقاد از خود کمتر ممکن است شما را آزاد کند تا به روشی جدید روی کار خود تمرکز کنید. مثل احساس گرمای خورشید بعد از روزهای تاریک هوا.

راههای مقابله با اضطراب کودکان : سبکی وجود دارد که شما و ذهن شما را فرا می گیرد. این محیط عالی برای بازگشت به کار در دست است. غذای مغز مجاز است.

در اوایل فصل، اهمیت تغذیه برای بهبودی بهینه را مرور کردید. خوب، تغذیه خوب همچنین برای احساس شما در محل کار هر روز مهم است.

راههای مقابله با اضطراب کودکان : البته، ممکن است در گذشته برای غلبه بر آن قوز بعد از ظهر به قهوه یا شکر اعتماد کرده باشید.

اکنون، کتاب کار ذهن آگاهی برای اعتیاد ۱۹۶، مفهوم خوب غذا خوردن را برای موفقیت روز کاری خود معرفی خواهید کرد.

راههای مقابله با اضطراب کودکان : اکنون زمان آن است که انتخاب های غذایی جدیدی را که در مورد امتحان کردن آنها فکر می کردید، عملی کنید.

نظرت را عوض کن. باورهای منفی در مورد کار ممکن است در گذشته معمول بوده باشد. حتی ممکن است همکارانی داشته باشید که هر روز ابری از منفی را به محل کار می آورند.

راههای مقابله با اضطراب کودکان : شما نمی توانید نگرش منفی همکاران خود را تغییر دهید، اما مطمئناً می توانید نگرش خود را تغییر دهید.

برای آرام کردن ذهن خود در محل کار، از یکی از تمرین های تمرکز حواس از فصل های ۴ و ۸ استفاده کنید. این امکان وجود دارد که با کمی تمرین نظر خود را تغییر دهید.

راههای مقابله با اضطراب کودکان : یک پیام مثبت به میز یا ایستگاه کاری خود اضافه کنید. یکی از موارد مورد علاقه “آنچه را که انجام می دهی دوست داشته باش” است.

این عبارت را چاپ کنید و آن را به کامپیوتر یا محل کار خود بچسبانید. هر روز یا چند بار در روز یک نگاه به آن بیندازید.

راههای مقابله با اضطراب کودکان : ناقص باشید احتمالاً در تمام زندگی خود به شما یاد داده اند که همه چیز باید کاملاً عالی باشد.

خوب، ممکن است زمان آن رسیده باشد که یک رویکرد متفاوت را امتحان کنید. به جای اینکه خودت را بکوبی تا همه چیز را کامل کنی، ناقص باش. نکته این است که کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهید و سپس از آن فاصله بگیرید.

راههای مقابله با اضطراب کودکان : همیشه می توانید به عقب برگردید و نگاهی دیگر به آن بیندازید. به خود فرصت دهید تا با دیدی تازه و ذهنی آرام به کار خود بازگردید.

شهود خود را دنبال کنید. وقتی در محل کار برای تکمیل یک تکلیف یا تعیین ضرب الاجل تلاش می کنید، به راحتی می توانید شهود خود را از دست بدهید.

راههای مقابله با اضطراب کودکان : شهود احساس درونی شما در مورد چیزی است. شهود شما راهنمای مهمی برای تصمیم گیری در مورد اینکه چه کاری انجام دهید.

به ویژه در مورد کارهای بعدی است. گوش دادن به شهود خود به طور طبیعی راهنمایی آرامی را برای انجام وظایفتان به شما ارائه می دهد. عوامل حواس پرتی را پاک کنید.

راههای مقابله با اضطراب کودکان : حواس پرتی ها قاتل شماره یک زمان هستند. حواس پرتی در محل کار واقعاً می تواند شما را از مسیر خارج کند و زمان و منابع گرانبها را هدر دهد.

سعی کنید متوجه شوید که حواس شما پرت شده است و خود را به کار برگردانید. به احساسات و افکار خود در مورد کار توجه کنید.

راههای مقابله با اضطراب کودکان : افکار و احساسات را به عنوان بخشی عادی از کار بپذیرید و دوباره روی کار تمرکز کنید.

ممکن است لازم باشد این کار را چندین بار در روز انجام دهید تا زمانی که طبیعی شود. به تمرین ذهن آگاهی برگردید.

راههای مقابله با اضطراب کودکان : آخرین اما نه کم اهمیت، از ابزارهای تمرکز حواس خود در محل کار هر روز استفاده کنید.

شروع روز کاری خود با یک مراقبه ذهن آگاهی پنج دقیقه ای می تواند زمینه را برای یک روز سازنده فراهم کند.

راههای مقابله با اضطراب کودکان : هنگام ناهار استراحت کنید و تمرین کوتاه دیگری برای تمرکز حواس انجام دهید.

هر چه بیشتر بتوانید ذهن آگاهی را در روز کاری خود ببافید، شانس روز شما بیشتر خواهد شد و کمتر احساس کار می کنید.

راههای مقابله با اضطراب کودکان : به خودتان فرصت دهید تا این هشت تکنیک را تمرین کنید و یادداشت کنید که روز کاری شما چگونه تغییر می کند.

بهبودی، پیشگیری از عود، و فراتر از ۱۹۷ تمرین ۱۰.۵ به عنوان یک هدیه کار کنید در ستون وسط، بررسی کنید که مایلید از کدام روش برای بهبود روز کاری خود استفاده کنید.

راههای مقابله با اضطراب کودکان : در ستون سمت راست، تاریخی را که قصد استفاده از آن روش را دارید، یادداشت کنید. هنگامی که تاریخ خود را تعیین کردید.

در راه آزمایش ابزارهای جدید در محل کار خود هستید. به یاد داشته باشید، این ابزارها از بهبودی شما حمایت می کنند و به شما در ایجاد سلامت عاطفی طولانی مدت کمک می کنند.

راههای مقابله با اضطراب کودکان : فراموش نکنید که از دفترچه یادداشت خود برای یادداشت کردن پیشرفت هایی که در محل کار مشاهده می کنید استفاده کنید.

من قضاوت را تعلیق می کنم. من غذاهایی خواهم خوراکی برای مقابله با استرس خورد که برای مغزم مفید هستند. باورهای منفی خود را تغییر خواهم داد.

راههای مقابله با اضطراب کودکان : من ناقص برای مقابله با استرس چه بخوریم خواهم بود من از شهود خود پیروی خواهم کرد. حواس پرتی را پاک خواهم کرد من به تمرین ذهنی باز خواهم گشت.

کار خوبی برای آوردن کمی آرامش به دنیای روز کاری شماست. این چک لیست را روی میز یا ایستگاه کاری خود نگه دارید تا به شما یادآوری کند که چگونه می توانید از راه های مقابله با استرس سر جلسه امتحان کار خود بیشتر لذت ببرید.

راههای مقابله با اضطراب کودکان : اکنون دنده ها را عوض می کنید تا کمی بیشتر روی سرگرمی تمرکز کنید. چه راه عالی برای ایجاد تعادل در بهبودی شما!

رایان تصمیم گرفت سر کار در خواربارفروشی قدم بزند. او به جای اینکه راهکارهای مقابله با استرس شغلی به محض رسیدن به شیفت کاری انجام دهد، روی تنفس و خلق و خوی خود تمرکز کرد.

راههای مقابله با اضطراب کودکان : او متوجه شد که از کار بیشتر لذت می برد. با همکارانش بهتر کنار می آمد.

نگرش مثبت رایان به سایر کارگران در شیفت شب سرایت می کرد. برای راههای مقابله با استرس در محل کار اولین بار، رایان مشتاقانه منتظر رفتن به کتاب کار ذهن آگاهی برای اثر اعتیاد ۱۹۸ بود.

راههای مقابله با اضطراب کودکان : او دیگر نیازی به کشیدن دیگ برای بی حس کردن احساساتش نداشت. رایان روی کار و اهدافش سرمایه گذاری کرده بود و این احساس بسیار خوبی داشت.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *