راه مقابله با اضطراب کودکانراه مقابله با اضطراب کودکان | جهت دریافت مشاوره لطفا به واتساپ پیام دهید شما هم میتوانید مثل دیگر عزیزان با مشاورین ما در این زمینه ارتباط برقرار کنید.

🟢 لطفا میزان اهمیت راه مقابله با اضطراب کودکان را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با راه مقابله با اضطراب کودکان را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

راه مقابله با اضطراب کودکان | مشاوره :

راه مقابله با اضطراب کودکان


راه مقابله با اضطراب کودکان : همانطور که قبلا در این فصل ذکر شد، از دست دادن اعتماد در روابط شما یک نتیجه رایج اعتیاد است و می تواند برای شما ناامید کننده، شرم آور و دردناک باشد.

به نظر می رسد برای همیشه طول می کشد تا افراد مهم زندگی شما در هر مرحله از شما سؤال نکنند. لطفا صبور باشید! اعتماد آنها را پس خواهید گرفت.

راه مقابله با اضطراب کودکان : این کار به زمان و ثبات شما نیاز دارد، اما این اتفاق خواهد افتاد. (اگر هرگز این کار را نکرد، این به شما مربوط نیست، و موقعیت خوبی برای جدا شدن از نتیجه خواهد بود.)

مواردی وجود دارد که ممکن است به شما در مسیر بازسازی اعتماد کمک کند. ممکن است نخواهید آن کارها را انجام دهید.

راه مقابله با اضطراب کودکان : در واقع، ممکن است واقعاً نخواهید این کارها را انجام دهید. اما این بخشی از مسئولیت پذیری رفتارهای اعتیادآور شماست.

برای مدت طولانی، در حالی که در اعتیاد خود گرفتار شده بودید، احتمالاً قابل اعتماد نبودید. این چیزی است که شما باید با آن کنار بیایید. خودت را ببخش، اما صاحب آن هم باش.

راه مقابله با اضطراب کودکان : اطرافیان شما دلایل خود را برای احساس ترس از اعتماد به شما دارند. چیزهایی را که برای احساس امنیت دوباره نیاز دارند به آنها بدهید.

این ممکن است به معنای موافقت با آزمایش منظم دارو یا آزمایش تنفس الکل باشد. ممکن است به این معنا باشد که به همسرتان دسترسی کامل به ایمیل، سوابق تلفن یا اطلاعات حساب بانکی خود بدهید.

راه مقابله با اضطراب کودکان : ممکن است به معنای متعهد شدن به درمان یا رفتن به یک گروه حمایتی به طور منظم باشد. البته همه اینها به شما بستگی دارد.

شما می توانید تصمیمات نهایی را در مورد مرزها و انتظارات خود در روابط بگیرید. اما تمایل شما به در نظر گرفتن این اقدامات به منظور ایجاد اعتماد مجدد برای کسانی که ممکن است.

راه مقابله با اضطراب کودکان : با اعتیاد خود به آنها آسیب رسانده باشید، می تواند راه درازی برای شما و خانواده، دوستان و شریک زندگی شما داشته باشد.

روابط ۱۷۷ تمرین ۹.۸ توافقنامه تعهد به ترک بسیاری از افرادی که در حال بهبودی از اعتیاد هستند به شما خواهند گفت که این ایده خوبی است که “لطفا” و “متشکرم” خود را بگویید.

راه مقابله با اضطراب کودکان : در صبح، از نیروی بالاتر خود بخواهید تا در طول روز به شما در بهبودی کمک کند. در شب، از قدرت بالاتر خود برای یک روز بهبودی دیگر تشکر کنید.

چرا “لطفا” و “متشکرم” خود را به افرادی که به آنها اهمیت می دهید نمی گویید؟ این تمرین به شما کمک می‌کند بعد از اینکه اعتیاد تأثیرات خود را بر یک رابطه گذاشت، اعتماد و صمیمیت را بازیابی کنید. به آن «توافقنامه تعهد به ترک» می‌گویند.

راه مقابله با اضطراب کودکان : از یک فرد مهم در زندگی تان یا بسیاری از افراد مهم زندگی تان بخواهید که به صورت روزانه در این گفتگو با شما شرکت کنند.

ایده خوبی است که زمان خاصی را انتخاب کنید که این مکالمه را هر روز تکرار کنید. در حالی که ممکن است تکرار این کلمات نوشته شده برای یکدیگر نوعی هشیاری به نظر برسد.

راه مقابله با اضطراب کودکان : اما می تواند تأثیر قدرتمندی داشته باشد. این به افراد مهم زندگی شما تعهد مستمر شما به بهبودی را نشان می دهد و حمایت آنها را تقویت می کند.

در صورت تمایل می‌توانید رفتار اعتیادآور خاص خود را بیان کنید، مانند «من استفاده نکرده‌ام» یا «من قمار نکرده‌ام»، به‌جای «من در رفتار اعتیادآور خود شرکت نکرده‌ام».

راه مقابله با اضطراب کودکان : شما: من در بیست و چهار ساعت گذشته رفتار اعتیادآور خود را انجام نداده ام. از کمک شما متشکرم. لطفاً تا بیست و چهار ساعت آینده از من حمایت کنید؟

شخص مهم از شما متشکرم که برای آخرین بار در زندگی خود از رفتار اعتیادآور خودداری می کنید: بیست و چهار ساعت. لطفاً آن را ادامه دهید و به من اطلاع دهید.

راه مقابله با اضطراب کودکان : که چگونه می توانم از بهبودی شما برای بیست و چهار ساعت آینده حمایت کنم.

کتاب کار ذهن آگاهی برای اعتیاد ۱۷۸ ایجاد یک سیستم حمایت اجتماعی سالم یکی از بزرگترین هدایایی که می توانید در زندگی به خود بدهید.

راه مقابله با اضطراب کودکان : یک سیستم حمایتی سالم است. روابط مثبت با افرادی که شما را دوست دارند و به شما احترام می گذارند حائلی باورنکردنی در برابر روزهای سخت زندگی است.

حمایت اجتماعی می تواند در سلامت جسمانی، رفاه عاطفی و آرامش ذهن شما تفاوت ایجاد کند. اما چگونه می‌توان این گروه شگفت‌انگیز از مردم را پیدا کرد که خوراکی برای مقابله با استرس چنین حمایتی را ارائه می‌کنند؟

راه مقابله با اضطراب کودکان : دوست بودن. ممکن است شنیده باشید، “برای داشتن یک دوست باید دوست باشی”. رفتار شما با دیگران به شما باز خواهد گشت. این یک ایده بسیار ساده است.

اما اغلب وقتی درگیر زندگی راه حل های مقابله با استرس خود می شوید و در نهایت بیشتر به خودتان فکر می کنید، از بین می رود. اگر احساس می کنید که حمایت اجتماعی شما کم است.

راه مقابله با اضطراب کودکان : در مورد نحوه رفتار خود با دیگران خوب فکر کنید. آیا زمانی که مردم به شما نیاز دارند کنارشان هستید؟

آیا به تعهدات خود عمل می کنید یا اغلب آنها را زیر پا راه های مقابله با استرس و وسواس فکری می گذارید؟ آیا شما صادق، دلسوز و محترم هستید؟ آیا آشکارا با دیگران به اشتراک می گذارید و همچنین به آنچه که آنها می گویند گوش می دهید؟

راه مقابله با اضطراب کودکان : آیا به راه هایی برای کمک به دیگران برای مبارزه با استرس چه باید کرد فکر می کنید یا فقط به آنچه که آنها می توانند به شما ارائه دهند فکر می کنید؟

آیا دیگران را از شک و تردید بهره مند می کنید یا آنها را راههای خانگی مقابله با استرس قضاوت می کنید؟ خیلی ساده، آیا می خواهید با شما دوست شوید؟ اگر پاسخ این سوالات منفی است.

راه مقابله با اضطراب کودکان : نگران نباشید! شما زمان دارید تا به دوستی تبدیل شوید که دوست دارید داشته باشید. به بهبودی خود و داشتن یک زندگی بر اساس ارزش های خود تمرکز کنید.

ایده های قبلی را در نظر بگیرید و آنها را با دیگران عملی کنید. شما می توانید آن را انجام دهید! به جلسات بروید. رفتار اعتیاد آور شما هر چه باشد.

راه مقابله با اضطراب کودکان : احتمال بسیار خوبی وجود دارد که یک برنامه ۱۲ مرحله ای مرتبط با آن باشد. این امر به ویژه در مورد اعتیاد به مواد مخدر و الکل صادق است که در این موارد انواع مختلفی وجود دارد


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *