راه های مقابله با استرس پروازراه های مقابله با استرس پرواز | جهت دریافت مشاوره لطفا به واتساپ پیام دهید شما هم میتوانید مثل دیگر عزیزان با مشاورین ما در این زمینه ارتباط برقرار کنید.

🟢 لطفا میزان اهمیت راه های مقابله با استرس پرواز را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با راه های مقابله با استرس پرواز را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

راه های مقابله با استرس پرواز | مشاوره :

راه های مقابله با استرس پرواز


راه های مقابله با استرس پرواز : اکنون که لیستی از ضررهای احتمالی ارائه شده را در نظر گرفته اید و مشخص کرده اید که کدام یک از آنها را تجربه کرده اید.

زمان آن رسیده است که مشخص کنید کدام یک از این ضررها برای شما مهم تر است. به یاد داشته باشید، یک ذره مهم نیست که آیا یک ضرر خاص در زندگی شخص دیگری مهم است یا خیر.

راه های مقابله با استرس پرواز : فقط مهم است که در مال شما مهم بود. به عنوان مثال، گربه ای که فرار کرده و هرگز به خانه نیامده می تواند برای یک نفر ضایعه بسیار دردناکی باشد.

در حالی که نقل مکان به خانه دیگری ممکن است برای شخص دیگری ضایعه دردناک تری باشد. این سفر شماست: وظیفه شما این است که صادقانه در مورد ضررهای خود فکر کنید.

راه های مقابله با استرس پرواز : ببینید کدام یک برای شما مهمتر است. به لیست ضررهای احتمالی خود نگاه کنید و پنج باخت را انتخاب کنید که قدرتمندترین در زندگی شما بوده اند.

از فضای زیر برای یادداشت این ضررها همراه با توضیح مختصر هر کدام استفاده کنید. مثال الف از دست دادن شما: مرگ مادرم. توضیح مختصر: او دچار حمله قلبی شد.

راه های مقابله با استرس پرواز : من شانزده سالم بود. مثال ب ضرر شما: از دست دادن شغل. توضیح مختصر: دو سال پیش، آنها مرا دستگیر کردند و اخراج شدم.

بهترین شغلی که تا به حال داشته ام. پاسخهای شما ضرر شما ۱: شرح مختصر: ضرر شما ۲: شرح مختصر: ضرر شما ۳: شرح مختصر: ضرر شما ۴: شرح مختصر: ضرر شما ۵: شرح مختصر: ضرر ۹۳ بررسی تأثیر ضررهای شما در تمرینات زیر، شما شروع به کشف تأثیر واقعی ضررهایتان روی شما خواهید کرد.

راه های مقابله با استرس پرواز : اگر شما هم مانند بسیاری از افراد هستید، ممکن است سعی کرده باشید از درد ناشی از تجربه از دست دادن خود عبور کنید و به سرعت به جلو حرکت کنید.

برای انجام این کار، ممکن است شروع به حبس کردن آن ضررها در اتاق های خانه خود کرده باشید. آن موقع نمی دانستید.

راه های مقابله با استرس پرواز : اما حتی اگر پشت درهای بسته قفل شده باشید، این ضررها تأثیر قدرتمندی بر زندگی شما داشته است.

اکنون زمان آن است که شروع به تصدیق تأثیر ضررهای خود کنید. در تکمیل کاربرگ زیر، این را در نظر بگیرید: تأثیر ضرر شما فوری، بلندمدت یا هر دو بود؟

راه های مقابله با استرس پرواز : آیا مواقعی وجود داشت که تأثیر این ضرر بسیار زیاد بود؟ در مورد مواقعی که به سختی متوجه تاثیر آن روی شما شده اید چطور؟

با نگاهی به گذشته، آیا می‌توانید تأثیری را که این فقدان روی زندگی‌تان گذاشته بود، ببینید، حتی اگر آن زمان نمی‌دانستید؟

راه های مقابله با استرس پرواز : کتاب تمرین ذهن آگاهی برای اعتیاد ۹۴ تمرین ۵.۳ چگونه از دست دادن شما برطرف می شود؟

بیایید با نگاه کردن به اینکه چقدر در پردازش ضرر و زیان خود پیشرفت کرده اید شروع می کنیم. با توجه به هر ضرری که در تمرین قبلی ذکر کردید.

راه های مقابله با استرس پرواز : یکی یکی این مسابقه ده سوالی را انجام دهید تا ببینید در روند بهبودی خود در کجا هستید.

دور عددی که در کنار پاسخی که برای شما منطقی است، خط بکشید. امتیاز دهی پس از تکمیل تمام عبارات توضیح داده می شود.

راه های مقابله با استرس پرواز : ممکن است بخواهید این مسابقه را کپی کنید تا با هر ضرری که هدف قرار داده اید دوباره استفاده کنید. وقتی به این از دست دادن فکر می کنم.

احساس می کنم… ۱. …آرام، اما گاهی کمی غمگین. ۲. من به آن فکر نمی کنم. ۳. … بی حس. ۴. … مغلوب یا عصبانی.

راه های مقابله با استرس پرواز : من در مورد این ضرر با… ۱. … هر کسی که از دانستن آن سود می برد صحبت کرده ام. ۲. … یک مشاور، درمانگر، یا مشاور معنوی و همچنین عزیزان.

فقط نزدیکترین دوستان و/یا اعضای خانواده من. ۴. هیچ کس از باخت خبر ندارد. وقتی در مورد از دست دادن صحبت می کنم.

راه های مقابله با استرس پرواز : گاهی اوقات احساساتی می شوم. احساسم را با شخصی که با او صحبت می کنم به اشتراک می گذارم. ۲. … من یک واقعیت واقعی هستم.

هیچ چیز روی من تاثیر نمی گذارد ۳. من در مورد باخت صحبت نمی کنم. ۴. … از نظر عاطفی غرق می شوم و خاموش می شوم. من رویاهایی در رابطه با از دست دادن دارم.

راه های مقابله با استرس پرواز : هر چند وقت یکبار. ۲. …هرگز یا تقریباً هرگز. ۳. … اغلب. ۴. … تقریبا هر شب.

ضرر ۹۵ در زمان باخت، نزدیکترین افراد به من… ۱. … در مورد فقدان و در مورد احساسات و تجربیات خود با من صحبت کردند.

راه های مقابله با استرس پرواز : به من کمک کرد تا در بیان خودم احساس امنیت کنم. ۲. … سعی کردند کنار من باشند، اما خیلی غرق شدند یا نتوانستند از عهده آن برآیند.

بیشتر از خودم روی نیازهای آنها و مراقبت از آنها تمرکز کردم. ۳. … تعطیل کنید و از صحبت در مورد ضرر اجتناب کنید.

راه های مقابله با استرس پرواز : به من پیام داد که احساسات من در مورد از دست دادن باید برای خودم نگه داشته شود یا شاید در کل اشتباه بوده است.

در زمان باخت کسی به من نزدیک نبود. بعد از باخت، اقدام کردم… ۱. … بلافاصله; احساس کردم آماده انجام کاری هستم. ۲. … مدت کوتاهی بعد. ۳. … ماه‌ها بعد؛ مدتی در مه بودم.

راه های مقابله با استرس پرواز : هنوز هیچ اقدامی مقابله با استرس در جمع انجام نداده ام. با وجود اینکه ضرر قابل توجهی را تجربه کرده ام، بازپرداخت به جامعه… ۱. … برای من مهم است.

من دوست دارم به دیگران کمک کنم. ۲. … مهم است، اما حل مسئله مقابله با استرس ترجیح می دهم ابتدا کمی صبر کنم. ۳. … مهم نیست.

راه های مقابله با استرس پرواز : من ترجیح می دهم از مشاوره انگیزشی کنکور فعالیت های اجتماعی دور باشم. ۴. … اصلاً مهم نیست. چه فایده ای دارد از زمان از دست دادن، من توانسته ام معنی پیدا کنم.

بیشتر روزها; احساس می کنم در مسیر درستی راه حل برای مقابله با استرس هستم. ۲. … هر چند وقت یکبار. ۳. … نه خیلی وقت ها. من واقعاً نمی دانم چگونه از دست دادن خود را معنی کنم.

راه های مقابله با استرس پرواز : به هیچ وجه; من نمی توانم برای مقابله با استرس چه کنیم از دست دادن خود را درک کنم. از زمان فقدان، من و خانواده ام… ۱. … نزدیک هستیم.

ما اغلب پایه را لمس می کنیم. کتاب کار ذهن آگاهی برای اعتیاد ۹۶ ۲. …خیلی نزدیک; احساس می‌کنم در صورت نیاز حمایت وجود دارد. ۳. … دور. ما زیاد صحبت نمی کنیم.

راه های مقابله با استرس پرواز : بیگانه؛ من خیلی عصبانی هستم در رابطه با این از دست دادن، احساس می کنم… ۱. … گاهی اوقات غمگین، اما بیشتر در آرامش.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *