راههای مقابله با استرس و اضطراب شدیدراههای مقابله با استرس و اضطراب شدید | جهت دریافت مشاوره لطفا به واتساپ پیام دهید شما هم میتوانید مثل دیگر عزیزان با مشاورین ما در این زمینه ارتباط برقرار کنید.

🟢 لطفا میزان اهمیت راههای مقابله با استرس و اضطراب شدید را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با راههای مقابله با استرس و اضطراب شدید را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

راههای مقابله با استرس و اضطراب شدید | مشاوره :

راههای مقابله با استرس و اضطراب شدید


راههای مقابله با استرس و اضطراب شدید : وقتی در مورد آنچه که برایتان مهم است، واضح تر می توانید تصمیمات خوب بگیرید.

از قبل تصمیم بگیرید که چیست. به عنوان مثال، آیا خانواده، امنیت، آزادی زمانی، کار معنادار، احساس اجتماع یا داشتن یک زندگی متعادل است؟

راههای مقابله با استرس و اضطراب شدید : اگر این اولویت شماره یک شماست، شماره دو، شماره سه و غیره چیست؟

سپس در مورد نحوه صرف زمان، پول و انرژی خود تصمیم بگیرید که با این اولویت ها هماهنگ باشد. وقتی می‌دانید به کجا می‌روید.

راههای مقابله با استرس و اضطراب شدید : نه گفتن و توقف بیش از حد تعهد آسان‌تر است. یک استراتژی از قبل آماده کنید.

تدابیر و روال‌هایی را در نظر بگیرید که به شما کمک می‌کند در هنگام احساس استرس از تصمیم‌گیری تکانشی اجتناب کنید.

راههای مقابله با استرس و اضطراب شدید : هنگامی که به سوپرمارکت می روید، فهرستی تهیه کنید، یادآوری های قرار را در تلفن خود قرار دهید و برای واریزهای منظم به حساب پس انداز خود برنامه ریزی کنید.

کارت اعتباری خود را به مرکز خرید نبرید، به جای آن یک دوست مقتصد بگیرید. شماره تلفن های علاقه مندی های غیرقابل دسترس (مانند افراد سابق متاهل) را پاک کنید تا زمانی که در اثر استرس احساس ضعف می کنید با آنها تماس نگیرید.

راههای مقابله با استرس و اضطراب شدید : ریسک های معقول بپذیرید وقتی استرس دارید و منابع کمیاب هستید، ممکن است نخواهید ریسک کنید زیرا چیزهای بیشتری برای از دست دادن دارید.

با این حال، اغلب ما نمی‌توانیم راه‌حل‌های خلاقانه‌ای برای مشکلات بدون درجاتی از ریسک پیدا کنیم. رهبران کسب و کار همیشه با این موضوع روبرو هستند.

راههای مقابله با استرس و اضطراب شدید : زمانی که فرهنگ شرکتی بیش از حد با ریسک مخالف است، ممکن است شرکت‌ها در بلاتکلیفی گیر کنند و نتوانند نوآوری کنند.

پس مایل باشید یک رویکرد جدید را امتحان کنید، منابع خود را سرمایه گذاری کنید، یا اگر منطق شما به شما می گوید این استراتژی به احتمال زیاد منجر به یک نتیجه مثبت می شود.

راههای مقابله با استرس و اضطراب شدید : برای مدتی صبر کنید. وارد کردن مثبت ۱۶۹ دیدگاه بلندمدت را اتخاذ کنید. استرس ما را به سمت کاهش اضطراب فوری سوق می دهد.

ممکن است روی ضرب‌الاجل‌های فوری متمرکز شده باشید، اما از رسیدگی به مسائلی که در بلندمدت مهم‌تر هستند غفلت کنید.

راههای مقابله با استرس و اضطراب شدید : اگر به مشتریان خدمات می دهید اما برای رشد کسب و کار خود سرمایه گذاری نمی کنید، ممکن است در این مسیر شکست بخورید.

ممکن است تمام انرژی خود را صرف کار کنید و نیازهای عاطفی فرزندانتان را نادیده بگیرید، سپس در نوجوانی با مشکلاتی مواجه شوید.

راههای مقابله با استرس و اضطراب شدید : بنابراین به این فکر کنید که ممکن است یک، پنج یا ده سال آینده چه اتفاقی بیفتد و روی یافتن راه حلی کار کنید.

که استرس را در دراز مدت کاهش دهد. روابط حمایتی ایجاد کنید. در شرایط استرس، زمانی که منابع کمیاب به نظر می‌رسند، با دیگران رقابت می‌کنیم.

راههای مقابله با استرس و اضطراب شدید : زیرا فکر می‌کنیم که بیشتر برای دیگران برای ما کمتر است. در واقع، برعکس می‌تواند صادق باشد.

اگر به دیگران کمک کنید تا کسب و کار خود را توسعه دهند، ممکن است بیشتر به شما مراجعه کنند. یا اگر زمانی که کسی نمی‌تواند کارپول را رانندگی کنید.

راههای مقابله با استرس و اضطراب شدید : زمانی که بعداً به آن نیاز داشتید، کمک بیشتری خواهید داشت. تحقیقات نشان می دهد که حمایت اجتماعی یکی از قوی ترین محافظ ها در برابر اثرات منفی استرس بر سلامت روان و جسم است (کوهن و ویلز ۱۹۸۵؛ روزنگن و همکاران ۱۹۹۳).

ایجاد حالات مثبت ذهنی تحقیقات در مورد “روانشناسی مثبت” (فردریکسون ۲۰۰۴) نشان می دهد که ایجاد یا تمرکز بر احساسات مثبت می تواند سه مزیت مهم داشته باشد.

راههای مقابله با استرس و اضطراب شدید : این مزایا به طور بالقوه می تواند به ما کمک کند تا بهتر با استرس مقابله کنیم.

اول، احساسات مثبت به ما کمک می کنند تا از نظر فیزیولوژیکی از استرس بازیابی کنیم. دوم، آن‌ها ما را تشویق می‌کنند که درگیر شویم.

راههای مقابله با استرس و اضطراب شدید : به کاوش، کنجکاوی و ریسک‌های معقول، به جای فرار، جنگیدن یا یخ زدن. این می تواند ما را به اطلاعات و منابع جدیدی هدایت کند که ممکن است.

به ما در مقابله با عامل استرس زا کمک کند. سوم، احساسات مثبت می تواند به ما کمک کند تا در مورد عوامل استرس زای خود بیشتر فکر کنیم.

راههای مقابله با استرس و اضطراب شدید : که شانس ما را برای یافتن راه حل جدید و خلاقانه افزایش می دهد. در ادامه هر یک از این توابع را با جزئیات بیشتری مورد بحث قرار خواهیم داد.

مغز ضد استرس احساسات مثبت می تواند به بدن شما کمک کند تا از نظر فیزیولوژیکی از استرس بازیابی شود.

راههای مقابله با استرس و اضطراب شدید : در یک مطالعه (فردریکسون و همکاران ۲۰۰۰)، محققان با گفتن به همه شرکت کنندگان (در این مورد، دانشجویان دانشگاه) استرس ایجاد کردند.

که باید تحت فشار زمان سخنرانی کنند، که برای این کار از آنها فیلمبرداری و ارزیابی می شود. این منجر به اضطراب و افزایش ضربان قلب و فشار خون شد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *