راههای مقابله با استرس قبل از بارداریراههای مقابله با استرس قبل از بارداری | جهت دریافت مشاوره لطفا به واتساپ پیام دهید شما هم میتوانید مثل دیگر عزیزان با مشاورین ما در این زمینه ارتباط برقرار کنید.

🟢 لطفا میزان اهمیت راههای مقابله با استرس قبل از بارداری را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با راههای مقابله با استرس قبل از بارداری را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

راههای مقابله با استرس قبل از بارداری | مشاوره :

راههای مقابله با استرس قبل از بارداری


راههای مقابله با استرس قبل از بارداری : اکنون به پنج موقعیت در زندگی خود فکر کنید که در آن پاسخ های معمول شما را به جایی که می خواهید نمی رساند.

آنها می توانند چیزهای کوچکی باشند که به نظر می رسد روز شما را به هم می زند (مانند پیدا نکردن جای پارک یا زود بیدار شدن توسط یک همسایه پر سر و صدا)، مشکلات در محل کار، یا شاید مشکل در یکی از روابط شما.

راههای مقابله با استرس قبل از بارداری : اساساً، شما می‌خواهید بخش‌هایی از زندگی خود را انتخاب کنید که به نظر می‌رسد روان نیستند.

از فضای زیر برای فکر کردن به این موقعیت‌ها و احساساتی که در شما ایجاد می‌کنند استفاده کنید (ممکن است نگاهی به فصل ۱ و تمرین‌هایی که برای شناخت بهتر احساسات خود انجام داده‌اید مفید باشد).

راههای مقابله با استرس قبل از بارداری : در مرحله بعد، به نتایج رفتار معمول خود توجه کنید، اگر پاسخ مخالف را انتخاب کنید، رفتار شما چگونه خواهد بود.

و نتایج احتمالی رفتار مخالف. ۱. موقعیت: احساسات: پاسخ یا رفتار معمول: نتیجه: رفتار مخالف: نتیجه احتمالی: احساسات احتمالی: کتاب کار ذهن آگاهی برای اعتیاد ۵۸ اکنون که کمی در مورد انتخاب واکنش مخالف می دانید.

راههای مقابله با استرس قبل از بارداری : زمان آن فرا رسیده است که بر روی زمان استفاده از این مهارت تمرکز کنید. چگونه متوجه خواهید شد که زمان آن فرا رسیده است که برعکس را انتخاب کنید و چه زمانی به روش معمول خود پاسخ دهید؟

ارزش‌ها برای اینکه بفهمید آیا رفتارهایتان شما را به جایی می‌رساند که می‌خواهید بروید، یا وقت آن رسیده است که اقدام مخالف را انتخاب کنید.

راههای مقابله با استرس قبل از بارداری : ابتدا باید ایده‌ای روشن از ارزش‌های خود داشته باشید. تمرکز بر ارزش‌های خود جزء کلیدی درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد (ACT) است.

ACT که توسط استیون هیز (۲۰۰۵) ایجاد شد، طراحی شده است تا به مردم کمک کند علیرغم افکار و احساسات دشوار، زندگی خود را بر اساس ارزش های خود داشته باشند.

راههای مقابله با استرس قبل از بارداری : بخش بعدی این فصل به کمک به شما در کشف و روشن کردن ارزش‌هایتان اختصاص دارد. دانستن اینکه چه چیزی را مهم‌تر می‌دانید.

شما را ثابت و در مسیر حرکت نگه می‌دارد. در تمام مراحل زندگی شما را هدایت خواهد کرد. این فرصت شماست تا بفهمید واقعاً می‌خواهید.

راههای مقابله با استرس قبل از بارداری : چه کسی باشید و برای چه نوع زندگی تلاش می‌کنید، بنابراین وقت خود را صرف کنید و در چند صفحه بعدی واقعاً به مسائل فکر کنید.

تمرین ۳.۳ نان تست تولد اگر برایتان دشوار است که به وضوح ببینید ارزش های شما در کجا قرار دارند، ممکن است بخواهید با این تمرین شروع کنید.

راههای مقابله با استرس قبل از بارداری : تصور کنید که زندگی طولانی و کاملی داشته اید. این زندگی ای بود که شما عمیقاً به آن افتخار می کنید. اکنون که به سن پیری رسیده اید.

جشن تولدی به افتخار شما برپا می شود. خود را در آنجا تصور کنید که توسط خانواده و دوستان احاطه شده اید. شخصی می ایستد.

راههای مقابله با استرس قبل از بارداری : جلوی جمعیت حرکت می کند و شروع به ایراد سخنرانی می کند. این شخص نحوه زندگی شما، افرادی که دوستشان داشته اید.

تجربیاتی که به اشتراک گذاشته اید و معنایی که برای مردم دارید را شرح خواهد داد. این شخص داستان شما را تعریف خواهد کرد. امیدوارید آن شخص چه بگوید؟

راههای مقابله با استرس قبل از بارداری : چگونه می خواهید توصیف شود؟ دوست داشتی چه نوع زندگی ای داشته باشی؟

استفاده از مجله خود برای نوشتن سخنرانی مفید خواهد بود. این تمرین در مورد آنچه واقعا برای شما ارزش قائل هستید به شما چه می گوید؟

راههای مقابله با استرس قبل از بارداری : از فضای زیر برای یادداشت کردن افکار خود استفاده کنید: رفتارها ۵۹ تمرین ۳.۴ ارزش های خود را کشف کنید همانطور که در این تمرین کار می کنید.

به یاد داشته باشید که همه چیز در مورد ایجاد زندگی است که می خواهید. ممکن است اجازه داده باشید که بسیاری از این بخش‌های زندگی‌تان از بین برود.

راههای مقابله با استرس قبل از بارداری : به‌خصوص زمانی که در دام بیماری اعتیاد گرفتار شده‌اید. این بدان معنا نیست که شما برای آنها ارزش قائل نیستید.

برای مثال، ممکن است زمانی که کارهایی را انجام می‌دادید که به آن‌ها معتاد بودید، بارها و بارها به افرادی که دوستشان دارید دروغ گفته باشید.

راههای مقابله با استرس قبل از بارداری : این بدان معنا نیست که شما برای صداقت ارزش قائل نیستید! شما در حال متعهد شدن به شیوه جدیدی از زندگی هستید و در حال یادگیری چگونگی ایجاد آن زندگی جدید هستید.

این فرصتی است که برای خود ترسیم درمان خانگی مقابله با استرس کنید چه چیزی برایتان مهم است و چه چیزی در زندگی جدیدتان بیشتر از همه برایتان ارزش قائل هستید.

راههای مقابله با استرس قبل از بارداری : از فضای برای مقابله با استرس چه بخوریم زیر هر یک از مقوله‌های ارزشی استفاده کنید تا بنویسید هر ارزش در زندگی خود چه معنایی دارد.

به عنوان مثال، در زیر «سلامت» می‌توانید بنویسید: «به یاد می‌آورم داروهایم مقابله با استرس فرزندان را هر روز مصرف کنم»، «رفتن به دندان‌پزشک» یا «ورزش کردن».

راههای مقابله با استرس قبل از بارداری : در بخش «خانواده» می‌توانید مقابله با استرس وظیفه کدام غده است بنویسید، «بازی با بچه‌ها در آخر هفته» یا «هفته‌ای یک‌بار به مادرم زنگ می‌زنم».

در زیر «ایمان» می‌توانید بنویسید، «خواندن کتاب مقدس» یا «مراقبه روزانه». به یاد داشته باشید، این کاری نیست که شما انجام داده اید.

راههای مقابله با استرس قبل از بارداری : این بر اساس این غذاهای مقابله با استرس است که چگونه برنامه ریزی می کنید زندگی جدید خود را بر اساس ارزش های خود ساختار دهید.

برای شروع این تمرین، نگاهی به فهرست زیر از مقوله‌های ارزش بیندازید. از مثال‌های مربوط به هر دسته برای شروع تفکر خود استفاده کنید.

راههای مقابله با استرس قبل از بارداری : پس از تفکر دقیق در مورد هر ارزش، سه ارزش برتر زندگی خود را انتخاب کنید. همه آنها می توانند ارزش یکسانی داشته باشند. لازم نیست آنها را به ترتیب رتبه بندی کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *