راه های مقابله با استرس برای کنکورراه های مقابله با استرس برای کنکور | جهت دریافت مشاوره لطفا به واتساپ پیام دهید شما هم میتوانید مثل دیگر عزیزان با مشاورین ما در این زمینه ارتباط برقرار کنید.

🟢 لطفا میزان اهمیت راه های مقابله با استرس برای کنکور را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با راه های مقابله با استرس برای کنکور را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

راه های مقابله با استرس برای کنکور | مشاوره :

راه های مقابله با استرس برای کنکور


راه های مقابله با استرس برای کنکور : اساساً، شما به درک بیشتر و بیشتری از خود رسیده اید. شما یاد گرفته اید که چگونه ذهن خود کار می کند.

چگونه به احساسات پاسخ می دهید و محرک های شما چیست. پس چرا این همه کار؟ چرا این همه تمرین؟ چه اهمیتی دارد که این موارد را به آگاهی شما برسانید؟

راه های مقابله با استرس برای کنکور : آگاهی به شما قدرت می دهد! الکلی های گمنام: کتاب بزرگ (AA World Services 2002) الکل را “حیله گر، گیج کننده، قدرتمند” (۵۸-۵۹) و “یک دشمن ظریف” (۸۵) می نامد. مطمئناً درست است که اعتیاد می تواند یک دشمن قوی و باهوش باشد.

شاید مدت زیادی است که سعی کرده اید به تنهایی با آن دشمن بجنگید. شاید خیلی ناامید کننده به نظر می رسید.

راه های مقابله با استرس برای کنکور : مبارزه با دشمنی که نمی توانید ببینید بسیار وحشتناک است و خیلی خوب پیش نمی رود. هر تمرینی که تاکنون انجام داده‌اید.

هر جمله‌ای در این کتاب که فکر کرده‌اید، آن دشمن را به چشم می‌آورد. اکنون برای شما قابل مشاهده است و حتی می توانید نقشه های جنگی آن را ببینید!

راه های مقابله با استرس برای کنکور : این افکار تکراری نمی توانند شما را به روشی که قبلاً انجام می دادند دستکاری کنند.

شما بازی آنها را می دانید احساسات شما دیگر نمی توانند بر شما غلبه کنند. شما می دانید که آنها از کجا می آیند و می توانید آنها را تحمل کنید.

راه های مقابله با استرس برای کنکور : ضررهای شما دیگر نمی تواند زندگی شما را اداره کند. تو آنها را به نور آورده ای و شفا می دهی. و در نهایت، اعتیاد شما دیگر مالکیت شما را ندارد.

حتی اگر در این مرحله به مبارزه با آن دشمن ادامه دهید، آنطور که قبلاً بودید، بی اختیار در چنگال آن قرار نخواهید گرفت.

راه های مقابله با استرس برای کنکور : شما می دانید اعتیاد با شما چه می کند و می دانید که راهی برای رهایی از آن وجود دارد.

آگاهی شما به شما قدرت لازم را برای مبارزه در این نبرد و پیروزی می دهد! اکنون که پایه محکمی دارید که بدانید سالگردهای از دست دادن شما چه زمانی رخ می دهد و چه محرک های خاصی ممکن است شما را به سمت رفتارهای اعتیادآور ترغیب کند.

راه های مقابله با استرس برای کنکور : فصل بعدی به تقویت مهارت های ذهن آگاهی شما اختصاص دارد. برای پذیرش و تحمل احساسات و تجربیات خود به یادگیری مهارت های مقابله ای جدید و مؤثر ادامه خواهید داد.

ارتباط اعتیاد و از دست دادن ۱۳۷ دیدار با خانواده گومز تونی و کارمن هر کدام کار این فصل را به روش خود تجربه می کنند.

راه های مقابله با استرس برای کنکور : کارمن با ادامه ارتباط بین ماستکتومی خود و مرگ A.J – دو ضایعه مهم او – و رفتار اعتیادآور او، آرامش بیشتری پیدا می کند.

داشتن دید واضحی از چرخه از دست دادن-اعتیاد خود به او کمک می کند تا احساس کنترل قوی تری داشته باشد.

راه های مقابله با استرس برای کنکور : او می‌داند که این مبارزه گاهی ادامه خواهد داشت، اما حداقل دیگر با یک دشمن ناشناخته و نادیده نمی‌جنگد.

کارمن بیشتر و بیشتر در مورد راه هایی فکر می کند که می تواند رابطه خود را با تونی بازسازی کند. نرسیدن به او زمانی که درد دارد یا احساس آسیب پذیری می کند.

راه های مقابله با استرس برای کنکور : و در عوض از احساسات طفره می رود، فاصله ای را در ازدواج ایجاد کرده است که کارمن به شدت می خواهد آن را برطرف کند.

خواندن در مورد اینکه چگونه اعتیاد راهی برای زندگی است که باعث از دست دادن می شود واقعا کارمن را به فکر وا می دارد. رفتار اعتیاد آور او شوهرش را حتی دورتر کرده است.

راه های مقابله با استرس برای کنکور : اگر همه چیز تغییر نکند، اعتیاد می تواند باعث شود او ازدواجی را که بسیار برایش ارزش قائل است از دست بدهد.

اما کارمن احساس می کند آماده است تا با چرخه از دست دادن-اعتیاد مبارزه کند و اجازه نخواهد داد که این چرخه پیروز شود. او در حال حاضر تغییرات مهمی در زندگی خود ایجاد می کند.

راه های مقابله با استرس برای کنکور : به زودی او آماده ایجاد تغییرات واقعی در ازدواج خود نیز خواهد بود. آنچه تونی در این فصل بیشتر مفید می داند.

شناسایی سالگردهای از دست دادن و محرک های خاص خود است. وقت گذاشتن برای پر کردن تقویم در کتاب کار به تونی تصویر واضحی از زمان‌هایی در طول سال می‌دهد که بیشترین آسیب‌پذیری را در برابر عود بیماری دارد.

راه های مقابله با استرس برای کنکور : برای او تفاوت بزرگی ایجاد می‌کند که بتواند لحظات سختی را که پیش از ضربه زدن در راه است ببیند.

تونی می تواند ببیند که سالگرد مرگ A.J یک زمان احساسی برای کل خانواده خواهد بود. او شروع به فکر کردن به راه‌هایی می‌کند که بتواند از خود و خانواده‌اش در آن زمان حمایت کند.

راه های مقابله با استرس برای کنکور : تونی استراتژی‌های مراقبت از خود و راه‌هایی را در نظر می‌گیرد که خانواده می‌توانند یاد A.J را گرامی بدارند تا به آنها کمک کند تا غمگین شوند.

نگاه کنشگرانه به این چیزها باعث می شود تونی احساس قدرت کند. میل او به نوشیدن به طور پیوسته محو می شود.

راه های مقابله با استرس برای کنکور : قسمت ۳ حرکت مهارت های مقابله با استرس و کنترل خشم به جلو فصل ۸ سوگواری آگاهانه باید ساکت شویم. ما باید بی حرکت بمانیم، و این در این قرن سخت تر و سخت تر است.

جین کنیون در فصل آخر، شما در مورد ارتباط بین از دست دادن راههای مقابله با استرس قبل از بارداری و اعتیاد یاد گرفتید. شما این فرصت را داشتید که در طول زندگی‌تان به ضررهایتان فکر کنید.

راه های مقابله با استرس برای کنکور : که همیشه آسان نیست، اما مقابله با استرس قبل از امتحان برای کشف ارتباط بین آن ضررها و رفتارهای اعتیادآورتان بسیار مفید است.

حتی ممکن است برخی از الگوهای شگفت انگیز را کشف کرده باشید. ممکن است متوجه شده باشید که تاریخ سالگرد یک فقدان خاص باعث رفتار اعتیادآور شما شده است.

راه های مقابله با استرس برای کنکور : ارتباطاتی که ایجاد می کنید راه های جدید مقابله با استرس در سفر شما به سمت بهبودی از اعتیاد مهم هستند. تبریک می گویم برای رسیدن به اینجا!

در این فصل شما کمی بیشتر به ذهن آگاهی و پذیرش خواهید پرداخت. شما چشم خود را به رها کردن ضررهای خود خواهید داشت.

راه های مقابله با استرس برای کنکور : شما شروع به ساختن چگونه با استرس خود مقابله کنیم پایه جدیدی از یک خود آرام و غیر واکنشی خواهید کرد. آیا این شروع برای شما جالب به نظر می رسد؟ چند تمرین برای شما وجود دارد که می توانید امتحان کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *