راه های مقابله با استرس در فوتبالراه های مقابله با استرس در فوتبال | جهت دریافت مشاوره لطفا به واتساپ پیام دهید شما هم میتوانید مثل دیگر عزیزان با مشاورین ما در این زمینه ارتباط برقرار کنید.

🟢 لطفا میزان اهمیت راه های مقابله با استرس در فوتبال را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با راه های مقابله با استرس در فوتبال را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

راه های مقابله با استرس در فوتبال | مشاوره :

راه های مقابله با استرس در فوتبال


راه های مقابله با استرس در فوتبال : قبلاً در مورد اینکه چگونه افکار تکراری شما اغلب – در واقع تقریباً همیشه – نادرست هستند بحث کردیم. این به این دلیل است که آنها در کودکی رشد کردند و تفکر شما ساده بود.

یک راه خوب برای دیدن تفاوت بین تفکر کودکان و طرز فکر ما در بزرگسالی، نگاه کردن به سرگرمی است. فیلم های کودکان همیشه یک پسر خوب و یک پسر بد دارند.

راه های مقابله با استرس در فوتبال : مرد بد اغلب به رنگ های تیره لباس می پوشد. او با لحن شوم صحبت می کند و هر کاری که انجام می دهد خودخواهانه و بی رحمانه است. از طرف دیگر، پسر خوب، جذاب و جذاب است.

اگر اشتباهی مرتکب شود، جزئی و کوتاه مدت است، خیلی زود پشیمان می شود و با کمک دوستان و خانواده از عواقب آن درس می گیرد.

راه های مقابله با استرس در فوتبال : هر کودک سه ساله ای می تواند به شما بگوید که در یک فیلم کودکان چه کسی پسر خوب و چه کسی بد است.

اما در مورد ما، به عنوان بزرگسالان چه؟ دنیای بزرگسالان چندان واضح نیست. پر از مناطق خاکستری است. فیلم‌های ما مجرمانی را به تصویر می‌کشند که عاشق خانواده‌شان هستند.

راه های مقابله با استرس در فوتبال : که می‌توانند در یک صحنه شرورانه و در صحنه دیگر نسبت به عزیزانشان مهربان باشند.

برای مثال، پدرخوانده (پوزو و فورد کاپولا ۱۹۷۲) را در نظر بگیرید. در این فیلم می‌توانیم با مایکل کورلئونه (با بازی آل پاچینو) به عنوان یک مرد خانواده همدردی کنیم.

راه های مقابله با استرس در فوتبال : حتی اگر او نیز یک جنایتکار بی‌رحم باشد. یکی از مهمترین وظایف ما با ورود به بزرگسالی این است که توانایی سنجش افکار، نگاه کردن به موقعیت از زوایای مختلف و قضاوت متعادل را ایجاد کنیم.

به جای اینکه همه چیز را در یک دسته بندی خاص مانند «خوب» یا «بد» قرار دهیم، می توانیم بسیاری از احتمالات، از جمله دلایل یا انگیزه های پشت رفتار یک فرد را در نظر بگیریم.

راه های مقابله با استرس در فوتبال : متأسفانه، افکار تکراری شما زمانی ایجاد شد که هنوز درک محدودی از جهان داشتید. به همین دلیل است که وقتی اشتباه می‌کردید، «بد» بودید.

اگر کسی سر شما فریاد زد، تصور نمی‌کردید که آن فرد روز بدی را سپری می‌کند یا از روی ترس خودش عمل کرده است.

راه های مقابله با استرس در فوتبال : شما بلافاصله تصمیم گرفتید که به این دلیل است که مشکلی در شما وجود دارد.

شما همچنین از نزدیک به آنچه بزرگسالان زندگی خود می گفتند گوش دادید. شما معتقد بودید که آنها بهتر می دانند.

راه های مقابله با استرس در فوتبال : حتی شاید آنها همه چیز را می دانستند، پس آنچه آنها می گفتند باید حقیقت باشد.

این به این دلیل است که شما جوان بودید. شما نیاز داشتید که بزرگسالان زندگیتان همه چیز را در مورد دنیا بدانند تا بتوانید به آنها اعتماد کنید تا شما را ایمن نگه دارند.

راه های مقابله با استرس در فوتبال : اکنون، به عنوان یک بزرگسال، می دانید که هیچ کس همه چیز را درست انجام نمی دهد.

اما در آن زمان، شما آنچه را که بزرگترها می گفتند به عنوان انجیل در نظر گرفتید. آنچه آنها به شما آموختند، چه در حال حاضر منطقی باشد یا نه، احتمالاً افکار تکراری شما را حتی بعد از این همه مدت شکل می دهد.

راه های مقابله با استرس در فوتبال : با توجه به شواهد، همه ما اهمیت شواهد را می دانیم، زیرا سیستم قضایی ایالات متحده بر این اصل بنا شده است که افراد تا زمانی که مجرمیتشان ثابت نشود.

بی گناه هستند. ما هر مدرکی مبنی بر بی گناهی یک فرد را در نظر می گیریم (آیا حقایقی وجود دارد؟) و هنگام تصمیم گیری برای تعیین مجازات باید عوامل بسیاری را در نظر بگیریم (آیا این اولین جرم است؟).

راه های مقابله با استرس در فوتبال : بدون این روند، ممکن است اشتباهات وحشتناکی در قضاوت مرتکب شویم. افراد بی گناه ممکن است به خاطر جنایاتی که مرتکب نشده اند به زندان فرستاده شوند.

در تمام طول روز افکاری در ذهنتان می چرخد. گاهی اوقات آنها سبک وزن هستند و به راحتی از افکارشان عبور می کنند: من آن پیراهن قرمز را دوست دارم.

راه های مقابله با استرس در فوتبال : به نظر می رسد ممکن است باران ببارد. گاهی اوقات این افکار را به چنگ می آورید و آنها را سنگین تر می کنید.

چرا من نمی توانم چنین پیراهنی را بخرم؟ رانندگی در باران دیرتر بسیار خطرناک خواهد بود. و گاهی اوقات آنها متخلفان مکرر شما می شوند و واقعاً شما را سنگین می کنند.

راه های مقابله با استرس در فوتبال : من هرگز آنچه را که لیاقتش را دارم به دست نمی آورم. قراره صدمه ببینم کتاب کار ذهن آگاهی برای اعتیاد ۳۸ یادگیری در نظر گرفتن شواهد مهارتی قدرتمند برای شما خواهد بود زمانی که مجبورید با متخلفان تکراری و باورهای اصلی منفی خود کنار بیایید.

این مهارت به شما این امکان را می دهد که تفاسیر متوازن و واقع بینانه ای داشته باشید که منجر به تصمیم گیری خوب و احساس سالم از خود می شود.

راه های مقابله با استرس در فوتبال : یافتن تعادل در افکارتان تفکر اشتباه می تواند بسیار قوی باشد. و همانطور که قبلاً گفتیم.

از آنجایی که ذهن شما برای مدت طولانی بارها و بارها به سراغ افکار مشابهی رفته است، ممکن است برای شما سخت باشد که به روش های جدید و واقعی تر فکر کنید.

راه های مقابله با استرس در فوتبال : برای کمک به شما در این زمینه، در اینجا چند نمونه از ارزیابی های متوازن آورده شده است.

که ممکن است بخواهید در کاربرگ آینده “در نظر گرفتن شواهد” از آنها استفاده کنید. • من فقط انسان هستم. • هیچ کس کامل نیست.

راه های مقابله با استرس در فوتبال : من می توانم درک کنم که آنها اشتباه کردند. • این چیزی در مورد خودم است که من حاضرم روی آن کار کنم.

آن شخص به من صدمه زد، اما ممکن است عمدی نبوده باشد. من تعجب می کنم که در آن زمان چه اتفاقی برای او می افتاد. من همه خوب یا همه بد نیستم.

راه های مقابله با استرس در فوتبال : گاهی اوقات همه چیز بر وفق مراد من پیش نمی‌رود، و این ناامیدکننده است، اما می‌توانم آن را تحمل کنم.

هرکسی اشتباه می کند؛ من می توانم از خودم یاد بگیرم و به جلو بروم. برای من خوب است که خودم را اثبات کنم. من فقط باید آن را به روش های سالم انجام دهم.

راه های مقابله با استرس در فوتبال : من می توانم این را مدیریت کنم. من قبلاً اوقات سختی را پشت سر گذاشته ام! هیچ کس ۱۰۰ درصد مقصر نیست – نه من و نه طرف مقابل.

گاهی اوقات بد رفتار می کنم و کارهایی را انجام می دهم که پشیمان می شوم، اما همیشه می توانم برای اصلاح شرایط تلاش کنم.

راه های مقابله با استرس در فوتبال : دفعه بعد به طور متفاوتی با مسائل برخورد خواهم کرد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *