برای مقابله با استرس چه کنیمبرای مقابله با استرس چه کنیم | جهت دریافت مشاوره لطفا به واتساپ پیام دهید شما هم میتوانید مثل دیگر عزیزان با مشاورین ما در این زمینه ارتباط برقرار کنید.

🟢 لطفا میزان اهمیت برای مقابله با استرس چه کنیم را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با برای مقابله با استرس چه کنیم را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

برای مقابله با استرس چه کنیم | مشاوره :

برای مقابله با استرس چه کنیم


برای مقابله با استرس چه کنیم : یک بار یادم می آید که برای مجلس دعا در کوه رفته بودم. من با چندین کشیش مختلف جلسه داشتم. قرار بود همه از نقاط مختلف کشور به آنجا برسیم و در این مکان خاص جمع شویم.

به نحوی، یکی از کشیش ها قبل از بقیه به آنجا رسید. تا شب هنوز نرسیده بودیم. با تاریک شدن هوا، این کشیش ترسید.

او از تنها ماندن در خانه می ترسید زیرا خانه ای تنها در کوهستان بود. وقتی به آنجا رسیدیم، متوجه شدیم که او خانه را ترک کرده است.

برای مقابله با استرس چه کنیم : بعداً او را پیدا کردیم و او گفت: «به شما می گویم، من هرگز نمی توانستم در این خانه تنها بمانم.

اینجا تنها بودن خیلی ترسناک است.» او متزلزل به نظر می رسید اما از دیدن ما راحت شد. با خودم فکر کردم: «دیوانه گادارا را شیطان به کوهی خلوت برد تا خودش زندگی کند.» او نه تنها در کوه بلکه در میان مردگان بود.

برای مقابله با استرس چه کنیم : شیطان او را مجبور کرد در قبرستان زندگی کند. این آرزوی شیطان برای من و تو است – که ما را به محل بزرگترین ترس ببریم.

او می خواهد که ما در ترسی همیشگی زندگی کنیم. تقریباً همه مسیحیان هراسی را در خود دارند. ما را شکار می کند، بر ما تأثیر می گذارد و ما را راهنمایی می کند.

برای مقابله با استرس چه کنیم : قبرستان جای خوبی برای بودن نیست. حتی در روز چند سال پیش به یاد دارم که به برادر شوهرم شهادت دادم.

او مرا دوست نداشت زیرا به او گفته بودم که اگر توبه نکند به جهنم خواهد رفت. خیلی از دست من عصبانی بود. از بدبختی من، یک شب اتفاقی با او سوار شدم.

برای مقابله با استرس چه کنیم : من فکر می کردم که او قرار است من را تمام مسیر را به مدرسه ای که در آنجا می رفتم ببرد، اما در کمال تعجب، وقتی به قبرستان رسیدیم.

نیمه شب من را درست جلوی آن رها کرد! من به شما می گویم، من اصلاً خوشحال نبودم که در آن وقت شب در این قبرستان باشم. این باید به شما بگوید که شیطان و شیاطین چقدر شرور هستند.

برای مقابله با استرس چه کنیم : اگر شیطان فرصتی داشت تو را در قبرستان می گذاشت و مجبورت می کرد در میان مردگان زندگی کنی.

اینکه بدانید شیطان فقط نمی تواند آنچه را که می خواهد با زندگی شما انجام دهد، آرامش بخش است. اگر شیطان به ما دسترسی کامل داشت، ما به دیوانگانی تبدیل می شدیم که در ترس و انزوا زندگی می کردند.

برای مقابله با استرس چه کنیم : بگذارید امروز از شما بپرسم: چه ترس هایی شما را کنترل می کنند؟ اگر پر از ترس هستید، به یاد داشته باشید که پر از نفوذ شیطانی هستید.

نمی توانم بیش از حد تاکید کنم که ترس فقط یک فکر نیست. این یک شیطان است. وجود هر نوع ترس نشانه فعالیت اهریمنی است.

برای مقابله با استرس چه کنیم : اگر به خاطر ازدواج های آشفته اطراف می ترسید ازدواج کنید، می توانم شما را درک کنم. با این حال، وجود ترس همچنان کار ارواح شیطانی در زندگی شماست.

سه اثر شیطان ترس سه اثر شیطان ترس وجود دارد. اینها در دوم تیموتائوس ۱: ۷ بیان شده است. کتاب مقدس می آموزد که خداوند روح عشق، روح قدرت و روح یک ذهن سالم را به ما داده است تا جایگزین روح ترس شود.

برای مقابله با استرس چه کنیم : بنابراین افراد دارای روحیه ترس قادر به عشق ورزیدن نیستند. آنها نه قدرت دارند و نه عقل سلیم دارند. ۱. ذهن سالم با ترس از بین می رود.

زمانی که شما دچار ترس هستید، رفتار غیرعادی از خود نشان می دهید. یادم می آید یک روز با گروهی از بچه ها برای بازدید از کشتی به بندری رفتم.

برای مقابله با استرس چه کنیم : متاسفانه یکی از بچه ها خیلی از کشتی ها ترسیده بود. جیغ و داد زد و حاضر نشد از ماشین پیاده شود.

در نهایت مجبور شدیم او را در ماشین با کسی که از او مراقبت می کرد رها کنیم. ترس از کشتی کاملاً کودک را کنترل کرد. به یک معنا، این کودک نسبت به سایر کودکان غیرعادی به نظر می رسید.

برای مقابله با استرس چه کنیم : بقیه از سفر خوشحال و هیجان زده بودند اما او ناراضی و از ترس فلج شده بود. این چیزی است که برای ما اتفاق می افتد زمانی که ما توسط ترس کنترل می شویم.

ترس باعث می‌شود ما عجیب و غریب شویم و زندگی غیرعادی داشته باشیم. ارواح شیطانی ترس بسیاری از زنان را کنترل می کنند.

برای مقابله با استرس چه کنیم : آنها قادر به ازدواج نیستند زیرا از ناامیدی و کنترل ناشی از ازدواج می ترسند. زنانی که تحت کنترل این ترس ها نیستند به راحتی ازدواج می کنند.

دیگران از دور تماشا می کنند و متعجبند که چگونه کسی می تواند وارد چنین ترتیبی شود. من یک خانم زیبای مسیحی را به یاد می آورم که پدر و مادرش در سن دوازده سالگی از هم جدا شدند.

برای مقابله با استرس چه کنیم : به نظر می رسد که این تجربه آنقدر به او در دوران کودکی آسیب وارد کرده بود که نتوانست ازدواج کند.

چند جوان خوش تیپ، مسئولیت پذیر و با روحیه می خواستند با این زن جوان ازدواج کنند، اما او بارها آنها را رد کرد. او با این برادران وارد رابطه می شد تا بدون هیچ دلیل اساسی از هم جدا شود.

برای مقابله با استرس چه کنیم : یک روز از او پرسیدم که چرا از یک مرد خوش تیپ خدا جدا شده است. او نمی توانست هیچ دلیل مشخصی ارائه دهد.

وقتی به او گفتم که از ترس و غرور رنج می برد، با من قهر کرد! از آن زمان نتوانستم در مورد ازدواج با او صحبت کنم. آخرین باری که از او شنیدم، مجرد بود و به یائسگی نزدیک می شد.

برای مقابله با استرس چه کنیم : تنها ترس است که یک دختر جوان زیبا را «غیر طبیعی» می کند (نسبت به سایر خانم ها).

نمیگم ازدواج نکردن غیر طبیعیه ولی نسبت به بقیه دخترای هم سنش این خانم کمی عجیب بود. ترس سلامت ذهن شما را از بین می برد. ترس می تواند شما را به یک فرد دیوانه تبدیل کند.

برای مقابله با استرس چه کنیم : ترس می تواند شما را در یک جاده عجیب و غریب سوق دهد و هیچ کس رفتار شما را درک نخواهد کرد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *