برای مقابله با استرس چه بخوریمبرای مقابله با استرس چه بخوریم | جهت دریافت مشاوره لطفا به واتساپ پیام دهید شما هم میتوانید مثل دیگر عزیزان با مشاورین ما در این زمینه ارتباط برقرار کنید.

🟢 لطفا میزان اهمیت برای مقابله با استرس چه بخوریم را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با برای مقابله با استرس چه بخوریم را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

برای مقابله با استرس چه بخوریم | مشاوره :

برای مقابله با استرس چه بخوریم


برای مقابله با استرس چه بخوریم : وقتی روح خدا بر شما باشد، ترس از بین خواهد رفت. چیزهای ترسناکی که در اطراف خود می بینیم نمی توانند بر ما حکومت کنند.

من زوجی را می شناسم که یک شنبه ازدواج کردند. متأسفانه داماد دو روز پس از ازدواجش فوت کرد.

من خانمی را می شناسم که شوهرش چند ماه بعد از ازدواجشان فوت کرد. اینها تجربیات وحشتناکی هستند که در اطراف خود می بینیم.

برای مقابله با استرس چه بخوریم : اگر قرار بود این ترس ها را دنبال کنیم، بی حرکت می شدیم و نمی توانستیم کار کنیم. در همه جا فجایع از هر نوع رخ می دهد.

هواپیماها سقوط می کنند و ماشین ها همیشه تصادف می کنند. مردم در همه جا و در شرایط وحشتناک می میرند.

برای مقابله با استرس چه بخوریم : بعد از حمله تروریستی ۱۱ سپتامبر پرواز برایم سخت بود. با این حال، متوجه شدم که اگر ترس بر من حکومت می کرد، وزارت من عجیب و غریب خواهد بود.

من مردی خواهم بود که نمی تواند در هواپیما بنشیند. من باید از غرب آفریقا به اروپا با ماشین یا دوچرخه سفر کنم.

برای مقابله با استرس چه بخوریم : تصور کنید که! من در تصادفات رانندگی ترسناک بوده ام. اگر قرار بود چنین ترس هایی را دنبال کنم، باید همه جا را پیاده روی می کردم.

روح خدا به ما عقل سالم می دهد. روح ترس، سلامت ذهن ما را از بین می برد. با روحیه ترس راه نرو. به یاد داشته باشید که ترس یک شیطان است و کسی که از شیطان پیروی کند رستگار نخواهد شد.

برای مقابله با استرس چه بخوریم : همیشه به یاد داشته باشید که ترس نشانه حضور شیاطین است. ۲. ناتوانی با ترس ایجاد می شود.

وقتی ترس شما را فرا می گیرد، بی حرکت می شوید و نمی توانید کارهایی را که خدا به شما می گوید انجام دهید. وقتی داشتم وزارت را شروع می کردم، می ترسیدم که کار نکند.

برای مقابله با استرس چه بخوریم : ترس قدرت را می گیرد! “اگر کار نکرد چه؟ اگه بمیره چی؟ اگر سرطان بگیرد چطور؟ اگر نازا باشد چه؟» چیزهای زیادی برای ترس وجود دارد.

این ترس ها شما را فلج می کند و باعث می شود نتوانید اراده خدا را انجام دهید. در جهت مخالف جایی که ترس شما را هدایت می کند بروید.

برای مقابله با استرس چه بخوریم : به این ترتیب می توان بر ترس غلبه کرد. برعکس ترس های خود عمل کنید. من می دانم که ترس یک روح شیطانی است.

من نباید توسط ارواح شیطانی کنترل شوم! ۳. عشق با ترس از بین می رود. خیلی وقت پیش فهمیدم که کسی که از من می ترسد دوستم ندارد.

برای مقابله با استرس چه بخوریم : در عشق، ترس جایی ندارد؛ اما عشق کامل ترس را از بین می برد: زیرا ترس عذاب دارد.

ادم ترسو هیچ وقت به درستی عاشق نمی شود. اول یوحنا ۴:۱۸ ترس عشق را از بین می برد. این خود را در سوء ظن و عدم اطمینان نشان می دهد.

برای مقابله با استرس چه بخوریم : اگر اعضای کلیسای من به من مشکوک باشند، من را دوست ندارند. اگر دائماً به من مشکوک شوند، مرا دوست ندارند.

ترس عشق را از بین می برد و به همین دلیل است که عشق کامل ترس را از بین می برد. یک شریک ترس همیشه رابطه «زن و شوهر» را از بین می برد.

برای مقابله با استرس چه بخوریم : ترس و ناامنی در یک شریک می تواند منجر به شکست کامل ازدواج شود. ترس منجر به سوء ظن، اتهامات و اتهامات متقابل می شود.

خانه به یک دادگاه تبدیل شده است که متهم اول باید دائماً از هر حرکت دفاع کند و توضیح دهد. قرار گرفتن در جعبه متهم کار آسانی نیست. ترس جایگزین عشق نیست.

برای مقابله با استرس چه بخوریم : ترس اغلب به زیباترین و با برکت ترین افراد حمله می کند. همه چیز دارند جز خوشبختی. آنها می ترسند آنچه را که دارند از دست بدهند.

این اتفاقی است که برای ایوب افتاد! او همه چیز داشت و انسان فوق العاده ای بود اما می ترسید. هنگامی که در نهایت فاجعه رخ داد، او اعتراف کرد که در تمام مدت ترسیده است.

برای مقابله با استرس چه بخوریم : زیرا چیزی که بسیار از آن می ترسیدم به سراغم آمد و آنچه از آن می ترسیدم به سراغم آمد.

ایوب ۳:۲۵ خواهر عزیز، وقتی ناامنی بر شما حاکم است، نمی توانید شوهرتان را مجبور کنید که شما را دوست داشته باشد!

برای مقابله با استرس چه بخوریم : شما از روح شیطانی به نام ترس در خانه خود استقبال می کنید! برای مثال، همسر جان وسلی، کسی بود که با یکی از متعهدترین رهبران مسیحی در تمام دوران ازدواج کرده بود.

با این حال، به نظر می رسید که روحی از ترس و ناامنی او را درگیر کرده بود. او نمی توانست این واقعیت را تحمل کند که جان وسلی از طریق نامه به زنان دیگر خدمت می کرد.

برای مقابله با استرس چه بخوریم : در مقطعی، این مؤسس بزرگ مجبور شد از همسرش التماس کند که با او دوست شود و دیگر به او مشکوک نشود یا به او تهمت نزند.

از این گزیده توجه کنید که چگونه جان وسلی از همسرش التماس کرد که به او مشکوک نشوند. اما بگذار دوستت باشم دیگر به من مشکوک نباش من را دیگر غافل نکن دیگر مرا تحریک نکن دیگر برای تسلط مبارزه نکنید.

برای مقابله با استرس چه بخوریم : برای قدرت، پول یا ستایش، دیگر سعی نکنید از آزادی ای که توسط خدا و انسان ادعا می کنم، کوتاهی کنید.

این روح ترس به دنبال به دست آوردن کنترل و هدایت امور قربانی خود است. محبت بعضی از مردم آنقدر شدید است که به صورت ترس و حفظ نفس ظاهر می شود.

برای مقابله با استرس چه بخوریم : روح ترس که از طریق همسر جان وسلی کار می کرد سعی می کرد خدمت او را هدایت کند و آن را کنترل کند.

جان وسلی بار دیگر به همسرش نامه نوشت و از او خواست که اجازه دهد او توسط خدا و وجدانش کنترل شود.

برای مقابله با استرس چه بخوریم : به عبارت دیگر، او خواستار این بود که تحت کنترل یک روح ترس نباشد، بلکه توسط خدا کنترل شود.

مرا رها کن تا تحت فرمان خدا و وجدان خودم باشم. آنگاه من شما را با غلبه ملایمی اداره خواهم کرد و نشان خواهم داد که واقعاً شما را دوست دارم.

برای مقابله با استرس چه بخوریم : مانند مسیح کلیسا. پایان این داستان این است که ازدواج جان وسلی به هم خورد.

عشق ازدواج ها را خراب نمی کند، اما ترس این کار را می کند. ترس یک روح شیطانی است. وجود ترس رایج ترین نشانه حضور شیاطین است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *