اختلال افسردگی غیر معمول

اختلال افسردگی غیر معمول : این تفاوت‌های فردی می‌تواند به این دلیل باشد که یک فرد قبلاً سیستم قلبی عروقی آسیب‌دیده‌ای دارد – برای مثال، کاهش جریان خون کرونر.

آنها همچنین می توانند به دلیل عوامل ژنتیکی باشند که بر مکانیک سیستم تأثیر می گذارد – کشش رگ های خونی، تعداد گیرنده های نوراپی نفرین و غیره.

اختلال افسردگی غیر معمول : آنها می توانند نتیجه تفاوت در تعداد عوامل خطری باشند که هر فرد تجربه می کند – آیا فرد سیگار می کشد.

رژیم غذایی مملو از چربی های اشباع شده می خورد؟ (جالب است که تفاوت‌های فردی در این عوامل خطر، کمتر از نیمی از تنوع الگوهای بیماری قلبی را توضیح می‌دهد.)

  افسردگی در زنان متاهل

اختلال افسردگی غیر معمول : در مواجهه با استرس‌های مشابه، چه بزرگ و چه کوچک، دو نفر ممکن است در خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی عروقی به عنوان تابعی از شخصیت‌شان متفاوت باشند.

در فصل های ۱۴ و ۱۵ برخی از این موارد را مرور خواهم کرد – اینکه چگونه خطر بیماری قلبی عروقی توسط خصومت، شخصیت نوع A و افسردگی بالینی افزایش می یابد.

  آدرس های خرید حضوری کلوتریمازول

اختلال افسردگی غیر معمول : خبر بد این است که این عوامل خطر شخصیت در تأثیر خود بسیار مهم هستند.

اما خبر خوب این است که اغلب می توان کاری در مورد آنها انجام داد. این بحث به عنوان اولین نمونه از سبک تحلیلی است که بر فصول آینده غالب خواهد بود.

اختلال افسردگی غیر معمول : در مواجهه با یک اورژانس فیزیکی کوتاه مدت، پاسخ به استرس قلبی عروقی حیاتی است.

در مواجهه با استرس مزمن، همین تغییرات خبر وحشتناکی هستند. این اثرات نامطلوب به ویژه زمانی مضر هستند.

  علائم افسردگی بعد از زایمان در زنان

اختلال افسردگی غیر معمول : که با پیامدهای نامطلوب یک واکنش استرس متابولیک بیش از حد، موضوع فصل بعد، تعامل داشته باشند.

استرس، متابولیسم، و انحلال دارایی‌هایتان بنابراین با شیری که دنبالتان می‌آید در خیابان می‌دوید. همه چیز برای لحظه‌ای در آنجا بد به نظر می‌رسید.

اختلال افسردگی غیر معمول : اما – موفق باشید – سیستم قلبی عروقی شما شروع به کار کرد، و اکنون اکسیژن و انرژی را به عضلات در حال تمرین شما می‌رساند.

اما چه انرژی؟ زمان کافی برای مصرف یک آب نبات و به دست آوردن مزایای آن در حین دویدن در کنار شما وجود ندارد.

  افسردگي بعد از مهاجرت

اختلال افسردگی غیر معمول : حتی زمان کافی برای هضم غذای موجود در روده وجود ندارد. بدن شما باید از مکان‌های ذخیره‌سازی خود مانند چربی یا کبد یا ماهیچه‌های بدون ورزش انرژی دریافت کند.

برای اینکه بفهمیم در این شرایط چگونه انرژی را بسیج می‌کنید، و اینکه چگونه این تحرک می‌تواند گاهی شما را بیمار کند.

اختلال افسردگی غیر معمول : باید یاد بگیریم که چگونه بدن انرژی را در وهله اول ذخیره می‌کند. قرار دادن انرژی در بانک فرآیند اصلی هضم شامل شکستن تکه‌های حیوانات و سبزیجات است تا بتوان آنها را به تکه‌هایی از انسان تبدیل کرد.

  علائم بالینی افسردگی

ما نمی توانیم از تکه ها دقیقاً همانطور که هستند استفاده کنیم. برای مثال نمی‌توانیم با پیوند زدن روی تکه ماهیچه مرغی که خورده‌ایم.

اختلال افسردگی غیر معمول : عضلات پای خود را قوی‌تر کنیم. در عوض، مواد غذایی پیچیده به ساده‌ترین بخش‌ها (مولکول‌ها) تجزیه می‌شوند.

اسیدهای آمینه (آمینه‌های سازنده پروتئین)، قندهای ساده مانند گلوکز (بلوک‌های سازنده قندهای پیچیده‌تر و نشاسته‌ها [کربوهیدرات‌ها])، و اسیدهای چرب آزاد.

  آدرس های خرید حضوری شربت متادون

اختلال افسردگی غیر معمول : و گلیسرول (مواد تشکیل دهنده چربی). این در دستگاه گوارش توسط آنزیم ها انجام می شود، مواد شیمیایی که می توانند مولکول های پیچیده تر را تجزیه کنند.

بلوک های ساختمانی ساده ای که به این ترتیب تولید می شوند، برای تحویل به سلول های بدن که به آنها نیاز دارند، جذب جریان خون می شوند.

اختلال افسردگی غیر معمول : هنگامی که این کار را انجام دادید، سلول‌ها توانایی استفاده از آن بلوک‌های ساختمانی را برای ساختن پروتئین‌ها، چربی‌ها و کربوهیدرات‌های مورد نیاز برای ادامه فعالیت دارند.

  افسردگی در بارداری

و به همان اندازه مهم، این بلوک‌های ساختمانی ساده (مخصوصاً اسیدهای چرب و قندها) می‌توانند توسط بدن سوزانده شوند.

اختلال افسردگی غیر معمول : تا انرژی لازم برای انجام تمام آن ساخت و سازها و به کار انداختن آن ساختارهای جدید را پس از آن فراهم کنند.

روز شکرگزاری است و شما با گوشت خوک غذا خورده اید. جریان خون شما مملو از اسیدهای آمینه، اسیدهای چرب، گلوکز است.

اختلال افسردگی غیر معمول : خیلی بیشتر از آن چیزی است که شما نیاز دارید تا در یک گیج بعد از غذا روی مبل بنشینید. بدن شما با اضافه آن چه می کند؟

  افسردگی شدید درمان

درک این موضوع بسیار مهم است زیرا، اساساً، هنگامی که بعداً برای زندگی خود دوی سرعت می‌کنید، این روند معکوس می‌شود.

اختلال افسردگی غیر معمول : برای پاسخ به این سوال، وقت آن است که درباره امور مالی صحبت کنیم، کارها – حساب های پس انداز، تغییر دلار، سهام و اوراق قرضه، استهلاک منفی نرخ های بهره، تکان دادن سکه ها از قلک ها – زیرا فرآیند انتقال انرژی از طریق بدن مقداری را تحمل می کند.

  افسردگی هورمونی

شباهت های چشمگیر به حرکت پول. امروزه به ندرت پیش می‌آید که ثروتمندان غوغا‌العاده با ثروت در جیب خود راه بروند، یا ثروت خود را به عنوان پول نقد داخل تشک‌ها احتکار کنند.

اختلال افسردگی غیر معمول : در عوض، مازاد ثروت در جای دیگری ذخیره می‌شود، به اشکال پیچیده‌تر از پول نقد: صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک، اوراق قرضه دولتی معاف از مالیات، حساب‌های بانکی سوئیس. به همین ترتیب، انرژی اضافی به شکل پول نقد در بدن – اسیدهای آمینه در گردش، گلوکز و اسیدهای چرب – نگهداری نمی شود، بلکه به شکل های پیچیده تری ذخیره می شود.

  مبارزه با افسردگی بعد از شکست عشقی

آنزیم های موجود در سلول های چربی می توانند اسیدهای چرب و گلیسرول را برای تشکیل تری گلیسیرید ترکیب کنند (جدول).

اختلال افسردگی غیر معمول : به اندازه کافی از این ها در سلول های چربی انباشته شده و چاق می شوید. در همین حال، سلول های شما می توانند.

مجموعه ای از مولکول های گلوکز را به هم بچسبانند. این زنجیره های طولانی که گاهی اوقات هزاران مولکول گلوکز طول دارند، گلیکوژن نامیده می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *