اختلال دو قطبی در رابطه

اختلال دو قطبی در رابطه : امروزه ما به طور فزاینده ای از این روش ها دور می شویم و برای تغییر رفتارها و حالات عاطفی خود عمدتاً به داروهای تجویزی تکیه می کنیم.

پس از یک دوره اولیه مشاوره حرفه ای برای انتخاب دارو و دوز، بیماران می توانند برای مدت طولانی فقط قرص های خود را بدون نیاز به مراجعه به متخصص بهداشت مصرف کنند.

اختلال دو قطبی در رابطه : علیرغم این واقعیت که داروهای تجویزی ممکن است گران باشند، در مقایسه با فرآیندهای درمانی مداوم و یک به یک با روانشناسان یا روانپزشکان مقرون به صرفه هستند. با این حال، از آنجایی که افراد بیشتری از این داروها استفاده می کنند، این نوع درمان به معنای هزینه فزاینده ای برای فرد و همچنین برای شرکت های بیمه و اقتصاد ملی است.

  با 550 میلیون چه ماشینی بخرم

از آنجا که روانپزشکی و روانشناسی منحصراً با تأکید بر ذهن شروع شد و به دلیل در دسترس بودن و استفاده گسترده از داروهای تجویزی، ممکن است چیز دیگری را از دست بدهیم که می تواند به مشکلات سلامتی کمک کند که این نوع درمان ها قصد دارند به آن رسیدگی کنند.

  نظرات افسردگی شدید

اختلال دو قطبی در رابطه : شاید چیزی در دستان ما باشد که هیچ هزینه یا عوارض جانبی منفی نداشته باشد. در این فصل، بدن را برای یافتن راه‌حل‌های جایگزین و مکمل برای مسائل روان‌شناختی و سلامت روان بررسی می‌کنیم.

ما امکان تنظیم سیستم عصبی و حالات و رفتارهای عاطفی خود را بررسی خواهیم کرد. ما بررسی خواهیم کرد که چگونه تمرینات خودیاری و تکنیک های عملی می توانند در دستیابی به تغییرات مثبت کاملاً ایمن و مؤثر باشند.

اختلال دو قطبی در رابطه : بر اساس تجربیات بالینی من در دوازده سال گذشته، من معتقدم که با درک درست از نظریه چند واگال، بسیاری از ما می‌توانیم با درمان مستقیم سیستم‌های عصبی خودمختار خود به خود کمک کنیم.

  علائم افسردگی شدید در زنان

ما ممکن است بتوانیم بر آنچه قبلاً حتی به عنوان مسائل روانشناختی و روانپزشکی حل نشدنی تلقی می شد غلبه کنیم.

اختلال دو قطبی در رابطه : احساسات و سیستم عصبی خودکار آیا ما باز، دوستانه، ارتباطی و همکاری هستیم؟ آیا ما خاموش، افسرده یا بی تفاوت هستیم؟

یا عصبانی، پرخاشگر، مضطرب، ترسناک یا گوشه گیر هستیم؟ وقتی در این حالت‌های مختلف هستیم، چگونه به افراد دیگر واکنش نشان می‌دهیم؟

  با 9 میلیارد چه ماشینی بخرم

اختلال دو قطبی در رابطه : نحوه پاسخ دیگران به ما بر اساس ترکیبی از حالتی است که آنها در آن هستند و وضعیتی که ما در آن هستیم. احساسات ما در تعامل بین وضعیت سیستم عصبی خودمختار ما و آنها ظاهر می شود. به عنوان پستانداران، ما حیوانات اجتماعی هستیم و به دیگران نیاز داریم.

همه ما هر از گاهی با چالش‌ها و عدم اطمینان مواجه می‌شویم و برای بهبود چالش‌ها و عدم اطمینان خود از زمان به زمان، و برای بهبود شانس خود برای بقا و تحقق، به تعامل خود با دیگران – خانواده، دوستان، همسایگان وابسته هستیم.

  افسردگی قبل تولد

اختلال دو قطبی در رابطه : همکاران و شبکه اجتماعی ما. احساس ما در یک موقعیت خاص یا در مورد یک فرد خاص، عاملی در رفتار ما است.

آیا کسی به کمک ما نیاز دارد؟ آیا از به اشتراک گذاشتن وقت با او لذت می بریم؟ آیا او معمولاً حمایت می کند؟ آیا ما حاضریم از او حمایت کنیم؟

  راههای مقابله با استرس زیاد

اختلال دو قطبی در رابطه : آیا ما با هم خوب کار می کنیم؟ آیا احساس امنیت می کنیم؟ آیا فرصتی برای همکاری، اشتراک گذاری و دوستی وجود دارد؟

اگر مجرد هستیم و با کسی قرار می گذاریم، آیا شانسی برای صمیمیت و پیوند طولانی مدت با طرف مقابل به عنوان یک شریک بالقوه وجود دارد؟

اختلال دو قطبی در رابطه : اگر متاهل هستیم یا در یک رابطه مداوم هستیم، آیا زمانی که هر دو درگیر اجتماعی هستیم، زمان کافی با هم داریم؟

هر چه زمان‌های خوب بیشتری را به اشتراک بگذاریم، زمانی که شرایط سخت می‌شود، بیشتر باید از آن استفاده کنیم.

  افسردگی بعد زایمان طبیعی

اختلال دو قطبی در رابطه : عملکرد صحیح پنج عصب جمجمه ای درگیر اجتماعی برای ارتباط ما و پیوند با دیگران نقش اساسی دارد. این پنج عصب شنوایی ما را تسهیل می کنند.

صداهای گفتار ما را شکل می دهند و به ما کمک می کنند تا بفهمیم دیگران چه می گویند. آیا می توانیم آرام و مستقیم به طرف مقابل نگاه کنیم یا او را از میدان دید خود دور کنیم؟

اختلال دو قطبی در رابطه : اگر احساس خوشبختی و امنیت کنیم، به طور کلی می‌توانیم یک مکالمه دو طرفه عادی داشته باشیم.

  افسردگی درمان دارد

به آنچه گفته می‌شود گوش دهیم و برای تبادل نشانه‌های بصری معنادار به طرف مقابل نگاه کنیم. من سیستم عصبی خودمختار و حالات عاطفی را دو روی یک سکه می دانم.

اختلال دو قطبی در رابطه : اگر می‌خواهیم وضعیت عاطفی خود را بهبود بخشیم تا به خود یا دیگران کمک کنیم، می‌توانیم این کار را با اعمال فیزیکی انجام دهیم که وضعیت سیستم عصبی خودمختار ما را بهبود می‌بخشد و ما را از حالت واگ پشتی یا استرس خارج می‌کند و وارد تعامل اجتماعی می‌شود.

  افسردگی یک قطبی و دوقطبی

یک سیستم عصبی خودمختار خود تنظیم کننده تعامل اجتماعی با افرادی که در حالت تعادل و درگیری اجتماعی هستند شاید طبیعی ترین و مفیدترین راه برای دستیابی به خودتنظیمی باشد.

اختلال دو قطبی در رابطه : اگر مشکلی را تجربه می کنیم، اغلب کافی است به سادگی در مورد آن با یک دوست صحبت کنیم.

ممکن است بنشینیم و یک وعده غذایی بخوریم یا با هم از یک فنجان قهوه یا آبجو لذت ببریم. ممکن است با هم آواز بخوانیم، برقصیم یا به پیاده روی برویم.

  پیام انگیزشی مشاور مدرسه

اختلال دو قطبی در رابطه : راه دیگر برای خودتنظیمی سیستم عصبی خودمختار، انجام تمرینات این کتاب است.

مجموعه ای از شیوه های دیگر از فرهنگ ها و سنت ها در سراسر جهان برای قرن ها با تأثیر خوب استفاده می شود: مدیتیشن، تای چی، و تنفس یوگا (پرانایاما)، به نام چند.

اختلال دو قطبی در رابطه : وقتی مدیتیشن می کنیم، بی حرکت می نشینیم و بر هر انگیزه ای برای مبارزه یا دویدن غلبه می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *