اختلال دو قطبی در نوجوانان

اختلال دو قطبی در نوجوانان : هنگامی که کیم به روده بزرگ می رسد، آب اضافی به بدن جذب می شود و فیبر باقی مانده و سایر مواد زائد با هم جمع می شوند، به مدفوع تبدیل می شوند و دفع می شوند.

اگر دریچه ایلئوسکال به درستی باز نشود، مشکلات ایجاد می شود. همچنین اگر برای مدت طولانی باز بماند، مشکل ایجاد می شود و به کیم از روده کوچک اجازه می دهد بدون محدودیت به روده بزرگ حرکت کند، یا از روده بزرگ به سمت عقب به سمت روده کوچک حرکت کند.

  با 800 میلیون کجا خانه بخرم

اختلال دو قطبی در نوجوانان : علاوه بر علائم اضطراب، این مراجعه کننده گاه به گاه دوره های کوتاهی از درد شدید در سمت راست شکم خود داشت (جایی که دریچه ایلئوسکال قرار دارد یا در مورد او، قبل از عمل جراحی او قرار گرفته بود). دکتر او دردهای جسمی او را کاملا جدی گرفت و می خواست مطمئن شود که عمل به درستی انجام شده است.

آنها چندین MRI و دو اکتشاف لاپاراسکوپی انجام دادند، اما متوجه شدند که همه چیز درست به نظر می رسد. آنها نتوانستند چیزی برای توضیح درد او پیدا کنند.

  آدرس های خرید حضوری آتورواستاتین

اختلال دو قطبی در نوجوانان : وقتی از اول پرسیدم چرا عمل کرده است، گفت به خاطر درد بوده است. اما سال ها بعد از عمل، او همچنان در همان ناحیه درد داشت.

و علیرغم درد و رنج روانی او، جراح هیچ علاقه ای به علائم اضطراب او ابراز نکرد، حتی اگر این علائم اندکی پس از عمل ظاهر شده بود. همچنین، هیچ پزشکی تا به حال عملکرد سیستم عصبی خودمختار او را ارزیابی نکرده بود.

اختلال دو قطبی در نوجوانان : شاخه پشتی عصب واگ بیشتر اندام های گوارشی از جمله روده کوچک، دریچه ایلئوسکال و قسمت های صعودی و عرضی روده بزرگ را عصب دهی می کند. ورودی حسی را از خود اندام ها دریافت می کند و کنترل حرکتی بر عملکرد آنها اعمال می کند.

  رابطه افسردگی و وسواس فکری

اولین کاری که در درمانم انجام دادم این بود که وضعیت سیستم عصبی او را با نگاه کردن به پشت گلویش که گفت: “آه-آه-آه” ارزیابی کردم. یوولا به یک طرف کشیده شده است (نشان دهنده اختلال عملکرد شاخه حلقی عصب واگ شکمی است که در فصل ۴ شرح داده شد).

  آدرس های خرید حضوری پنتوپرازول

اختلال دو قطبی در نوجوانان : من همچنین تست فشار تله را انجام دادم (به فصل ۵ مراجعه کنید) تا سطح کشش در دو طرف ماهیچه های ذوزنقه ای او را بررسی کنم.

تفاوت آشکاری بین سمت راست و چپ او وجود داشت. اولین هدف من کمک به رساندن سیستم عصبی خودمختار زن به حالت واگ شکمی بود.

اختلال دو قطبی در نوجوانان : من به او آموزش دادم که چگونه تمرین اصلی را انجام دهد. یکی از نکات مهم در مورد این تمرین این است که مشتریان می توانند آن را خودشان انجام دهند.

  آدرس های خرید حضوری اندانسترون

کمتر از دو دقیقه طول کشید تا من به او نحوه انجام تمرین پایه را یاد بدهم و کمتر از دو دقیقه طول کشید تا او آن را انجام دهد.

اختلال دو قطبی در نوجوانان : پس از انجام تمرین، احساس بسیار بهتری داشت و گزارش داد که دیگر احساس اضطراب نمی کند.

تنش عضلانی در ذوزنقه او در سمت تنش نیز آرام شده بود. وقتی ماهیچه های ذوزنقه ای را فشار دادم، کشش عضلانی در هر دو طرف مشابه بود.

اختلال دو قطبی در نوجوانان : برای اطمینان مضاعف از اینکه تغییر مطلوبی رخ داده است، به پشت گلویش نگاه کردم و چشمانش را دیدم که به صورت متقارن از دو طرف بالا می‌رفت.

  نشانه های افسردگی در زنان خانه دار

من همچنین یک تکنیک ماساژ احشایی استئوپاتیک برای کاهش تنش در دریچه ایلئوسکال انجام دادم که معمولاً بلافاصله درد را از بین می برد. جراح این مشتری با توجه به هدف محدودش که برداشتن دریچه ایلئوسکال او بود، فرض کرد که عمل موفقیت آمیز بوده است.

اختلال دو قطبی در نوجوانان : با این حال، تا زمانی که او با من مشورت نکرد، هیچ کس به این احتمال فکر نکرد که عمل او یک تجربه آسیب زا بوده است که سیستم عصبی خودمختار او را در وضعیت فعالیت واگ پشتی قرار داده است.

  خرید خانه با 3 میلیارد

با درمان مناسب، این مددجو از حالت ناتوان کننده اضطراب خارج شد و به وضعیت مطلوب مشارکت اجتماعی رسید. من به او تاکید کردم که تغییر مثبت را به تنهایی ایجاد کرده است، و به او گفتم که اگر دوباره احساس اضطراب کرد، همیشه می تواند این تمرین را در آینده انجام دهد.

اختلال دو قطبی در نوجوانان : سپس از او خواستم در مورد مشکلات ناشی از اضطراب او در گذشته فکر کند. فقط فکر کردن به سوال من کافی بود تا او را در یک حالت اضطراب دیگر قرار دهد. لبخندش را از دست داد و نفسش را حبس کرد و پوست صورتش رنگ پریده شد.

  افسردگی در مردان میانسال

بنابراین از او خواستم تمرین پایه را تکرار کند و او دوباره به من گفت که احساس بهتری دارد. او آرام تر به نظر می رسید، با رنگ خوبی در چهره اش، و نفس هایش عمیق تر بود.

اختلال دو قطبی در نوجوانان : او همچنین به من گفت که تغییر از اضطراب به آرامش را احساس کرده است. هنگامی که یک بار دیگر از او خواستم که در مورد مشکلی که اضطراب برای او ایجاد کرده بود فکر کند، او توانست آرام بماند و گفت که فکر می کند می تواند در آینده به تنهایی اضطراب را مدیریت کند.

  افسردگی ناگهانی در مردان

من دوباره سیستم عصبی خودمختار او را آزمایش کردم و متوجه شدم که او هنوز در وضعیت فعالیت واگ شکمی است. او هیچ دردی احساس نمی کرد. این پیشرفت ها در یک جلسه به دست آمد.

اختلال دو قطبی در نوجوانان : مشتری بعد از تمام درد و اضطرابی که قبل از درمانش با من متحمل شده بود، فکر کرد این یک معجزه است. برای من، اگر چه از شنیدن این حرف متملق شدم.

  با ۳ میلیارد چیکار کنم

اما شرم آور بود که جراح هرگز سیستم عصبی خودمختار او را معاینه نکرد و از ماساژ احشایی اطلاعی نداشت. یک سال و نیم بعد ایمیلی از این زن دریافت کردم.

اختلال دو قطبی در نوجوانان : او از من برای درمانم تشکر کرد و نوشت که دیگر از اضطراب رنج نمی برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *