اختلال دو قطبی و ازدواج

اختلال دو قطبی و ازدواج : این امر باعث کاهش خون رسانی به ساقه مغز و همچنین پنج عصب جمجمه ای می شود که عملکرد آنها برای تعامل اجتماعی ضروری است.

با وضعیت سر رو به جلو، عضلات مثلث زیر پس سری سفت می شوند تا از افتادن چانه به سمت جلو روی سینه جلوگیری شود.

اختلال دو قطبی و ازدواج : اگر این ماهیچه‌ها در حالت انقباض ثابت (در طی ماه‌ها یا سال‌ها) نگه داشته شوند، بیشتر و بیشتر منقبض می‌شوند.

که وضعیت سر رو به جلو را بیشتر برجسته می‌کند و این می‌تواند جریان خون به ساقه مغز را کاهش دهد. جای تعجب نیست که بسیاری از افراد مبتلا به FHP از سردرد در پشت گردن، درست زیر قاعده جمجمه، جایی که این عضلات زیر پس سری قرار دارند، شکایت دارند.

  افسردگی طولانی

اختلال دو قطبی و ازدواج : فشار روی اعصاب ساب اکسیپیتال اغلب خود را به صورت درد در پشت گردن نشان می دهد. جالب است که برخی از مراجعان مبتلا به سردرد شکایت دارند که احساس می کنند انرژی کافی (گردش خون) تا سر خود دریافت نمی کنند.

من مشاهده کرده ام که بیماران مبتلا به آسم عملکرد واگ شکمی ضعیفی دارند. همچنین، آنها تقریبا همیشه وضعیت سر رو به جلو دارند.

  افسردگی هنگام پریود

اختلال دو قطبی و ازدواج : آنها دارای ستون فقرات قفسه سینه سفت و کاهش انبساط جانبی قفسه سینه در هنگام تنفس هستند. کاهش FHP باعث بهبود تنفس آنها می شود. تمرین پایه معمولاً تنش عضلات زیر پس سری را آزاد می کند.

به جای خود می چرخد، فشار روی شریان های مهره ای کاهش می یابد، جریان خون به ساقه مغز افزایش می یابد و این به نوبه خود ظرفیت ما را برای تعامل اجتماعی بهبود می بخشد.

  علائم ظاهری افسردگی

اختلال دو قطبی و ازدواج : تسکین سردردهای میگرنی برخلاف «ریه‌های سرد» (COPD)، میگرن سال‌ها از امید به زندگی ما کم نمی‌کند، اما مطمئناً کیفیت زندگی ما را کاهش می‌دهد.

امیدهای زیادی وجود دارد، اما مطمئناً کیفیت زندگی ما را کاهش می دهند. داروهای مقرون به صرفه زیادی برای میگرن وجود دارد، اما اینها همیشه برای همه کار نمی کنند.

اختلال دو قطبی و ازدواج : برخی از داروها نیز گران هستند و اکثر آنها عوارض جانبی احتمالی دارند. بنابراین بسیاری از مردم ترجیح می دهند به طور کلی از مصرف دارو رها شوند.

  ماشین با 5 میلیارد

از چهل و پنج میلیون نفر در ایالات متحده که سالانه از سردرد رنج می برند، بیست و هشت میلیون نفر از میگرن رنج می برند. ۶۱ گذشته از تأثیرگذاری بر کیفیت زندگی، سردردهای میگرنی یکی از پرهزینه ترین مشکلات سلامتی از نظر زمان از دست دادن کار است.

اختلال دو قطبی و ازدواج : این هزینه تنها در ایالات متحده در سال ۲۰۰۵ ۱۷ میلیارد دلار در سال برآورد شد. ۶۲ میگرن یونانی به معنای “یک طرف سر” است. اگر درد در یک طرف سر موضعی نباشد، آن را میگرن نمی دانم. سردردهای میگرنی که اغلب سردردهای تنشی نامیده می شوند.

  افسردگی شدید چه علائمی دارد

از متوسط تا شدید متغیر هستند و معمولاً شدید، گاهی ضربان دار هستند و معمولاً از دو ساعت تا سه روز طول می کشند. آنها اغلب با علائم اختلال عملکرد اتونوم بروز می کنند.

اختلال دو قطبی و ازدواج : آنها به طور ناگهانی شروع می شوند و اغلب به طور ناگهانی ناپدید می شوند. این سردرد میگرن را از سردردهای دیگری که گاهی اوقات به عنوان “خفه”، “در هر دو طرف سر” یا “مانند یک کلاه ایمنی تنگ” توصیف می شود، یا به آرامی ایجاد می شود.

  با 10 میلیارد چه ماشینی بخرم

شدت می یابد و به تدریج پایان می یابد، متمایز می کند. میگرن ممکن است با علائم دیگری مانند تاری دید، حالت تهوع، استفراغ، خستگی و حساسیت بیش از حد به نور، صدا، بو و لمس شدن همراه باشد.

اختلال دو قطبی و ازدواج : سایر علائم همراه می تواند شامل اعوجاج بینایی (دیدن هاله ها) و سرگیجه باشد. زنان ممکن است گزارش دهند که سردرد آنها در یک نقطه خاص از چرخه ماهانه آنها رخ می دهد.

  افسردگی درمان خانگی

پزشکان اغلب بسته به این علائم همراه، میگرن را به انواع مختلف طبقه‌بندی می‌کنند و بیماران معمولاً می‌خواهند اطلاعات دقیقی در مورد این علائم به من بدهند.

اختلال دو قطبی و ازدواج : از جمله اینکه چه مدت پیش سردرد شروع شده و چه مدت طول می‌کشد. اگرچه این اطلاعات برای مشتری من مهم است.

اما به من به عنوان یک درمانگر برای درمان آنها کمکی نمی کند – می دانم که اگر بتوانم میگرن آنها را درمان کنم، علائم همراه نیز ناپدید می شوند.

  آدرس های خرید حضوری کاپتوپریل

اختلال دو قطبی و ازدواج : برای درمان موثر میگرن، فقط باید بدانم درد در کدام سمت سر ظاهر می شود و کدام قسمت از دو عضله اصلی گردن درگیر است.

برای اثبات این امر، من چهار طرح از نقاط ماشه ای برای عضلات ذوزنقه ای و استرنوکلیدوماستوئید را به مشتریان نشان می دهم. (این نقاشی ها بر اساس کار جانت تراول، MD، و دیوید سیمونز، MD، شرح داده شده در زیر است.) مناطق قرمز رنگ در نقاشی ها الگوهای درد را نشان می دهد.

  با 700 میلیون چه ماشینی بخرم

اختلال دو قطبی و ازدواج : که می تواند ناشی از تنش در این عضلات باشد. از فرد مبتلا به میگرن می‌خواهم که انتخاب کند که کدام نقاشی برای سردرد مناسب‌تر است و دقیقاً به من نشان دهد که کجا درد را احساس می‌کند.

بدون تردید، همه توانسته‌اند تشخیص دهند که کدام یک از این چهار نقاشی الگوی دردشان را بهتر نشان می‌دهد. با این اطلاعات، من دقیقا می دانم که کدام عضله درگیر است.

اختلال دو قطبی و ازدواج : من در درجه اول به الگوی درد علاقه مند هستم، که به من می گوید دقیقاً کجا باید با دستانم مداخله کنم تا تسکین پایدار ایجاد کنم.

  راه های مقابله با افسردگی و استرس

در طرح‌های «سردرد» در ضمیمه، می‌توانید الگوهای مختلف تنش را که باعث ایجاد این سردردها می‌شود، الگوهای مختلف درد و محل ماساژ به‌طور خاص برای هر الگو را بیابید.

اختلال دو قطبی و ازدواج : کشف من از این رویکرد جایگزین برای درمان سردردهای میگرنی به یکباره در یک تجلیل بزرگ به دست نیامد، بلکه در قالب بینش‌های بسیاری بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *