اختلال دو قطبی و افسردگی شیدایی

اختلال دو قطبی و افسردگی شیدایی : من دو پوستر دیواری برای کلینیک خود خریدم که نقاط ماشه ای بسیاری از عضلات اصلی را در قالبی آسان برای استفاده نشان می دهد.

هر نقاشی الگوی درد در یک عضله، عضله درگیر و محل ماساژ آن عضله را برای رهایی از درد نشان می داد. وقتی مردم برای درمان درد می آمدند.

اختلال دو قطبی و افسردگی شیدایی : از آنها می خواستم به نقاشی روی پوسترها اشاره کنند که با الگوی دردی که در بدن خود احساس می کردند مطابقت داشت.

  آدرس های خرید حضوری فیناستراید

سپس می دانستم کدام عضله درگیر است و کدام نقاط ماشه ای که با X مشخص شده اند، باید ماساژ بدهم تا تسکین پیدا کنم.

اختلال دو قطبی و افسردگی شیدایی : وقتی نقاط ماشه ای روی ماهیچه های درگیر در سردردهای میگرنی را درمان کردم، حتی اگر برای بیست سال یا بیشتر مشتری را آزار می دادند، ناپدید شدند. مراجعین من اغلب از این که چقدر سریع متوجه شدم کجا آنها را درمان کنم و چگونه می توانم به طور موثر دردهایی را که سایر درمانگران قادر به تحمل آن نبودند درمان کنم شگفت زده می شدند.

  افسردگی شدید علائم

اختلال دو قطبی و افسردگی شیدایی : من فتوکپی از نقاشی های آن عضلات را به مشتریانم دادم. در صورت بازگشت درد، آنها می توانند خودشان را درمان کنند یا به درمانگر دیگری که آنها را درمان می کند نشان دهند. حدود یک سوم افرادی که از میگرن رنج می‌برند.

می‌توانند احساس کنند که کسی می‌خواهد خشم خود را آزاد کند. این به آنها فرصتی می دهد که دراز بکشند، قرص بخورند یا بهتر است از تمرینات و ماساژهایی که در ادامه این بخش توضیح داده شد استفاده کنند.

  آدرس های خرید حضوری الانزاپین

اختلال دو قطبی و افسردگی شیدایی : کشف مهم بعدی من که منجر به پروتکل موفقی برای درمان میگرن شد که از تجربیات من در درمان بیومکانیکی کرانیوساکرال به دست آمد. دوازده عصب جمجمه ای اطلاعات را بین ساقه مغز و قسمت های مختلف بدن مبادله می کنند.

در درجه اول به و از نواحی سر و گردن. یکی از این اعصاب، CN XI یا عصب جانبی، تنش را در عضلات استرنوکلیدوماستوئید و ذوزنقه در گردن تعدیل می‌کند.

  اختلال دو قطبی و خواب

اختلال دو قطبی و افسردگی شیدایی : که می‌تواند یکی از چندین الگوی درد مربوط به دردهای سردرد میگرنی را ایجاد کند.

درمان بیومکانیکی کرانیوساکرال تکنیک های خاصی را برای رفع انسداد عصب یازدهم جمجمه در نقطه ای که از جمجمه خارج می شود ارائه می دهد.

اختلال دو قطبی و افسردگی شیدایی : من بهترین نتایج را در درمان میگرن زمانی به دست می‌آورم که عملکرد CN XI را قبل از کاهش تنش در ماهیچه‌ها با فشار ملایم روی نقاط ماشه بهبود می‌بخشم.

سپس تسکین میگرن سریع‌تر و طولانی‌تر می‌شود. اکثر مشتریان من از احساس آرامش در همان اولین درمان شگفت زده می شوند. اگر عصب یازدهم جمجمه به درستی کار نکند.

  چگونه افسردگی بعد از زایمان را درمان کنیم

اختلال دو قطبی و افسردگی شیدایی : شاخه شکمی عصب واگ و عصب نهم جمجمه نیز معمولاً ناکارآمد هستند. درمان یکی از سه عصب بلافاصله عملکرد دو عصب دیگر را بهبود می بخشد به طوری که در عمل مجبور نیستیم هر یک از سه عصب را یکی یکی درمان کنیم.

تا در عمل مجبور به درمان هر یک از عصب ها نباشیم. سه عصب یکی یکی تمرین پایه معمولاً هر سه این اعصاب را فعال می کند. برخی از نویسندگان در مورد میگرن معتقدند که “علل زمینه ای میگرن ناشناخته است” ۶۴ – و ندانستن علت آن درمان آنها را سخت می کند.

  مبارزه با افسردگی پس از زایمان

اختلال دو قطبی و افسردگی شیدایی : مطالعات دیگر نشان می دهد که تعدادی از شرایط روانی ممکن است با میگرن مرتبط باشد، از جمله فعالیت شاخه پشتی عصب واگ، اضطراب و اختلال دوقطبی. ۶۵ من این را از دیدگاه نظریه چند واژگی جالب می دانم.

در فصل ۶ به چند وضعیت روانی نگاه می کنیم و توجه می کنیم که آنها جنبه فیزیولوژیکی دارند و بیانگر حالات واگ غیر شکمی هستند.

  داروی افسردگی چاقی

اختلال دو قطبی و افسردگی شیدایی : آیا میگرن جزء اسکلتی عضلانی دارد؟ اگرچه برخی از فیزیوتراپیست ها و بدن درمانگران از آن آگاه هستند.

اما مؤلفه عضلانی زمینه ساز سردردهای میگرنی به طور کلی توسط پزشکان و محققان پزشکی شناخته نشده است. درد و اختلال عملکرد میوفاشیال: راهنمای نقطه ماشه الگوهای درد را در یک طرف سر نشان می دهد که ناشی از کشش در ذوزنقه و عضلات استرنوکلیدوماستوئید است.

  مبارزه با افسردگی زنان

اختلال دو قطبی و افسردگی شیدایی : اینها الگوهایی است که من به مشتریانم که از سردردهای میگرنی شکایت دارند نشان می دهم و با اینها می توانند الگوی سردرد خود را به راحتی شناسایی کنند.

در طول سال‌ها دریافته‌ام که بهبود عملکرد CN X و XI و به دنبال آن کاهش تنش در این ماهیچه‌ها با استفاده از نقاط ماشه‌ای مناسب، معمولاً به‌طور موثر سردردهای میگرنی را در عرض چند دقیقه تسکین می‌دهد. من حتی با برخی از افرادی که در تمام عمرشان میگرن داشتند.

  با 650 میلیون چه ماشینی بخرم

اختلال دو قطبی و افسردگی شیدایی : تا جایی که به یاد می آوردند، موفقیت داشتم. در کلینیک خود، من دوست دارم به مراجعین آموزش دهم که چگونه در صورت بروز سردرد میگرنی دیگر، این تکنیک ها را خودشان انجام دهند.

با انجام تمرین پایه، آنها می توانند ابتدا عملکرد مناسبی را در CN X و XI خود ایجاد کنند. سپس آنها می توانند نقاط ماشه مناسب را پیدا کرده و رها کنند.

اختلال دو قطبی و افسردگی شیدایی : این درمان نیازی به دارو ندارد، عوارض جانبی ندارد و هزینه ای ندارد. از تجربه موفق من در درمان میگرن، من معتقدم که اکثر مبتلایان به میگرن می توانند با موفقیت خود را با تمرینات پایه و تکنیک های ماساژ خودیاری برای میگرن که در قسمت دوم توضیح داده شده است.

  افسردگی درمان گیاهی

اختلال دو قطبی و افسردگی شیدایی : درمان کنند، نه اینکه مسکن مصرف کنند یا خود را تحت درمان های مرسوم دیگر قرار دهند. در کلینیک خود گاهی بیمارانی را دریافت می کنم که سال ها میگرن داشته اند و هر چیز دیگری را امتحان کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *