استرس و اضطراب شدید چه علائمی دارد

استرس و اضطراب شدید چه علائمی دارد : وقتی «باید» را برای افراد دیگر به کار می‌بریم، اغلب وقتی ما را ناامید می‌کنند، از آنها عصبانی می‌شویم.

به جای اینکه آنها را آنطور که واقعا هستند ببینیم، به سادگی می گوییم “آنها باید اینطور باشند” یا “نباید آنطور باشند”. «باید»های قوی اغلب تحمل ما را در برابر ناامیدی کاهش می دهد.

استرس و اضطراب شدید چه علائمی دارد : و همانطور که به زودی خواهیم دید، «باید» می تواند منجر به مشکلات جدی همراه با ناامیدی شود.

در واقع، بودیسم برای هزاران سال تشخیص داده است که بسیاری از بدبختی‌های انسانی ناشی از ناامیدی ما و طرز فکر ما است که باید چیزهایی داشته باشیم یا نوع خاصی از افراد باشیم یا دیگران باید به روشی خاص باشند.

  درمان افسردگی در زنان متاهل

استرس و اضطراب شدید چه علائمی دارد : همچنین می‌توانیم بیش از حد به ایده‌آل‌های خاصی وابسته شویم و کنار گذاشتن آن‌ها برایمان دردناک باشد. تحمل ناامیدی توانایی ما برای تحمل ناامیدی می تواند به دلایل زیادی تغییر کند.

احتمالاً متوجه شده اید که بعضی روزها می توانید بدون تلاش زیاد با مشکلات جزئی کنار بیایید، اما در بعضی روزها تقریباً هر چیزی که مانع شما شود می تواند واقعاً شما را عصبانی کند.

  افسردگی شبانه

استرس و اضطراب شدید چه علائمی دارد : اگر با عجله در جایی رانندگی می‌کنیم، ممکن است دیگران را در جاده ببینیم که «در راه ما ۳۰۳ بر افسردگی غلبه می‌کنند» و عصبانی می‌شویم.

در موارد شدید، حتی ممکن است سعی کنیم به آنها نشان دهیم که چه کسی در جاده رئیس است. موقعیتی مانند این – به نام “خشم جاده” – به یک مبارزه بدوی برای تسلط تبدیل می شود. همانطور که احساسات و نگرش‌های ما ضروری‌تر می‌شوند.

  درمان افسردگی در نوجوان پسر

استرس و اضطراب شدید چه علائمی دارد : شروع به درخواست می‌کنیم که همه چیز «باید» متفاوت از شکلی باشد که هست.

خستگی، خستگی و تحت فشار بودن نیز چیزهای معمولی روزمره هستند که تحمل ناامیدی ما را کاهش می دهند. و افسردگی خود می تواند تحمل ناامیدی را کاهش دهد.

استرس و اضطراب شدید چه علائمی دارد : میزان ناامیدی که فرد احساس می کند می تواند به ترس از شرم مربوط باشد.

به عنوان مثال، جری کلید ماشین خود را در روزی که یک جلسه مهم داشت گم کرد. او با خود و خانواده اش عصبانی شد زیرا کلیدها پیدا نشد.

  آدرس های خرید حضوری نیتروفورازون

استرس و اضطراب شدید چه علائمی دارد : در ته ذهنش فکر می کرد: “اگر به موقع به جلسه نرسم، دیر وارد می شوم.” همه فکر می‌کنند من فردی هستم که نمی‌توانم زمان را رعایت کنم و فکر می‌کنند من غیرقابل اعتماد یا بی‌دقت هستم.

گاهی ممکن است خودمان را با افکاری مثل این که اگر بیشتر مراقب بودم، چیزهایی را از دست نمی دادم سرزنش کنیم.

استرس و اضطراب شدید چه علائمی دارد : احتمالاً همه می‌توانند داستان‌هایی را تعریف کنند که چگونه، وقتی چیزها گم می‌شوند (مثلاً نخ یا قیچی آن‌طور که انتظار می‌رود در کشو نیست)، عصبانی و عصبانی می‌شوند: “چرا همه چیز هرگز در جایی که باید باشد نیست؟” افسردگی معمولاً با موانعی در رسیدن به اهداف اصلی زندگی همراه است.

  افسردگی شدید در کودکان

بنابراین، اغلب مفید است که کشف کنید به چه طریقی در اهداف خود مسدود شده‌اید و/یا احساس می‌کنید از نظر اجتماعی ناکام، ناامید و ناامید هستید.

استرس و اضطراب شدید چه علائمی دارد : این ناامیدی و ناامیدی به انتظارات، امیدها، آرزوها و آرمان های شما مربوط می شود.

ایده آل های از دست رفته شاید یکی از سخت ترین چیزها در زندگی کنار آمدن با ناامیدی است. در نمایشنامه مرگ فروشنده اثر آرتور میلر، شخصیت اصلی نمی‌تواند با روند زندگی‌اش کنار بیاید و اینکه او آن را بزرگ نکرده است.

  آدرس های خرید حضوری پنتوپرازول

استرس و اضطراب شدید چه علائمی دارد : رویای آمریکایی از او دور شده است و احساس ناامیدی او از این آرمان شکسته او را نابود می کند.

ما می توانیم ناامید شویم زیرا آرمان ها، امیدها و انتظارات ما غیر واقعی هستند. به جای اینکه دنیا، دیگران و خودمان را آن گونه که هستیم یا هستیم بپذیریم.

  سرمایه گذاری با 800 میلیون

استرس و اضطراب شدید چه علائمی دارد : سعی می کنیم استانداردها و آرمان های خود را بر آنها و خودمان تحمیل کنیم. گاهی اوقات ۳۰۴ سرخوردگی، ناامیدی و آرمان های از دست رفته این ارزش ها و آرمان های ما هستند که ما را به اعماق سرخوردگی سوق می دهند.

گاهی اوقات، زندگی می تواند ما را با یک دست انداز سنگین پایین بیاورد. در اساطیر یونانی، ایکاروس خیلی بلند پرواز کرد، خورشید بال هایش را آب کرد و دوباره به زمین افتاد.

استرس و اضطراب شدید چه علائمی دارد : مانند ایکاروس، ایده آل های ما می توانند بیش از حد ارزش گذاری شده و غیر واقعی باشند.

  افسردگی و اضطراب شدید

اعتراف به این موضوع می تواند دردناک باشد. خنثی کردن جدی اهداف و آرمان های زندگی ما می تواند باعث افسردگی شود.

استرس و اضطراب شدید چه علائمی دارد : به خصوص اگر این موضوع را دارای پیامدهای اجتماعی زیادی (مانند از دست دادن موقعیت، از دست دادن یک رابطه عاشقانه) و همچنین پیامدهایی برای چگونگی زندگی ما در آینده بدانیم.

بنابراین فکر کردن در مورد افسردگی اغلب به این معنی است که ما باید به این فکر کنیم: • ایده آل های ما چیست.

  مشاوره انگیزشی برای پشت کنکوری ها

استرس و اضطراب شدید چه علائمی دارد : از چه طریقی در رسیدن به آنها دچار مشکل می شویم. • نحوه برخورد ما با ناامیدی و خشم ناشی از عدم برآورده شدن آنها. • چه نتایجی می توانیم در مورد خود، دیگران و آینده بگیریم.

این که آیا ما به معنای قوی «باید» گرفتار شده ایم. شما می توانید با نوشتن دو ستون ایده آل و واقعی، این را واضح تر نشان دهید و سپس به آنچه من «شکاف ناامیدی» می نامم فکر کنید.

  با 900 میلیون کجا خانه بخرم

استرس و اضطراب شدید چه علائمی دارد : شکاف ناامیدی منجر به چهار نتیجه ممکن می شود: حمله و سرزنش خود. حمله و سرزنش دیگران؛ دست برداشتن از؛ واقعیت را بدون حمله جدی به خود یا دیگران بپذیرید.

از آنجایی که حمله یک پاسخ رایج به ناامیدی است، می‌توانیم ببینیم که منبع اصلی زورگوی درونی‌مان را پیدا کرده‌ایم – چیزی جز ناامیدی ما نیست.

استرس و اضطراب شدید چه علائمی دارد : هر چه از خود ناامیدتر باشیم، ممکن است بیشتر به خود قلدری کنیم. قلدر داخلی واقعا وجود ندارد! در واقع، اغلب «پاسخ خود حمله‌ای ما به ناامیدی» است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *