افسردگی بعد از ترک اعتیاد

افسردگی بعد از ترک اعتیاد : در صحبت با مردم، با بحث در مورد چیزهایی که در مورد آنها اختلاف نظر دارید شروع نکنید.

با تأکید بر مواردی که بر روی آنها توافق دارید، شروع کنید – و به تأکید خود ادامه دهید. در صورت امکان، تأکید کنید که هر دوی شما برای یک هدف تلاش می کنید.

افسردگی بعد از ترک اعتیاد : تنها تفاوت شما در روش است و نه هدف. از طرف مقابل بخواهید در همان ابتدا «بله، بله» بگوید. در صورت امکان، حریف خود را از گفتن “نه” دور نگه دارید.

  با 850 میلیون چه ماشینی بخرم

به گفته پروفسور ، یک پاسخ “نه” دشوارترین نقص برای غلبه بر آن است. وقتی “نه” گفتید، تمام غرور شخصیتی شما ایجاب می کند که با خودتان سازگار بمانید.

افسردگی بعد از ترک اعتیاد : ممکن است بعداً احساس کنید که «نه» نادرست بوده است. با این حال، غرور ارزشمند شما وجود دارد که باید در نظر بگیرید!

وقتی چیزی را گفتید، احساس می کنید باید به آن پایبند باشید. از این رو بسیار مهم است که شخص در جهت مثبت شروع شود.

  چگونه بیماری افسردگی را درمان کنیم

افسردگی بعد از ترک اعتیاد : گوینده ماهر، در ابتدا، تعدادی پاسخ «بله» دریافت می کند. این روند روانشناختی شنوندگان را در جهت مثبت حرکت می کند.

مانند حرکت توپ بیلیارد است. در یک جهت حرکت کنید، و برای منحرف کردن آن مقداری نیرو لازم است. نیروی بسیار بیشتری برای فرستادن آن در جهت مخالف.

افسردگی بعد از ترک اعتیاد : الگوهای روانشناختی در اینجا کاملاً واضح است. وقتی شخصی می‌گوید «نه» و واقعاً آن را معنا می‌کند، بسیار بیشتر از گفتن یک کلمه دو حرفی انجام می‌دهد.

  افسردگی حین پریود

کل ارگانیسم – غده ای، عصبی، عضلانی – خود را در حالت طرد جمع می کند. معمولاً در دقیقه اما گاهی اوقات به درجات قابل مشاهده، یک عقب نشینی فیزیکی یا آمادگی برای ترک وجود دارد.

افسردگی بعد از ترک اعتیاد : به طور خلاصه، کل سیستم عصبی عضلانی خود را در برابر پذیرش محافظت می کند.

هنگامی که برعکس، شخصی می گوید «بله»، هیچ یک از فعالیت های کناره گیری انجام نمی شود. ارگانیسم در نگرش رو به جلو، پذیرنده و باز است.

  افسردگی مردان در دوران بارداری همسر

افسردگی بعد از ترک اعتیاد : از این رو، هر چه در همان ابتدا بتوانیم «بله» بیشتری را القا کنیم، احتمال موفقیت ما در جلب توجه پیشنهاد نهایی بیشتر خواهد بود.

این یک تکنیک بسیار ساده است – این پاسخ بله است. و با این حال، چقدر مورد غفلت قرار گرفته است! اغلب به نظر می رسد که مردم در همان ابتدا با مخالفت با دیگران، اهمیت خود را درک می کنند.

افسردگی بعد از ترک اعتیاد : یک دانش آموز یا یک مشتری، فرزند، شوهر یا همسر را در ابتدا «نه» بگوید، و برای تبدیل آن منفی شدید به مثبت نیاز به خرد و صبر فرشتگان دارد.

  افسردگی چیست و راه درمان

استفاده از این تکنیک «بله، بله» جیمز ابرسون را که در بانک پس‌انداز گرینویچ در شهر نیویورک کار می‌کرد، قادر ساخت تا مشتری بالقوه‌ای را که در غیر این صورت از دست می‌رفت، تضمین کند.

افسردگی بعد از ترک اعتیاد : آقای ابرسون گفت: «این مرد برای باز کردن حساب وارد شد، و من فرم معمول خود را به او دادم تا پر کند. به برخی از سؤالات او با کمال میل پاسخ داد.

  افسردگی فصلی تابستانی

اما سؤالات دیگری بود که قاطعانه از پاسخ دادن خودداری کرد. قبل از اینکه مطالعه روابط انسانی را شروع کنم، به این سپرده گذار احتمالی می گفتم.

افسردگی بعد از ترک اعتیاد : که اگر او از دادن این اطلاعات به بانک خودداری کرد، باید از پذیرش این حساب خودداری کنیم.

من شرمنده هستم که در گذشته این کار را انجام داده ام. طبیعتاً چنین اولتیماتوم احساس خوبی به من داد. من نشان داده بودم که چه کسی رئیس است.

  آدرس های خرید حضوری تتراسایکلین

افسردگی بعد از ترک اعتیاد : نمی توان قوانین و مقررات بانک را زیر پا گذاشت. اما این نوع نگرش مطمئناً به مردی که برای حمایت از ما وارد شده بود.

احساس خوشامد و اهمیتی نمی داد. امروز صبح تصمیم گرفتم از حس اسب کوچک استفاده کنم. من تصمیم گرفتم در مورد آنچه بانک می خواهد صحبت نکنم.

افسردگی بعد از ترک اعتیاد : بلکه در مورد آنچه مشتری می خواهد صحبت کنم. و مهمتر از همه، من مصمم بودم که از همان ابتدا او را وادار کنم که «بله، بله» بگوید.

  افسردگی نوجوانان دختر

بنابراین من با او موافق بودم. به او گفتم اطلاعاتی که او از دادن آن امتناع کرد مطلقاً ضروری نیست. گفتم: «با این حال، فرض کنید در هنگام مرگ در این بانک پول دارید.

افسردگی بعد از ترک اعتیاد : آیا نمی‌خواهید بانک آن را به نزدیکانتان که طبق قانون مستحق دریافت آن هستند، واریز کند؟» او پاسخ داد: «بله، البته. ادامه دادم: «فکر نمی‌کنی بهتر است نام نزدیکان خود را به ما بدهی تا در صورت مرگ، بتوانیم.

بدون خطا یا تأخیر به خواسته‌هایت عمل کنیم. ؟” دوباره گفت: بله. نگرش مرد جوان وقتی متوجه شد که ما این اطلاعات را به خاطر خودمان نمی‌خواهیم.

  مصاحبه انگیزشی کیفیت زندگی

افسردگی بعد از ترک اعتیاد : تغییر می‌کند و تغییر می‌کند. این مرد جوان قبل از خروج از بانک نه تنها اطلاعات کاملی در مورد خودش به من داد.

بلکه به پیشنهاد من یک حساب امانی باز کرد و مادرش را ذینفع حساب خود نامید و با کمال میل به تمام سوالات مربوط به مادرش نیز پاسخ داده بود. . “من متوجه شدم که با وادار کردن او به گفتن “بله، بله” از همان ابتدا، او موضوع در خطر را فراموش کرد و از انجام تمام کارهایی که من پیشنهاد دادم خوشحال بود.

  درمان افسردگی در مردان میانسال

افسردگی بعد از ترک اعتیاد : بگویم: «مردی در قلمرو من بود که شرکت ما بیش از همه مشتاق فروش به او بود. سلف من ده سال بدون اینکه چیزی بفروشد با او تماس گرفته بود.

وقتی قلمرو را تصاحب کردم، به مدت سه سال به طور پیوسته بدون اینکه سفارشی دریافت کنم تماس گرفتم. بالاخره بعد از سیزده سال تماس و بحث فروش، چند تایی به او فروختیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *