افسردگی دوران بارداری

افسردگی دوران بارداری : البته این کودکان مانند خواهر و برادر GAPS خود به ارث رسیده اند. اما به دلیل تفاوت های ژنتیکی، بار سمی متفاوت در بدو تولد و عوامل مختلف دیگر، دیس بیوز و سمیت بدنی آنها که تولید می کند، خود را متفاوت نشان می دهد.

فلور روده که به خوبی کار می کند، تنظیم کننده و نگهبان اصلی سیستم ایمنی بدن ما است. آلرژی‌ها، مانند اگزما و آسم، نتیجه عملکرد نادرست سیستم ایمنی و شایع‌ترین شرایطی است که من در خواهر و برادرهای کودکان اوتیستیک می‌بینم.

  افسردگی در نوجوانان

افسردگی دوران بارداری : مشکلات گوارشی مختلف معمولاً در خواهر و برادرها به اندازه برادر یا خواهر GAPS آنها شدید نیست. با این وجود، آنها بسیار رایج هستند.

که با توجه به اینکه فلور روده خود را از مادری مشابه خواهر و برادرشان که به شدت آسیب دیده بودند، تعجب آور نیست.

افسردگی دوران بارداری : کم خونی چیزی است که در ارتباط با اوتیسم، اگزما، آسم، ADHD، اسکیزوفرنی و سایر اختلالات GAPS به راحتی قابل تشخیص نیست.

و با این حال، اکثر کودکان GAPS، من دیده ام، رنگ پریده و خمیری به نظر می رسند و آزمایش خون آنها نشان دهنده تغییرات معمول کم خونی است.

  افسردگی بعد از ترک الکل

افسردگی دوران بارداری : با این حال، وقتی به مادران و خواهران و برادران این کودکان نگاه می کنید، تقریباً بدون استثنا به همان اندازه رنگ پریده و خمیری به نظر می رسند.

دلیل آن این است که اکثر افراد مبتلا به فلور غیرطبیعی روده دارای مراحل مختلف کم خونی هستند. ما قبلاً در فصل های قبل درباره علت وقوع آن بحث کرده ایم.

  برای افسردگی بعد از ترک اعتیاد

افسردگی دوران بارداری : در اینجا فقط می‌توانم بگویم که کم‌خونی، حتی خفیف، چیزی نیست که بتوان آن را ساده انگاشت، زیرا با احساس خستگی مداوم، کمبود انرژی و استقامت، مشکلات در تمرکز، انجام کارهای روزانه و یادگیری همراه است.

در مجموع، با ملاقات با خانواده‌های زیادی با فرزندان GAPS، معمولا متوجه می‌شوم که کل خانواده نیاز به درمان دارند.

افسردگی دوران بارداری : اساسی ترین هدف درمان باید عادی سازی فلور روده و رفع کمبودهای تغذیه ای باشد. همانطور که کل خانواده سالم تر می شود.

  افسردگی کنکوریها

والدین انرژی و استقامت بیشتری برای مقابله با مشکلات فرزندشان و تربیت فرزندان دیگر خود دارند. خانواده یک ارگانیسم زنده است و باید به عنوان یک کل دیده و درمان شود.

افسردگی دوران بارداری : در تلاش ما برای کمک به کودکان GAPS برای ما، والدین، بسیار آسان است که از خود غافل شویم.

اما، در پایان روز یک خانواده سالم و قوی چیزی است که همه ما در مورد آن هستیم. اینطور نیست؟ ۸. واکسیناسیون آیا MM R باعث اوتیسم می شود؟

افسردگی دوران بارداری : ذهن انسان مانند یک چتر است – وقتی باز است بهترین عملکرد را دارد. والتر گروپیوس، ۱۹۶۵ با صحبت در مورد اوتیسم، اجتناب از موضوع واکسن MMR و واکسیناسیون به طور کلی غیرممکن است.

  اختلال دو قطبی و خیانت

در تمرین من برخی از والدین کودکان اوتیستیک را می بینم که اختلال فرزندشان را با واکسن MMR (سرخک، اوریون و سرخجه) مرتبط می کنند که اکثریت نمی توانند این ارتباط را برقرار کنند.

افسردگی دوران بارداری : تعداد مساوی از خانواده ها رگرسیون فرزند خود را با واکسیناسیون DPT (دیفتری، سیاه سرفه و کزاز) مرتبط می کنند. به دنبال تحقیقات دکتر ویکفیلد، تبلیغات زیادی در مورد این موضوع صورت گرفته است.

  افسردگی مردان در دوران بارداری همسر

دولت بریتانیا تلاش و پول زیادی را صرف متقاعد کردن مردم به بی خطر بودن واکسن MMR کرده است. در حالی که واکسن MMR در کانون توجه قرار داشت، سایر واکسن ها نیز مورد تردید قرار گرفتند.

افسردگی دوران بارداری : زیرا بسیاری از آنها حاوی یک ماده نگهدارنده تیمروسال، یک ترکیب جیوه و بسیاری از مواد سمی و مشکوک دیگر هستند.

واکسن DPT حاوی تیمروسال در بسیاری از کشورها ممنوع شده است. با این حال، در بریتانیا مقدار مناسبی از استوک قدیمی، حاوی Thimerosal، هنوز ممکن است به نوزادان تزریق شود.

  مبارزه با افسردگی در زنان

افسردگی دوران بارداری : بسیاری از واکسن‌ها جدید هستند و به اندازه کافی آزمایش نشده‌اند، اما ظاهراً تعداد عوارض این واکسن‌ها بسیار بیشتر از آن چیزی است که انتظار می‌رود.

علاوه بر همه اینها، باید به خاطر داشته باشیم که واکسن ها محصولات تجاری هستند که با در نظر گرفتن سود ساخته می شوند. آیا این درست است.

افسردگی دوران بارداری : که ۳ میلیون پوندی که دولت بریتانیا اخیراً برای تبلیغ MMR هزینه کرده است، توسط شرکت هایی که منافع تجاری در این واکسن دارند پرداخت شده است؟

  مبارزه با افسردگی کتاب

بنابراین، آیا MMR باعث اوتیسم می شود؟ من باور نمی کنم که همه چیز به این سادگی باشد. در اینجا ما باید به واکسیناسیون به عنوان یک کل نگاه کنیم.

افسردگی دوران بارداری : بیایید نگاهی بیندازیم به آنچه در جامعه مدرن ما برای کودکان می افتد. اگر به اطراف نگاه کنید، چند کودک سالم می بینید؟

  علت افسردگی هورمون

آسم دوران کودکی، اگزما، دیابت، آلرژی، تب یونجه، اختلالات گوارشی، ADHD و اختلالات طیف اوتیسم، همه ابعاد همه گیر پیدا کرده اند!

افسردگی دوران بارداری : اکثر خواهر و برادرهای کودکان اوتیستیک دارای اگزما، آسم یا یکی دیگر از این اختلالات هستند. و اگرچه همه این مشکلات سلامتی متفاوت به نظر می رسند.

اما یک چیز مشترک دارند. یک چیز بسیار بزرگ – سیستم ایمنی ضعیف. یک سیستم ایمنی ضعیف قرار نیست به طور معمول به توهین های محیطی واکنش نشان دهد! واکسیناسیون یک توهین بزرگ به سیستم ایمنی بدن است.

  افسردگی اختلال روانپزشکی

افسردگی دوران بارداری : سازندگان واکسن ها آنها را برای کودکانی با سیستم ایمنی طبیعی تولید می کنند که به روشی قابل پیش بینی به این واکسن ها واکنش نشان می دهند.

با این حال، در جامعه مدرن ما با شیوه زندگی مدرن ما، ما به سرعت در حال حرکت به سمت وضعیتی هستیم که در آن تعداد فزاینده ای از کودکان سیستم ایمنی طبیعی ندارند.

افسردگی دوران بارداری : واکنش مورد انتظاری نسبت به واکسن ایجاد نمی کنند. در برخی از این کودکان واکسیناسیون، قرار دادن مقدار زیادی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *