افسردگی اختلال شخصیت

افسردگی اختلال شخصیت : پیام کلیدی من به شما، اگر از افسردگی رنج می برید، این است که اگر احساس شکست می کنید، اگر در درونتان خشم و نفرت زیادی دارید.

اگر از عقل خود می ترسید، اگر فکر می کنید زندگی ارزش زیستن ندارد، اگر شما احساس می کنید که در دام افتاده اید و از فرار ناامید هستید.

افسردگی اختلال شخصیت : هر چه احساس دارید، شما تنها نیستید. میلیون‌ها نفر افسرده در سراسر جهان احساس می‌کنند که شما دارید.

البته دانستن این موضوع باعث نمی شود که افسردگی شما کمتر از درد باشد، اما به این معنی است که هیچ چیز بدی در مورد شما وجود ندارد زیرا در این حالت ذهنی هستید.

  افسردگی دوران پریودی

افسردگی اختلال شخصیت : این احساسات متأسفانه اغلب در صفحه بعدی ۱۰ ادامه می یابد افسردگی چیست؟ بخشی از افسرده بودن درست است.

برخی از افرادی که افسرده نشده اند ممکن است آن را درک نکنند یا ممکن است به شما بگویند که خودتان را جمع و جور کنید، اما این به این معنی نیست که چیز بدی در مورد شما وجود دارد.

افسردگی اختلال شخصیت : این فقط به این معنی است که درک آن برایشان مشکل است. نکته مهم این است که کارهای زیادی برای کمک به افراد افسرده می توان انجام داد.

  افسردگی شدید علائم

داروهای خوب (ضدافسردگی) و بسیاری از درمان‌های روان‌شناختی مؤثر وجود دارد. ۱۱ ۲ علل افسردگی: زیست شناسی و استرس سه فصل بعدی به بررسی نظریه هایی در مورد علل افسردگی می پردازد.

افسردگی اختلال شخصیت : اگر احساس افسردگی می‌کنید، ممکن است این فصل‌ها برایتان کمی سخت باشد، زیرا در جاهایی تا حدودی فنی هستند.

و زمانی که فرد افسرده است، تمرکز کردن دشوار است. نگران این نباش. برای کمک به خود، اگر ترجیح می‌دهید.

  راه درمان افسردگی شدید

افسردگی اختلال شخصیت : می‌توانید مستقیماً به قسمت دوم، «یادگیری نحوه مقابله» بروید. وقتی احساس بهتری کردید.

ممکن است بخواهید به این فصل‌ها بازگردید یا در آنها غوطه‌ور شوید. من آنها را از نسخه اول تا حدودی گسترش دادم زیرا افراد افسرده و بستگان آنها اغلب از آنها خواسته اند درباره عوامل ایجاد افسردگی بیشتر بدانند. پیوند ذهن و بدن اکنون، زمانی که احساس افسردگی می کنید.

افسردگی اختلال شخصیت : آخرین چیزی که می خواهید بشنوید این است که «همه چیز روانی است» یا «فقط یک حالت ذهنی». از این گذشته، احتمالاً احساس خستگی و بی هدفی می کنید.

  افسردگي شديد+درمان

ممکن است خوب نخوابید و بنابراین ممکن است احساس خستگی کنید. ممکن است از نظر جسمی در مقایسه با خود عادی احساس ناخوشی داشته باشید.

افسردگی اختلال شخصیت : یکی از بیماران گفت: “به نظر می رسد کل سیستم من با پشم پنبه سیاه پر شده است.” این به این دلیل است که وقتی ما افسرده می شویم.

تغییرات بسیار واقعی در بدن و مغز ما ایجاد می شود. واقعیت این است که مغز ما در زمان افسردگی متفاوت کار می کند. افسردگی به همان اندازه که یک مشکل جسمی است یک مشکل روانی است.

  افسردگی یا تنبلی

افسردگی اختلال شخصیت : اگرچه گاهی ما هنوز تمایل داریم ذهن و بدن را جدا از هم تصور کنیم، اما اینطور نیست. ذهن و بدن یکی هستند. بیش از ۲۰۰۰ سال پیش، یونانیان فکر می کردند.

که افسردگی ناشی از “صفرای سیاه” بیش از حد در بدن است. در واقع، “مالیخولیا”، کلمه دیگری برای افسردگی، به معنای “صفرای سیاه” است.

افسردگی اختلال شخصیت : اما، همانطور که آنها به خوبی از افسردگی، زیست شناسی و استرس آگاه بودند، این سوال دیگری را ایجاد می کند.

  علائم افسردگی دوران یائسگی

چه چیزی باعث افزایش صفرای سیاه می شود؟ یونانیان ایده های نسبتا خوبی در این مورد داشتند. آنها فکر می کردند که افرادی هستند که “طبع خود” صفرای سیاه بیشتری دارند.

افسردگی اختلال شخصیت : انواع مالیخولیایی. اما آنها همچنین بر این باور بودند که استرس، رژیم غذایی و تغییرات فصلی می تواند بر میزان صفرای سیاه در بدن تأثیر بگذارد.

یونانی‌ها دریافتند که ما می‌توانیم از چیزهایی که برایمان اتفاق می‌افتد ناراحت شویم و این ناراحتی‌ها می‌توانند بر فرآیندهای بدن ما تأثیر بگذارند – یعنی بر صفرای سیاه تأثیر بگذارند.

  افسردگی شدید در کودکان

افسردگی اختلال شخصیت : رویکرد آنها به افسردگی اولین رویکرد واقعا جامع بود که بدن، ذهن و زندگی اجتماعی را در نظر گرفت.

امروزه ما این رویکرد کل نگر را رویکرد زیستی-روانی اجتماعی می نامیم. این به سادگی به این معنی است که ما نه تنها باید جنبه‌های جسمی و روانی افسردگی را درک کنیم.

افسردگی اختلال شخصیت : بلکه باید تعاملات بین زیست‌شناسی و فرآیندهای بدنی، روان‌شناسی (نحوه تفکر و مقابله با آن) و انواع شرایط اجتماعی که در آن زندگی می‌کنیم را نیز درک کنیم.

  با افسردگی دوران بارداری چه کنیم

امروزه دیگر به “صفرای سیاه” فکر نمی کنیم، بلکه به تغییرات شیمیایی در مغز و سایر فرآیندهای بدن فکر می کنیم.

افسردگی اختلال شخصیت : اما این ایده که متأسفانه برخی از افراد «طبعاً» مستعد ابتلا به انواع خاصی از افسردگی به دلیل عوامل داخلی مانند ژن هستند.

توسط تحقیقات تأیید شده است. با این حال، تحقیقات همچنین نشان داده است که اکثر افسردگی‌ها می‌توانند از ترکیبی از تجربیات اولیه زندگی، رویدادهای فعلی زندگی، شیوه‌های زندگی و روشی که ما با آن‌ها کنار می‌آییم، ناشی شوند.

  درمان افسردگی در مردان با طب سنتی

افسردگی اختلال شخصیت : وظیفه اصلی ما در این فصل تلاش برای درک چگونگی تعامل اینها برای ایجاد حالات بدنی و روانی افسردگی خواهد بود.

هرچه بیشتر این تعاملات را درک کنیم، تلاش برای کمک به خود با استفاده از برخی از روش‌هایی که بعداً در این کتاب توضیح داده شده است، منطقی‌تر خواهد بود.

افسردگی اختلال شخصیت : جنبه های بیولوژیکی مغز به طرق مختلف تحت تاثیر افسردگی قرار می گیرد. سیستم خواب مختل شده است.

  افسردگی حاد چگونه است

مناطقی از مغز که احساسات و عواطف مثبت (شادی، عشق، لذت، سرگرمی) را کنترل می کند، کاهش می یابد. و نواحی کنترل کننده احساسات منفی (خشم، اضطراب، حسادت، شرم) تقویت می شوند.

افسردگی اختلال شخصیت : به عبارت دیگر، زمانی که ما افسرده هستیم، نه تنها زندگی از لذت بردن از بین می رود، بلکه بیشتر مضطرب، غمگین، تحریک پذیر و بدخلق می شویم.

این تغییرات در احساسات ما به این دلیل اتفاق می‌افتد که تغییراتی در نحوه انتقال پیام‌های غلبه بر افسردگی بین یک سلول عصبی و سلول عصبی دیگر در مغز ایجاد می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *