افسردگی بارداری گرفتم

افسردگی بارداری گرفتم : بنابراین ما می‌توانیم آرزوی عمیقی برای نزدیکی با دیگران داشته باشیم (این بخشی از طبیعت ماست) اما همچنین می‌توانیم.

یک باور اساسی داشته باشیم که دوست‌داشتنی نیستیم و/یا اینکه دیگران غیرقابل اعتماد هستند و ما را به شدت ناامید خواهند کرد.

افسردگی بارداری گرفتم : افسردگی به این مربوط می شود که ما در حالتی است که می خواهیم نزدیکی داشته باشیم اما نمی توانیم آن را بدست آوریم.

و، البته، احساس این نیز یک نوع مزمن استرس است که در ما وجود دارد. نحوه ارتباط ما با دیگران در زندگی روزمره ما سبک های متفاوتی را برای ارتباط با دیگران ایجاد می کنیم.

  افسردگی و احساس تنهایی

افسردگی بارداری گرفتم : برخی از افراد چیزی را تجربه می کنند که دلبستگی مضطرب نامیده می شود. آنها از طرد شدن یا رها شدن می ترسند.

اگر به حال خود رها شوند مضطرب می شوند و از جدایی عصبانی می شوند. در مقابل، افراد دیگر ممکن است تصمیم بگیرند که وابستگی به دیگران بسیار دردناک و دشوار است و بنابراین از نزدیکی اجتناب می‌کنند.

افسردگی بارداری گرفتم : برخی دیگر بین سبک‌های مضطرب و اجتنابی حرکت می‌کنند: گاهی اوقات به نظر می‌رسد که می‌خواهند نزدیکی زیادی داشته باشند و اطمینان حاصل کنند که دوست‌داشتنی (و دوست‌داشتنی) هستند.

  با 600 میلیون چه ماشینی میشه خرید

اما در زمان‌های دیگر دور و دور هستند. این سبک ممکن است برای شرکای خود دشوار باشد، زیرا همیشه نمی توانند فردی را که امروز به نزدیکی نیاز دارد اما فردا می خواهد فرار کند، درک کنند.

افسردگی بارداری گرفتم : بنابراین تعارضات (استرس) ممکن است ایجاد شود. همه ما می‌توانیم این سبک‌های ارتباطی مختلف را به درجات مختلفی داشته باشیم و استرس می‌تواند بر آن‌ها تأثیر بگذارد. به عنوان مثال، زمانی که تحت استرس هستیم.

  افسردگی پاییزی و درمان آن

ممکن است از عزیزانمان اطمینان و صمیمیت بیشتری بخواهیم. اما وقتی کارمان خوب پیش می رود و احساس خوبی داریم.

افسردگی بارداری گرفتم : ممکن است بخواهیم نزدیکی کمتری داشته باشیم و آزادی بیشتری برای آمدن و رفتن داشته باشیم.

افسردگی های تنهایی و ناامیدی زمانی ایجاد می شوند که به نظر می رسد نمی توانیم به اندازه کافی به دیگران نزدیک شویم.

افسردگی بارداری گرفتم : احساس می کنیم بریده و تنها هستیم. هنگامی که افراد افسرده هستند، اغلب احساس تنهایی و انزوا می کنند.

این بخشی از تجربه افسردگی است. ممکن است احساس کند که بین خود و دیگران مانعی وجود دارد. اما افسردگی همچنین می تواند از نزدیکی بیش از حد ایجاد شود.

  افسردگی اختلالات روانی

افسردگی بارداری گرفتم : ممکن است احساس کنیم در روابط گرفتار شده ایم و سنگینی می کنیم و نمی توانیم دور شویم، یا فضای کافی یا فاصله کافی با دیگران نداریم.

و ممکن است حتی از این که بخواهیم فضای بیشتری داشته باشیم احساس گناه کنیم. موضوع رایج در نزدیکی زیاد و خیلی کم، استرسی است که آنها ایجاد می کنند (به فصل ۲ مراجعه کنید).

  افسردگی قبل از قاعدگی

افسردگی بارداری گرفتم : ۳۳ غلبه بر افسردگی به ما کمک می کند تا از مبارزه با شانس های طاقت فرسا اجتناب کنیم رویکرد تکاملی دیگر به این موضوع می پردازد که چرا برخی از حالات افسرده با احساس حقارت نسبت به دیگران، زیردست بودن و شکست خوردن همراه هستند.

مدل غم که در بالا توضیح داده شد واقعاً به ما نمی گوید که چرا افراد افسرده چنین احساسی دارند. بنابراین باید این واقعیت را در نظر بگیریم که افسردگی باعث می‌شود.

افسردگی بارداری گرفتم : از تلاش برای انواع چالش‌ها دست بکشیم و آرزوهایمان را کاهش دهیم. این خوش بینی و نگرش ما را از بین می برد.

  علائم افسردگی بعد از زایمان در مردان

می تواند ما را با احساس حقارت و شرم مواجه کند. این چگونه می توانست تطبیقی باشد؟ بر اساس این رویکرد، بین حیوانات دارای رتبه بالا و حیوانات دارای رتبه پایین تفاوت های بیولوژیکی وجود دارد.

افسردگی بارداری گرفتم : اکنون مشخص شده است که حیواناتی که تحت انقیاد بوده اند یا مورد حملات بسیاری از دیگران قرار گرفته اند، تغییرات رفتاری و بیولوژیکی مشابهی با آن دسته از انسان هایی که از افسردگی رنج می برند، نشان می دهند.

  آدرس های خرید حضوری زولپیدم

حیوانات بسیار زیردست سطوح پایینی از سروتونین انتقال دهنده عصبی خلق و خو و سطوح بالاتر کورتیزول در مقایسه با حیوانات با رتبه بالاتر دارند.

افسردگی بارداری گرفتم : در برخی از حیوانات بسیار زیردست، سیستم استرس آنها بیش از حد فعال است. بخشی از این استرس ناشی از آزار و اذیت زیردستان توسط حیوانات درجه بالاتر است.

اما جنبه دیگری هم دارد. اگر حیوانی بسیار زیردست است، شاید ایده خوبی نباشد که در آن مکان قدم بزنید، به گونه‌ای که گویی قدرتمند، شایسته و مسلط است.

  دلیل افسردگی قبل پریودی

افسردگی بارداری گرفتم : انجام این کار فقط حملاتی را دعوت می‌کند که از دست می‌دهد، احتمالاً در این فرآیند زخمی می‌شود.

بنابراین به نفع زیردستان است که خود را پایین نگه دارد، جاه طلب نباشد و مراقب مشکلات باشد. کاهش مواد شیمیایی خلق و خو و بالا بردن سطح هورمون های استرس یکی از راه هایی است.

افسردگی بارداری گرفتم : که مغز حیوان را قادر می سازد مانند یک زیردستان رفتار کند: یعنی از مشکل دوری کنید و از نظر اجتماعی مراقب باشید.

اکنون، انسان‌ها از نخستی‌ها تکامل یافته‌اند، که همگی برای میلیون‌ها سال در گروه‌هایی زندگی می‌کنند که برخی غالب هستند و (بیش‌تر) دیگران زیردست‌تر و محتاط‌تر هستند.

  نشانه های افسردگی در زنان خانه دار

افسردگی بارداری گرفتم : بنابراین مکانیسم‌های درونی برای این گونه زندگی کردن (تسلیم شدن و حفظ مشخصات) بخشی از طبیعت ماست.

بنابراین، برخی از افسردگی‌ها ممکن است به حالات ذهنی بالقوه‌ای مرتبط باشند که می‌توانند توسط برخی موقعیت‌های بدون برد و/یا جایی که تبعیت اجباری وجود دارد (احساس می‌کنید مجبور هستید کارهایی را انجام دهید که نمی‌خواهید، اغلب به دلیل ترس، ایجاد می‌شوند.

افسردگی بارداری گرفتم : احساس می کنید که ۳۴ چگونه تکامل ممکن است افسردگی را شکل دهد، به نظر می رسد دیگران بیش از آنچه شما می خواهید بر شما قدرت دارند).

  راه مقابله با ترس و استرس

نوعی مکانیسم “پایین ماندن” وجود دارد. این ممکن است دلیلی باشد که چرا افراد افسرده اغلب احساس حقارت، بی ارزشی و در ته انبوهی (مثل یک حیوان پست) می کنند.

افسردگی بارداری گرفتم : قاطعیت برایشان مشکل است. تفکر زیردستانی «تفکر زیردستانی» یا «فکر کردن خود به عنوان یک زیردست» تا حد زیادی بخشی از این است.

که بسیاری از افراد افسرده درباره خود فکر می کنند. افراد افسرده ممکن است به آنها برچسب بزنند یا قضاوت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *