افسردگی بخاطر ظاهر

افسردگی بخاطر ظاهر : هیچ چیز در زندگی بزرگ ترین مقدسین به اندازه آن شگفت انگیز نیست، نحوه ایستادن آنها مانند صخره ها هنگامی که دیگران دور و بر آنها دور می افتند. حکایت باشکوه شهدا و اقرارگران بزرگ است. آنها آزمایشاتی داشتند.

اما آنها فقط بر آنچه می دانستند حقیقت خداست، بدون توجه به عواقب آن ایستادند و با شکوه ایمان خود ادامه دادند. پطرس می‌گوید اکنون این چیزها برای شما اتفاق می‌افتد، تا اصالت ایمان شما برای همه آشکار شود. مسیحیانی که دور می شوند توصیه ای نیستند.

افسردگی بخاطر ظاهر : کسانی که خوب شروع می کنند اما ادامه نمی دهند ایمان را رسوا می کنند. چیزی که تفاوت بین جعلی و واقعی را نشان می‌دهد، ظرفیت مقاومت در برابر آزمون «هرچه می‌درخشد طلا نیست» است. چگونه آن را ثابت می کنید؟

  مشاوره و انگیزشی کنکور

شما موادتون رو داخل بوته می گذارید و زیرش شعله می گذارید. متوجه می‌شوید که تا زمانی که طلا باقی می‌ماند، تفاله‌ها می‌سوزند و خالص‌تر از قبل هستند. این چیزها برای ما اتفاق می افتد تا اصالت ایمان ما آشکار شود. بعد از همه چیز این مهمترین چیز است.

افسردگی بخاطر ظاهر : بگذارید فقط یک کلمه در مورد آنچه پیتر برای تشویق ما می گوید اضافه کنم – افسردگی روحی. بگذارید آن را به شما یادآوری کنم. تسلیت چیست؟ این است که اگرچه این چیزها برای ما اتفاق می افتد، اما آنها فقط برای یک فصل اتفاق می افتند. “در آن شما بسیار شادی می کنید، هر چند اکنون برای یک فصل اگر لازم باشد.” این تصور را نداشته باشید که من در حال آموزش هستم که این وضعیت آزمایش، شرایط همیشگی مسیحیان است.

  با افسردگی چگونه مبارزه کنیم

این نیست. این چیزها هر طور که خدا صلاح بداند می آید و می رود. ما هرگز امتحان و آزمایش نخواهیم شد، مگر این که به نفع ما باشد، و چون به تعالیم پاسخ دهیم، خداوند امتحان را پس خواهد گرفت. او ما را برای همیشه تحت محاکمه نگه نمی دارد.

  مقابله با افسردگی و تنهایی

افسردگی بخاطر ظاهر : همانطور که وایتفیلد گفت، این چیزها متناوب هستند و خدا دقیقاً می داند چگونه و چه زمانی آنها را ارسال کند. و ما می‌توانیم با پولس رسول اطمینان داشته باشیم که: «هیچ آزمایشی شما را فرا نگرفت، مگر آنچه که در انسان رایج است. اما با این وسوسه راهی برای فرار نیز خواهید ساخت تا بتوانید آن را تحمل کنید.» (اول قرنتیان ۱۰. ۱۳).

او پدر مهربان شماست، او می داند که چقدر می توانید تحمل کنید و بایستید. او هرگز برای شما چیزهای زیادی ارسال نمی کند. او مقدار صحیح را می داند و مقدار مناسب را می دهد و هنگامی که شما پاسخ دادید آن را پس می گیرد. این فقط برای یک فصل است.

  افسردگی در بارداری دوم

افسردگی بخاطر ظاهر : آیا این کلمات به سراغ یک مسیحی سرخورده و سنگین می آید؟ آیا همه سیاهی و تاریکی به نظر می رسد؟ آیا آن آزادی را که زمانی در نماز داشتید ندارید؟ آیا تقریباً ایمانی را که قبلاً داشتید از دست داده اید؟ ناراحت نباشید.

تو در دست پدرت هستی ممکن است دوره‌ای باشکوه برای شما در راه باشد، او ممکن است برکت غیرعادی برای شما داشته باشد، او ممکن است کار بزرگی برای شما داشته باشد. ناامید نباشید، فقط برای یک فصل است. شما در دستان پدر مهربان خود هستید.

  افسردگی بعد از قبول نشدن در کنکور

افسردگی بخاطر ظاهر : پس به او اعتماد کنید و ادامه دهید. ادامه بده و بگو: من فقط به اینکه در دست تو باشم راضی هستم. “تنها اراده من خواهد بود.” مورد دوم این است. همانطور که این سنگینی را تجربه می کنید، چیزهایی را نیز به خود یادآوری کنید که «در آن بسیار خوشحال می شوید».

حالا این کاری است که من و شما باید انجام دهیم. مشکل اینجاست که وقتی این آزمایش‌ها پیش می‌آیند، ما تمایل داریم چیزی جز آزمایش‌ها یا چیزی جز ابرها ببینیم. در چنین زمانی فقط به آیه سوم این فصل برگردید. وقتی اصلاً نمی توانید چیزی ببینید.

  مشاوره انگیزشی برای کنکور

افسردگی بخاطر ظاهر : فقط کتاب مقدس خود را باز کنید و شروع به خواندن آن کنید، اگر چه در حال حاضر چیزی جز تاریکی نمی بینید، این را بخوانید و بگویید: “مبارک باد خدا و پدر خداوند ما عیسی مسیح.” من می دانم که همیشه درست است’.«که برحسب رحمت واسعه خود ما را دوباره به امیدی زنده با رستاخیز عیسی مسیح از مردگان به ارثی فاسدناپذیر و آزمایشی ۲۳۱ بی آلایش و محو نمی‌شود و در آسمان برای شما محفوظ است.

  افسردگی در کودکان درمان

قدرت خدا از طریق ایمان برای نجات آماده است تا در آخرین زمان آشکار شود. این را به خود یادآوری کنید و بگویید: “بله، این چیزها در حال رخ دادن است، این آزمایش ها به شدت و سریع در اطراف من در حال سقوط است. آنها از هر طرف می آیند، اما من زیر آنها نمی نشینم و نمی گویم “افسوس”، بلکه می ایستم و می گویم: “من می دانم که خدا خوب است.

افسردگی بخاطر ظاهر : می دانم مسیح برای من مرد، می دانم که من متعلق به من هستم. خدایا، می‌دانم میراث من در بهشت ​​است، اکنون نمی‌توانم آن را ببینم، اما می‌دانم که آنجاست، می‌دانم که خدا آن را نگه می‌دارد و هیچ‌کس آن را از دستان تواناش خارج نخواهد کرد».

  آدرس های خرید حضوری دیلتیازم

به خودت بگو چیزهایی را که از آنها بسیار خوشحال می‌شوید به خود یادآوری کنید، اگرچه اکنون برای یک فصل در صورت لزوم در وسوسه‌های متعدد هستید. سپس به بیان نهایی بروید که این است: “این که آزمایش ایمان شما بسیار گرانبهاتر از طلایی است که از بین می رود.

افسردگی بخاطر ظاهر : اگر چه با آتش آزموده شود، ممکن است در هنگام ظهور عیسی مسیح برای ستایش، احترام و جلال یافت شود.” . می آید، نمی دانم چه زمانی، اما می دانم که می آید – ‘روز عیسی مسیح’ – و من آنجا خواهم بود. بنابراین می دانم که تمام اتفاقاتی که در این زندگی و دنیا برای من می افتد، هدف نهایی آن است. این یک “روز عالی” خواهد بود.

  افسردگی شدید علایم جسمی

به یاد دارید که پولس چگونه در نوشتن درباره خود واعظان و آپولوس و دیگران در اول قرنتیان ۳ می گوید که هر انسانی بر پایه ای بنا می کند. برخی با یونجه و چوب و کلش می سازند. دیگران با دقت بسیار با مصالح جامد می‌سازند و پل می‌گوید: «روز آن را اعلام خواهد کرد».

افسردگی بخاطر ظاهر : کار هر انسانی باید با آتش آزمایش و آزمایش شود. چیز زیادی وجود دارد که قرار است دود شود. «روز آن را اعلام خواهد کرد / «روز» اعلام خواهد کرد که چه کسی محکم ساخته است و چه کسی با عجله ساختمان خود را با مصالح نامرغوب بالا می‌برد.

  افسردگی بعد زایمان چه علائمی دارد

پولس می‌گوید: «اشکال ندارد، این برای من چیز بسیار کوچکی است که از قضاوت شما یا قضاوت دیگران قضاوت می‌شوم، بله، من خودم را قضاوت نمی‌کنم». او داوری را به خدا سپرده است و می داند که در روز ظهور عیسی مسیح اعلامیه ای اعلام خواهد شد (اول قرنتیان ۴. ۱-۵).

افسردگی بخاطر ظاهر : پیتر می گوید، این چیزی است که باید منتظر آن بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *