افسردگی بعد از ازدواج

افسردگی بعد از ازدواج : اما بیایید یک لحظه بدترین را فرض کنیم. چگونه می توانم مواجهه با این موضوع را یاد بگیرم؟ دردناک است، اما نمی توانم گروگان این احساسات باشم.

من می توانم با این خطر روبرو شوم و برای مقابله با آن اقدامات لازم را انجام دهم. این مراحل ممکن است شامل صحبت با دوستان و جستجوی حمایت آنها و برنامه ریزی و اجازه دادن به خودم در مورد زندگی شخصی باشد.

افسردگی بعد از ازدواج : روابط قطع می شود و اگر این اتفاق بیفتد هیچ چیز در مورد من متفاوت نیست. جدایی به این معنی نیست که من دوست داشتنی نیستم.

  راه درمان افسردگی بعد زایمان

فقط به این معنی است که این رابطه خاص به نتیجه نرسیده است. شاید زمان آن فرا رسیده باشد که ببینم چگونه می توانم به تنهایی کنار بیایم و بر این ترس از رها شدن غلبه کنم.

افسردگی بعد از ازدواج : فایده این کار ممکن است این باشد که ببینم من فردی هستم برای خودم. ۱۲۳ غلبه بر افسردگی بنابراین من ممکن است به دو صورت عجله کنم.

با این فرض که جدایی در حال رخ دادن است در حالی که اینطور نیست. و (۲) با این فرض که من نمی توانم با درد آن کنار بیایم. شکل دیگری از نتیجه گیری سریع، «ذهن خوانی» است.

  علائم افسردگی در نوجوانان

افسردگی بعد از ازدواج : ما به طور خودکار فرض می کنیم که مردم ما را دوست ندارند زیرا آنها نشانه های کافی برای تایید دوست داشتن ما ارائه نمی دهند.

در “ذهن خوانی” ما معتقدیم که می توانیم به طور شهودی بدانیم که دیگران چه فکر می کنند. حالا بهتر است بدانید دوستانتان چه کسانی هستند و نسبت به فریب خوردن توسط دیگران حساس باشید.

افسردگی بعد از ازدواج : اگر ما نبودیم، ممکن بود کار زیادی برای روابط انجام دهیم، اما، زمانی که تراشه ها از بین می روند، چیز زیادی بر نمی گردیم.

  افسردگی تنفسی

با این حال، هنگامی که ما شروع به مارپیچ شدن به سمت افسردگی می کنیم، نسبت به فریب خوردن، استفاده شدن یا سوء استفاده شدن از آن حساس تر می شویم.

افسردگی بعد از ازدواج : زیرا اینها تهدید هستند. ممکن است فکر کنیم که مردم واقعاً به ما اهمیت نمی دهند، آنها فقط وانمود می کنند.

آنها متحدان و دوستان غیرقابل اعتمادی هستند. همچنین ممکن است زمان‌هایی را از گذشته به یاد بیاوریم که احساس می‌کردیم به آن‌ها اهمیتی نمی‌دهیم.

  روشهای مبارزه با استرس و افسردگی

افسردگی بعد از ازدواج : ما می توانیم این افکار را با در نظر گرفتن موارد زیر به چالش بکشیم: طبیعی است که مردم از خودشان مراقبت کنند و شاید آنقدر که من می خواهم به من اهمیت نمی دهند.

اما این به این معنی نیست که آنها اصلاً مرا دوست ندارند. شاید جنبه هایی از من وجود داشته باشد که آنها دوست ندارند: به آن فکر کنید، جنبه هایی وجود دارد که من آنها را دوست ندارم.

افسردگی بعد از ازدواج : اما چه کسی گفته که من باید همه چیز آنها را دوست داشته باشم یا آنها باید همه چیز من را دوست داشته باشند؟ ما فقط انسان هستیم، و مردم هر از گاهی یکدیگر را ناامید می کنند.

  با 800 میلیون چی بخرم

زندگی همینه چالش دیگر ممکن است “بیایید به شواهد نگاه کنیم” باشد: فرد مقابل ممکن است روز بدی داشته باشد و احساس من را درک نکند.

افسردگی بعد از ازدواج : آیا این امکان وجود دارد که من در حال خواندن اندکی یا نادیده گرفتن اقدامات آنها باشم در حالی که هیچ موردی در نظر گرفته نشده است؟

آیا توضیح دیگری برای اعمال آنها وجود دارد غیر از اینکه آنها من را دوست ندارند؟ اگر پس از بررسی دقیق، به این نتیجه رسیدم که آنها از من استثمار می‌کنند یا واقعاً به هیچ وجه فکر نمی‌کنند.

  تولد افسردگی در ایران

افسردگی بعد از ازدواج : شاید بدون آنها بهتر باشم یا حداقل انتظار کمتری از آنها داشته باشم. ۱۲۴ سبک تفکر منفی پیش بینی آینده ما اغلب نیاز داریم که بتوانیم آینده را حداقل تا حدی پیش بینی کنیم.

ما باید در مورد تهدیدها، فرصت‌ها و موانع پیش رو داشته باشیم تا بدانیم آیا باید برای کارها تلاش کنیم یا نه. اینکه مغز ما چقدر انرژی/تلاش برای تأمین اهداف اختصاص می دهد.

افسردگی بعد از ازدواج : بستگی زیادی به این دارد که آیا ما دیدگاهی خوش بینانه یا بدبینانه نسبت به آینده داشته باشیم. زمانی که شانس موفقیت اندک به نظر می رسد.

  سندرم پیش از قاعدگی و درمان

تلاش زیاد ممکن است بسیار مضر باشد. مشکل این است که وقتی افسرده می‌شویم، مغز بیش از حد به این نتیجه می‌رسد که هیچ چیز جواب نمی‌دهد.

افسردگی بعد از ازدواج : و پیوسته سیگنال می‌دهد: «روزگار سخت است». افسردگی می گوید: “شما می توانید تلاش زیادی برای این کار انجام دهید.

اما در ازای آن چیز زیادی دریافت نمی کنید.” تعطیل کنید و منتظر روزهای بهتر باشید. بنابراین رهایی از افسردگی ممکن است.

  آدرس های خرید حضوری اگزازپام

افسردگی بعد از ازدواج : شامل صبر و آمادگی برای فکر کردن به اینکه مغز بیش از حد نسبت به آینده بدبین است، باشد.

یکی از راه‌های مقابله با این موضوع این است که بدانیم احساس غرق شدن می‌تواند نتیجه طبیعی موقعیتی باشد که در آن قرار داریم.

افسردگی بعد از ازدواج : شاید بتوان مشکلات را به بخش های کوچکتر تقسیم کرد. به عنوان مثال، زمانی که دن باید پروژه ای را برای مدرک خود انجام می داد.

احساس می کرد که تحت تأثیر آن قرار گرفته است و مطمئن بود که به آن نمی رسد. اما در نهایت او توانست این افکار را با این جمله به چالش بکشد: «بیایید مشکل را حل کنیم. ابتدا با مشاورم صحبت می کنم، سپس مطالب مربوطه را می گیرم و تا جایی که بتوانم مطالعه می کنم.

  افسردگی در کودکان ابتدایی

افسردگی بعد از ازدواج : سپس من طرحی را ترسیم خواهم کرد که چه چیزی را شامل شود. به نوعی، این مانند کوه نوردی است: اگر از ارتفاع می ترسید.

هر بار یک قدم بروید و به پایین یا بالا نگاه نکنید. گاهی اوقات باید یاد بگیریم که چه زمانی با ظرافت خم شویم. با این حال، به عنوان یک قانون سرانگشتی، اگر خیلی سریع، قبل از آزمایش برنامه‌های مختلف برای مقابله، تسلیم می‌شوید.

  علل هورمونی افسردگی

افسردگی بعد از ازدواج : و در نتیجه شواهد خوبی مبنی بر اینکه هیچ کاری نمی‌توان انجام داد ندارید، ممکن است به این دلیل باشد که شما غرق شده‌اید.

فعال شدن پیش بینی اینکه همه چیز درست نمی شود، همه چیز خیلی سخت خواهد بود یا اینکه هیچ چیز نمی تواند کمک کند یا کارساز باشد.

افسردگی بعد از ازدواج : دلایلی است که باعث می شود ما کمتر انجام دهیم، در انجام کارها تلاش نکنیم و غیرفعال شویم. به چالش کشیدن این دیدگاه بسیار مهم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *