افسردگی بعد ترک سیگار چقدر طول میکشد

افسردگی بعد ترک سیگار چقدر طول میکشد : تفکر همه یا هیچ به دو دلیل رایج است. اول، ما از عدم اطمینان احساس خطر می کنیم. در واقع، برخی از افراد ممکن است از این موضوع بسیار احساس خطر کنند.

باید به طور قطع بدانند که چگونه عمل کنند و چه چیزی درست است، و ممکن است سعی کنند با تفکر همه یا هیچ، اطمینانی را که نیاز دارند ایجاد کنند.

افسردگی بعد ترک سیگار چقدر طول میکشد : گاهی اوقات ممکن است فکر کنیم افرادی که “ذهن خود را می شناسند” و می توانند در مورد مسائل کلیدی شفاف باشند.

قوی هستند و ما آنها را تحسین می کنیم و سعی می کنیم مانند آنها باشیم. اما مراقب باش هیتلر ذهن خود را می شناخت و نمونه بسیار خوبی از یک متفکر همه یا هیچ بود.

  ماشین با 900 میلیون

افسردگی بعد ترک سیگار چقدر طول میکشد : برخی از افراد به ظاهر قوی ممکن است در واقع کاملاً سفت و سخت باشند.

در واقع، متوجه شده‌ام که برخی از افراد افسرده کسانی را که به‌عنوان افراد قوی می‌بینند، تحسین می‌کنند، اما وقتی واقعاً این موضوع را با آنها بررسی می‌کنید.

افسردگی بعد ترک سیگار چقدر طول میکشد : متوجه می‌شوند که افرادی که آنها را تحسین می‌کنند و سعی می‌کنند شبیه آنها باشند.

  افسردگی زنان باردار

نه قوی هستند و نه دلسوز. آنها متفکرانی نسبتا سطحی، سفت و سخت، همه یا هیچ هستند که همیشه آماده ارائه نظرات خود هستند.

افسردگی بعد ترک سیگار چقدر طول میکشد : ایرادی ندارد که مدتی روی حصار بنشینیم و چیزها را به صورت مناطق خاکستری ببینیم. حتی اگر در نهایت مجبور شویم از حصار بیرون بیاییم.

حداقل به خودمان فضایی داده ایم تا شواهد را بسنجیم و اجازه دهیم ذهن منطقی مان کمی کار کند. دلیل متداول دیگری که چرا ما به فکر همه چیز یا هیچ هستیم.

افسردگی بعد ترک سیگار چقدر طول میکشد : مربوط به ناامیدی و ناامیدی است (به فصل ۱۷ مراجعه کنید). اینجا دوباره آنه است که در فصل آخر با او آشنا شدیم.

  مبارزه با افسردگی و تنبلی

در طول مهمانی شام، او به قدری روی راحتی مهمانانش متمرکز بود که غذا را فراموش کرد و غذا بیش از حد پخته شد. او نتیجه گرفت: ۱ کل شب را به هم ریخت. من حتی نمی توانم یک غذای ساده درست کنم.

افسردگی بعد ترک سیگار چقدر طول میکشد : اکنون همه می دانند که من چقدر ناکافی هستم. این ناامیدی/سرخوردگی و احساس تهدید او بود – از اینکه خوب دیده می‌شود.

باعث شد که او به فکر همه‌چیز یا هیچ‌چیز باشد: «کل !۳۳ غروب غلبه بر افسردگی به هم ریخته بود. چند بار ابزارهای خود را به دلیل اینکه نمی توانیم کاری را درست انجام دهیم، به زمین انداخته ایم؟

  خرید خانه با 800 میلیون

افسردگی بعد ترک سیگار چقدر طول میکشد : اما چه شواهدی وجود داشت که کل عصر به هم ریخته بود؟ در این مورد از آن سؤالاتی پرسیدم (پاسخ های آن در داخل پرانتز آورده شده است): آیا مردم با یکدیگر صحبت می کردند؟ (بله) آیا آنها چت کردند و خندیدند؟

(بله) فضا آرام بود یا متشنج؟ (آرام) آیا مردم بعد از خوردن غذای شما از بدن بیرون می آیند؟ (نه) گفتند از آن لذت بردند؟ (بله) همانطور که آن بعداً منعکس کرد.

  درمان افسردگی کودکان بدون دارو

افسردگی بعد ترک سیگار چقدر طول میکشد : غذا ناامید کننده بود، اما این شکست چیزی جز تضعیف غرور او نبود. شاید اگر اینقدر افسرده و مضطرب نبود.

جنبه خنده دار آن را می دید و یک شوخی می کرد. و اگر او با خودش صادق بود (او گفت)، مهمانانش ممکن بود متوجه نشوند که غذا بیش از حد پخته شده است.

افسردگی بعد ترک سیگار چقدر طول میکشد : زیرا فقط او می دانست که قصد داشت به چه چیزی برسد. بنابراین رهایی از تفکر همه یا هیچ و تمایل ما به قضاوت افراطی در مورد خوب/بد یا موفقیت/شکست می تواند در بهبودی از افسردگی بسیار مهم باشد.

  افسردگی خفیف چقدر طول میکشد

خود حالت افسردگی می تواند تحمل ناامیدی ما را کاهش دهد و ما را به سمت تفکر همه یا هیچ سوق دهد، بنابراین باید از این موضوع آگاه باشیم و مراقب باشیم که نگذاریم آن را تحت تأثیر قرار دهیم.

افسردگی بعد ترک سیگار چقدر طول میکشد : تعمیم بیش از حد اگر یک چیز اشتباه پیش برود، ما فکر می کنیم که همه چیز به اشتباه پیش می رود.

احساس شکست ما تا زمانی رشد می کند که باور نکنیم هر کاری که انجام داده ایم یک شکست یا جعلی بوده است.

افسردگی بعد ترک سیگار چقدر طول میکشد : هنگامی که ما به این شکل بیش از حد تعمیم می دهیم، یک شکست یا شکست را به عنوان الگوی بی پایان شکست ها می بینیم.

  راه درمان افسردگی بدون دارو

هیچ چیز کار نخواهد کرد؛ همیشه اینطور خواهد بود • دانش آموزی نمره بدی دریافت کرد و نتیجه گرفت: «من هرگز موفق نمی شوم. کار من هرگز به اندازه کافی خوب نیست.

افسردگی بعد ترک سیگار چقدر طول میکشد : یکی از دوستان به سو گفته بود که به مهمانی او خواهد آمد، اما *۳۴ سبک تفکر منفی پس از آن تاریخ را فراموش کرد.

سو فکر کرد: «این نوع رفتار مردم با من است. هیچ کس هرگز اهمیت نمی دهد. • دن از دوست دخترش جدا شد و فکر کرد، “من دیگر به اندازه ای که با او بودم خوشحال نخواهم شد.” من همیشه بدون او بدبخت خواهم بود.

  افسردگی بعد از ترک حشیش

افسردگی بعد ترک سیگار چقدر طول میکشد : بیایید برخی از چالش ها/اختلافات معمولی را برای تعمیم بیش از حد بررسی کنیم.

افکار منفی چیزها هرگز برای من درست نمی شوند. اختلافات و راه های مقابله با «هرگز» و «همیشه» کلمات بزرگی هستند.

افسردگی بعد ترک سیگار چقدر طول میکشد : درست است، من اکنون واقعاً احساس ناراحتی و ناامیدی می کنم، اما تعمیم بیش از حد معمول زمانی است که احساس ناراحتی می کنم.

  خرید ویلا با 600 میلیون

من قبلاً به این فکر کرده ام و همه چیز درست شد – حداقل تا حدی. بگذارید روی کارهایی که می توانم انجام دهم و چیزهایی که ممکن است خوب پیش بروند تمرکز کنم.

افسردگی بعد ترک سیگار چقدر طول میکشد : به جای اینکه همه چیز را خالی کنم. پیش بینی آینده یک تجارت شانسی است. شاید بتوانم یاد بگیرم که چگونه اوضاع را بهتر کنم.

من مجبور نیستم تاس را روی خودم بار کنم. اگر دوستی عقب‌نشینی می‌کرد، این‌طور با او صحبت نمی‌کردم. شاید بتوانم یاد بگیرم که با خودم صحبت کنم همانطور که با یک دوست ممکن است.

  مقاله افسردگی زنان خانه دار

افسردگی بعد ترک سیگار چقدر طول میکشد : تفکر خود محوری در این شرایط، ما در این باور مشکل داریم که دیگران دیدگاهی متفاوت از دیدگاه ما دارند.

روشی که ما چیزها را می بینیم باید همان گونه باشد که آنها چیزها را می بینند – به عنوان مثال. “من فکر می کنم من یک شکست خورده هستم.

افسردگی بعد ترک سیگار چقدر طول میکشد : بنابراین آنها باید همینطور.” اما راه دیگری وجود دارد که می‌توانیم در تفکر خود محور باشیم.

این زمانی است که ما اصرار داریم که دیگران از قوانین مشابه برای زندگی پیروی کنند و ارزش‌های مشابه ما را داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *