افسردگی بعد زایمان چیست

افسردگی بعد زایمان چیست : این نمای جزئی و ناقص بود، فقط انتخاب یکی دو چیز. نه، راه بشارت دادن «تمام نصیحت خدا» است. اما مردم می گویند که خیلی سرشان شلوغ است یا نمی توانند همه اینها را دنبال کنند. من به شما یادآوری می کنم که پولس رسول چنین چیزهایی را برای بردگان موعظه کرد.

“بسیاری نیرومند، نه بسیاری نجیب خوانده می شوند”. این چیزی است که او به آنها ارائه کرد – این ارائه عظیم حقیقت. انجیل چیزی جزئی یا جزئی نیست: کل زندگی، کل تاریخ، کل جهان را در بر می گیرد. این به ما در مورد خلقت و قضاوت نهایی و همه چیز در این میان می گوید.

  درمان افسردگی تولد

افسردگی بعد زایمان چیست : این یک دیدگاه کامل و کامل از زندگی است، و بسیاری از زندگی مسیحی ناراضی هستند، زیرا آنها هرگز متوجه نشده اند که این شیوه زندگی پاسخگوی ۵۴ است. نگرش آنها این است: “خوب، در پرتو این آموزه، مهم نیست که انسان چه می کند.

هر چه بیشتر گناه کند، خدا بیشتر در بخشش او تجلیل می شود.” از آنجایی که مسیحی هستم، مهم نیست که چه کار می کنم، من مشمول فیض خواهم شد. رسول در این باره چه می گوید؟ پاسخ او این است که شما فقط در صورتی می توانید چنین چیزی بگویید.

  افسردگی کودکان و درمان آن

افسردگی بعد زایمان چیست : آموزش را نمی فهمد اگر آموزش را درک می کردید، هرگز چنین کسرهایی را نمی کشید. غیر ممکن خواهد بود او بلافاصله پاسخ می دهد: “خدا نکنه. تو که مرده ای گناه کردن (این چیزی است که من موعظه کرده ام) دیگر نمی تواند در آن باشد.

مسیحی اکنون «در مسیح» است، بنابراین نه تنها با او مرده، بلکه با او قیام کرده است. تنها مردی است که هرگز واقعاً این تعلیم را درک نکرده است که می تواند سؤالات وحشتناکی بپرسد: “آیا در این صورت به گناه ادامه دهیم تا فیض فراوان شود؟” تمام هدف رسول در این فصل نشان دادن اهمیت درک تعادل حقیقت، اهمیت گرفتن کل انجیل، و دیدن این است که اگر کسی آن را واقعاً درک کند.

  افسردگی خفیف یعنی چه

افسردگی بعد زایمان چیست : ناگزیر به عواقب خاصی منجر می شود. اجازه دهید سعی کنم موضوع را به طور خلاصه تقسیم کنم. در اینجا اصول خاصی بیان شده است. اولین مورد این است که افسردگی معنوی یا ناراحتی در زندگی مسیحی اغلب به دلیل ناکامی ما در درک عظمت انجیل است.

  مبارزه با افسردگی بعد از زایمان

رسول درباره «شکل آموزه ای که به شما تحویل داده می شود» صحبت می کند، او به «معیار تعلیم» اشاره می کند. اکنون مردم اغلب در زندگی مسیحی ناراضی هستند، زیرا به مسیحیت، و کل پیام انجیل، با عبارات ناکافی فکر کرده اند. برخی فکر می کنند که این فقط یک پیام بخشش است.

افسردگی بعد زایمان چیست : شما از آنها می خواهید که به شما بگویند مسیحیت چیست و آنها پاسخ خواهند داد: “اگر به خداوند عیسی مسیح ایمان داشته باشید، گناهان شما بخشیده می شود” و آنها در این مورد متوقف می شوند. این همه است.

  اختلال افسردگی مداوم افسرده خویی

آنها از چیزهای خاصی در گذشته خود ناراضی هستند و می شنوند که خدا در مسیح آنها را خواهد بخشید. آنها بخشش خود را می گیرند و در آنجا متوقف می شوند – تمام مسیحیت آنها همین است. دیگرانی هستند که آن را فقط اخلاق می دانند. دیدگاه آنها نسبت به خود این است که نیازی به بخشش ندارند.

افسردگی بعد زایمان چیست : اما خواهان یک زندگی متعالی هستند. آنها می خواهند در این دنیا کار خوبی انجام دهند و مسیحیت برای آنها یک برنامه اخلاقی و اخلاقی است. چنین افرادی حتماً ناراضی هستند. مشکلات خاصی به ناچار در زندگی آنها به وجود می آید که کاملاً خارج از اخلاق است.

  افسردگی درمان خانگی

مرگ یک نفر، برخی روابط شخصی. اخلاق و اخلاق در آن مرحله کمکی نخواهد کرد و آنچه را که آنها انجیل می دانند در آن موقعیت برایشان بی فایده است. آن‌ها از زمانی که به ذهن، قلب و اراده، افسردگی روحی وارد می‌شود، ناراضی هستند و هر احتمالی را در تجربه‌ی او پوشش می‌دهد.

افسردگی بعد زایمان چیست : هیچ جنبه ای از زندگی وجود ندارد جز اینکه انجیل در مورد آن چیزی برای گفتن دارد. کل زندگی باید تحت تأثیر آن قرار گیرد زیرا همه چیز را شامل می شود.

  علت افسردگی فصل زمستان

هدف انجیل کنترل و اداره همه چیز در زندگی ما است. اگر این را درک نکنیم، مطمئنیم دیر یا زود خود را در وضعیت ناخوشایندی خواهیم دید.بنابراین بسیاری، چون در این دوگانگی‌های مضر و غیرکتبی افراط می‌کنند و مسیحیت خود را فقط در جنبه‌های خاصی از زندگی خود به کار می‌گیرند.

افسردگی بعد زایمان چیست : حتماً دچار مشکل می‌شوند. کاملا اجتناب ناپذیر است. این اولین چیزی است که در اینجا می بینیم. ما باید عظمت انجیل، گستره ابدی وسیع آن را درک کنیم. ما باید بیشتر روی ثروت و ثروت این مطلقات اعتقادی بزرگ تمرکز کنیم. ما نباید همیشه در انجیل بمانیم.

  زنان باردار افسرده

ما از آنجا شروع می کنیم اما باید ادامه دهیم. و سپس همانطور که می بینیم همه چیز درست شد و در زمینه بزرگش قرار گرفت، متوجه خواهیم شد که انجیل چه چیز قدرتمندی است، و چگونه قرار است کل زندگی ما توسط آن اداره شود.

افسردگی بعد زایمان چیست : این ما را به نکته دوم می رساند، و آن این است که همانطور که ما اغلب در درک عظمت و کلیت پیام ناتوان هستیم، همچنین نمی توانیم درک کنیم که کل انسان نیز باید در آن مشارکت داشته باشد و توسط آن-‘ شما از صمیم قلب از شکل آموزه ای که به شما تحویل داده شده اطاعت کرده اید. انسان موجود شگفت انگیزی است، ذهن است، قلب است و اراده است.

  مهارت زندگی مقابله با استرس

اینها سه جزء اصلی انسان هستند. خدا به او عقل داده، به او دل داده، اراده ای به او داده است که به موجب آن بتواند عمل کند. اکنون یکی از بزرگترین افتخارات انجیل این است که کل انسان را در بر می گیرد. در واقع، من تا آنجا پیش می روم که ادعا می کنم هیچ چیز دیگری وجود ندارد که این کار را انجام دهد.

  آدرس های خرید حضوری سیردالود

افسردگی بعد زایمان چیست : فقط این انجیل کامل، این دیدگاه کامل از زندگی و مرگ و ابدیت است که به اندازه کافی بزرگ است که کل انسان را در بر گیرد.

به این دلیل است که ما متوجه نمی شویم که بسیاری از مشکلات ما به وجود می آیند. ما در پاسخ به این انجیل بزرگ جانبدار هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *