افسردگی بعد زایمان گرفتم چیکار کنم

افسردگی بعد زایمان گرفتم چیکار کنم : هنگامی که موج تحریک الکتریکی به پایانه آکسون می رسد، پیام رسان های شیمیایی را آزاد می کند که در سراسر سیناپس شناور هستند.

این پیام رسان ها – انتقال دهنده های عصبی – به گیرنده های تخصصی روی دندریت مجاور متصل می شوند و باعث تحریک الکتریکی نورون دوم می شوند.

افسردگی بعد زایمان گرفتم چیکار کنم : با این حال، یک بخش کوچک از خانه داری: چه اتفاقی برای مولکول انتقال دهنده عصبی می افتد پس از اینکه کار خود را انجام داد و از روی گیرنده شناور شد؟

  علائم افسردگی کودکان دبستانی

در برخی موارد، بازیافت می شود – توسط ترمینال آکسون اولین نورون گرفته می شود و برای استفاده در آینده بسته بندی می شود.

افسردگی بعد زایمان گرفتم چیکار کنم : یا می تواند در سیناپس تجزیه شود و زباله ها به دریا (مایع مغزی نخاعی، سپس به خون و سپس ادرار) ریخته شوند.

اگر این فرآیندهای پاکسازی انتقال‌دهنده‌های عصبی از سر راه با شکست مواجه شوند (بازجذب متوقف شود یا تخریب متوقف شود یا هر دو)، ناگهان انتقال‌دهنده عصبی بسیار بیشتری در سیناپس باقی می‌ماند و سیگنال قوی‌تری نسبت به معمول به نورون دوم می‌دهد.

  درمان افسردگی سربازی

افسردگی بعد زایمان گرفتم چیکار کنم : بنابراین، دفع مناسب این پیام‌رسان‌های قدرتمند در ارتباطات عصبی طبیعی ضروری است. تریلیون ها سیناپس در مغز وجود دارد.

آیا به تریلیون ها انتقال دهنده عصبی منحصر به فرد شیمیایی نیاز داریم؟ قطعا نه. شما می توانید تعداد به ظاهر بی نهایت پیام را با تعداد محدودی از پیام رسان ها ایجاد کنید.

افسردگی بعد زایمان گرفتم چیکار کنم : در نظر بگیرید که فقط با بیست و شش حرف الفبای خود چند کلمه می توانیم بسازیم.

  افسردگی در کودکان طلاق

تنها چیزی که نیاز دارید قوانینی است که به یک پیام رسان اجازه می دهد تا معانی متفاوتی را، به بیان استعاری، در زمینه های مختلف منتقل کند.

افسردگی بعد زایمان گرفتم چیکار کنم : در یک سیناپس، انتقال دهنده عصبی A پیامی مرتبط با تنظیم پانکراس می فرستد.

در حالی که در سیناپس دیگر، همان ماده انتقال دهنده عصبی ممکن است مربوط به له شدن نوجوانان باشد. انتقال دهنده های عصبی زیادی وجود دارند که احتمالاً در حدود چند صد نفر هستند.

  افسردگی بعد از ازدواج

افسردگی بعد زایمان گرفتم چیکار کنم : اما مطمئناً نه تریلیون ها. بنابراین این یک آغازگر در مورد نحوه صحبت نورون ها با انتقال دهنده های عصبی با یکدیگر است.

بهترین شواهد نشان می دهد که افسردگی شامل سطوح غیر طبیعی انتقال دهنده های عصبی نوراپی نفرین، سروتونین و دوپامین است.

افسردگی بعد زایمان گرفتم چیکار کنم : قبل از بررسی شواهد، روشن کردن یک نکته مهم است. شما بدون شک فکر می کنید، “آیا بسیاری از فصل های قبل چیزی در مورد نوراپی نفرین و سیستم عصبی سمپاتیک وجود نداشت؟” کاملاً، و این نکته را در مورد نقش های متنوع هر انتقال دهنده عصبی مشخص می کند.

  کاهش افسردگی شغلی

در یک قسمت از بدن (مثلاً در قلب)، نوراپی نفرین پیام رسان مربوط به برانگیختگی و چهار F است، در حالی که در بخش دیگری از سیستم عصبی، نوراپی نفرین به نظر می رسد با علائم افسردگی ارتباط داشته باشد.

افسردگی بعد زایمان گرفتم چیکار کنم : نورونی که برانگیخته شده است، با استفاده از سیگنال های شیمیایی در سیناپس ها، نقاط تماس بین نورون ها، اطلاعات را به نورون های دیگر منتقل می کند.

  بهترین مشاوران انگیزشی جهان

هنگامی که ضربه به پایانه آکسون نورون سیگنالینگ می رسد، باعث آزاد شدن مولکول های انتقال دهنده عصبی می شود.

افسردگی بعد زایمان گرفتم چیکار کنم : فرستنده ها در یک شکاف باریک منتشر می شوند و به گیرنده های ستون فقرات دندریتیک نورون مجاور متصل می شوند.

چرا این احتمال وجود دارد که نوراپی نفرین، سروتونین یا دوپامین مشکلی در افسردگی داشته باشد؟ بهترین شواهد این است.

افسردگی بعد زایمان گرفتم چیکار کنم : که بیشتر داروهایی که افسردگی را کاهش می دهند، میزان سیگنال دهی این انتقال دهنده های عصبی را افزایش می دهند.

  افسردگی بارداری گرفتم

یک دسته از داروهای ضد افسردگی به نام سه حلقه ای (اشاره به ساختار بیوشیمیایی آنها)، بازیافت یا بازجذب این انتقال دهنده های عصبی را در پایانه های آکسون متوقف می کند.

افسردگی بعد زایمان گرفتم چیکار کنم : نتیجه این است که انتقال دهنده عصبی مدت بیشتری در سیناپس باقی می ماند و احتمالاً برای بار دوم یا سوم به گیرنده مربوطه برخورد می کند.

دسته دیگری از داروها به نام مهارکننده‌های MAO، از تخریب این انتقال‌دهنده‌های عصبی در سیناپس با مهار عمل آنزیم مهم در آن تخریب، مونوآمین اکسیداز یا MAO جلوگیری می‌کنند.

  با 800 میلیون چی بخرم

افسردگی بعد زایمان گرفتم چیکار کنم : نتیجه، دوباره، این است که مقدار بیشتری از پیام رسان در سیناپس باقی می ماند تا دندریت نورون گیرنده را تحریک کند.

این یافته‌ها یک نتیجه‌گیری کاملاً ساده ایجاد می‌کند: اگر از دارویی استفاده می‌کنید که میزان نوراپی نفرین، سروتونین و دوپامین را در سیناپس‌های سرتاسر مغز افزایش می‌دهد.

افسردگی بعد زایمان گرفتم چیکار کنم : در نتیجه افسردگی فردی بهتر می‌شود، حتماً مقدار کمی از آن انتقال‌دهنده‌های عصبی در سیناپس‌های مغز وجود داشته است.

  علائم ظاهری افسردگی

مقام اول پرونده بسته شد. طبیعتاً نه چندان سریع. به عنوان اولین مسئله سردرگمی، آیا مشکل سروتونین، دوپامین یا نوراپی نفرین است؟

افسردگی بعد زایمان گرفتم چیکار کنم : سه حلقه‌ای و مهارکننده‌های MAO روی هر سه سیستم انتقال‌دهنده عصبی کار می‌کنند و تشخیص اینکه کدام یک برای بیماری حیاتی است غیرممکن است.

زمانی که تصور می شد آن داروهای ضد افسردگی کلاسیک فقط بر روی سیناپس نوراپی نفرین اثر می گذارد، مردم فکر می کردند نوراپی نفرین مقصر است.

  دلیل افسردگی در نوجوانان دختر

افسردگی بعد زایمان گرفتم چیکار کنم : این روزها، بیشتر هیجانات روی سروتونین متمرکز است، عمدتاً به دلیل اثربخشی مهارکننده‌های بازجذب که فقط بر روی سیناپس‌های سروتونین کار می‌کنند (مهارکننده‌های انتخابی بازجذب سروتونین یا SSRI، که پروزاک معروف‌ترین آنهاست).

با این حال، هنوز دلایلی وجود دارد که فکر کنیم دو انتقال دهنده عصبی دیگر بخشی از داستان هستند، زیرا به نظر می رسد.

افسردگی بعد زایمان گرفتم چیکار کنم : برخی از جدیدترین داروهای ضد افسردگی بیش از سروتونین روی آنها کار می کنند. * بخش دوم سردرگمی در واقع بسیار بزرگ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *