افسردگی بعد سربازی

افسردگی بعد سربازی : پل. در حال حاضر شما درگیر این واقعیت هستید که از بارداری دخترتان احساس لذت نمی کنید، درست است؟ و از این از دست دادن و احتمال آسیب رساندن به او احساس ناراحتی می کنید؟

سام. آره. پل. بسیار خوب، فرض کنید می خواهید آن را به یک طرف بگذارید. ۲۴۱ غلبه بر افسردگی در حال حاضر. این برای شما ناراحت کننده است.

افسردگی بعد سربازی : اما چه کاری می توانید انجام دهید که او دوست دارد؟ سام. (فکر می کند) خوب، حدس می زنم که من معمولاً یک کارت یا چیزی برایش می فرستم.

  مصاحبه انگیزشی با معتادان

پل. باشه. اگر این کار را می کردید چه احساسی داشتید؟ سام. بهتر است، احتمالا، اما به نظر واقعی نمی رسد. من باید این کار را انجام دهم زیرا واقعاً می خواهم، زیرا چیزی را احساس می کنم. (به این باور اساسی توجه کنید که همه مراقبت‌ها باید ناشی از احساس عمیق مراقبت باشد.

افسردگی بعد سربازی : ما می‌توانستیم این باور را بررسی کنیم، و بعداً انجام دادیم، اما در اینجا مسیر متفاوتی را در پیش گرفتیم.) پاول. مطمئناً، اگر افسرده نبودید ممکن بود چیزی را احساس کنید. اما نگاه کنید، ما می دانیم که در حال حاضر شما این کار را نخواهید کرد.

  درمان افسردگی زنان بعد از زایمان

بنابراین هیچ فایده ای ندارد که به خودتان بگویید باید چیزی را احساس کنید. ممکن است با بهبودی، احساسات شما برگردد. اولین قدم این است که به شما کمک می کند تا کارهایی را که می خواهید انجام دهید، صرف نظر از اینکه چه احساسی دارید.

افسردگی بعد سربازی : احساسات امتیاز خوب شدن خواهند بود. بنابراین حتی اگر در حال حاضر احساس زیادی در آن وجود نداشته باشد، ارسال یک کارت کاری است که می توانید انجام دهید. از آنجایی که سام درگیر احساس گناه خود بود که از بارداری دخترش احساس خوشحالی نمی کند.

  مشاوره انگیزشی درس خواندن

اما احساس بی تفاوتی می کرد، فلج شده بود و نمی توانست به روشی که معمولاً انجام می داد عمل کند. این باعث شد او احساس بدتری داشته باشد.

افسردگی بعد سربازی : با شکستن این فلج، توانستیم به او کمک کنیم تا تغییراتی ایجاد کند و انتظار نداشته باشد که رفتارهایش باید با احساسات پرشور مراقبت مطابقت داشته باشد. بنابراین او به مغازه ها رفت و یک کارت و تعدادی گل فرستاد.

دخترش از این موضوع متاثر شد و این یک قدم کوچک به جلو بود. همچنین از این تمرین متوجه شدیم که سام به خودش می‌گفت که اگر او فقط از طریق مراقبت انجام می‌داد، این مراقبت واقعی نبود، و اگر مراقبت واقعی نبود، جعلی بود، و اگر تقلبی بود بی‌ارزش بود.

  افسردگی درمان نشده

افسردگی بعد سربازی : به یاد داشته باشید که چگونه برخی از مردم می توانند با این عقاید که رفتارهایشان جعلی است عذاب شوند (به فصل ۹ مراجعه کنید)؟ سام مثال دیگری از این موضوع می آورد.

گاهی اوقات افراد احساسات محبت آمیز را نسبت به دیگران از دست می دهند (و احساس گناه می کنند) زیرا درگیری های حل نشده خشم یا حسادت وجود دارد.

  آدرس های خرید حضوری پیراستام

افسردگی بعد سربازی : در فصول بعدی به این موارد خواهم پرداخت. در اینجا می‌خواهم به سادگی به این نکته اشاره کنم که هر چیزی که ممکن است باعث از دست دادن احساسات مراقبتی شود.

کارهایی وجود دارد که می‌توان انجام داد و راه‌هایی برای مقابله با احساس گناه و مراقبت بیش از حد در مورد مشکل فکر کردن که لازم نیست شما را به سمت حمله به خود سوق دهد.

افسردگی بعد سربازی : از خود بپرسید، آیا من از خودم انتظار زیادی دارم؟ آیا انتظار دارم که اگر افسرده نبودم، احساساتم همانگونه عمل کنند؟ اگر افسرده یا استرس نداشتم چه احساسی داشتم؟

  تست افسردگی کودکان و نوجوانان

اگرچه ممکن است احساس زیادی نسبت به آن نداشته باشم، آیا کارهایی وجود دارد که بتوانم انجام دهم که به من کمک کند احساس بهتری داشته باشم/ احساس گناه، دوراهی ها و تله ها تعداد کمی از ما از آزار دادن عمدی دیگران، به ویژه کسانی که به آنها اهمیت می دهیم، لذت می بریم.

افسردگی بعد سربازی : اما گاهی اوقات این فقط است. اجتناب ناپذیر است و ما باید با آن روبرو شویم. کارول چندین سال در یک رابطه باقی مانده بود زیرا نمی توانست با آسیب جان روبرو شود.

  علت افسردگی یهویی

او به او علاقه داشت، اما عشق چند سال قبل از این رابطه از بین رفته بود. مادرش نیز رابطه مشابهی با پدرش داشت و برای هر دوی آنها متاسف بود. آنها با هم مانده بودند.

افسردگی بعد سربازی : به او گفته بودند “به خاطر بچه ها”. بسیاری از کودکان در چنین شرایطی، به دور از احساس قدردانی از والدین خود، می توانند احساس گناه کنند.

کارول یکی از آن افرادی بود که احساس می کرد نقش او شاد کردن مردم است. او یکی از قهرمانان نجات زندگی بود. بنابراین، برای بودن یک. علت ناراحتی (مثلاً جان با ترک او) تقریباً غیرقابل تحمل بود. و همانطور که در بالا اشاره کردیم، به احتمال زیاد احساس گناه در زمان درگیری است.

  مقابله با افسردگی حاد اثر ماری کریستین

افسردگی بعد سربازی : جایی که سود یک نفر ضرر شخص دیگر است. در حال حاضر، هیچ درمانی نمی تواند به افراد کمک کند تا از دوراهی های زندگی اجتناب کنند و گاهی اوقات این مشکلات به شدت دردناک هستند.

هیچ پاسخ درست یا غلطی وجود ندارد؛ بدون راه حل های بدون هزینه تنها کاری که می‌توان انجام داد این است که به مردم کمک کند به راه‌هایی درباره معضلات خود فکر کنند که به آنها اجازه می‌دهد به جای گیرکردن در گناه و شرم، با آنها پیش بروند.

  افسردگی شدید معافیت سربازی

افسردگی بعد سربازی : در اصل، روانشناسی کارول تله ای درست کرده بود – که گاهی به آن دام دلسوزی یا گناه می گویند. او در انجام کاری که می‌خواست (ترک رابطه) آزاد نبود، زیرا نسبت به دردی که جان ایجاد می‌کرد بیش از حد احساس گناه می‌کرد.

در زیر این بغض شدید (که به خاطر آن احساس گناه می کرد) و افسردگی وجود داشت. او هیچ راهی به جلو نمی دید. درمان کارول روی مسائل مربوط به احساس گناه و ناتوانی او در تحمل آن تمرکز زیادی داشت.

  اصول مصاحبه انگیزشی در درمان اعتیاد

افسردگی بعد سربازی : او باید این واقعیت دردناک را می پذیرفت که گناهش اغلب او را به سمت ناصادق بودن در روابط سوق می دهد. او کارهایی را برای دیگران انجام می داد تا آنها را ناراحت نکند.

در پایان درمان ۲۴۳ غلبه بر افسردگی، او متوجه شده بود که پایان دادن به رابطه ممکن است برای بهتر شدن باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *