افسردگی حاد چگونه است

افسردگی حاد چگونه است : همچنین معلوم شد که تینا نمی‌توانست اجازه دهد شوهرش کمک کند زیرا خانه را “قلمرو خود” می‌دانست. علاوه بر این، اگرچه او مشتاق کمک بود.

اما وقتی تینا به او اجازه داد، اغلب کمتر از او دقیق بود. نگرش کمال گرایانه او به این معنا بود که او اغلب از تلاش های دیگران برای کمک به او ناراضی بود.

افسردگی حاد چگونه است : و او به دلیل نیاز به کمک شوهرش احساس گناه و ناتوانی می کرد. ناامید کردن دیگران و احساس گناه می تواند نیروی محرکه برخی از سبک های کمال گرا باشد. بنابراین ممکن است نیاز به “کنترل” بودن باشد.

  افسردگی شکست تحصیلی

تینا این ترس را داشت که اگر کنترل نداشته باشد، “همه چیز به هم می ریزد و فاجعه رخ می دهد.” این به او احساس اهمیت می داد (یعنی به او نیاز بود) اما نه به روشی مفید.

افسردگی حاد چگونه است : این ایده که “دیگران بدون من نمی توانند کنار بیایند” در برخی از سبک های کمال گرا غیر معمول نیست.

از دست دادن لذت افراد کمال گرا همچنین می توانند خود را از بسیاری از لذت های مثبت قطع کنند. آنها کمتر احتمال دارد که از چیزها برای خود چیز لذت ببرند.

  افسردگی سربازی

افسردگی حاد چگونه است : اما ۳۲۶ کمال گرایی و رقابت پذیری فقط بر نتایج تمرکز می کنند. به عنوان مثال، افراد غیر کمال ممکن است هنگام نقاشی کردن تصاویر از بیرون رفتن در هوای تازه برای نقاشی یا به سادگی رنگ کردن روی بوم لذت ببرند.

آنها ممکن است چیزهای جدید را امتحان کنند و با ایده های جدید سرگرم شوند. با این حال، کمال گراها می توانند از تعداد کمی از این چیزها لذت ببرند.

افسردگی حاد چگونه است : زیرا در پس ذهن آنها همیشه این سوال وجود دارد: “آیا به اندازه کافی خوب است؟” فرانک هنرمند به rne گفت که اگر نتواند تصویری را که در ذهن داشت بر روی بوم نشان دهد چگونه به خشم می‌رفت و آثارش را پاره می‌کرد.

  راه مبارزه با افسردگی چیست

حتی در رابطه جنسی کمال گرایان ممکن است بیشتر بر نحوه عملکرد خود تمرکز کنند تا اینکه در لذت آن گم شوند. آنها باید “این کار را درست انجام دهند”. یکی از بیماران من که به کوهنوردی می رفت شکایت داشت که می توانسته است در هر جایی قدم بزند.

افسردگی حاد چگونه است : آنچه مهمتر به نظر می رسید این بود که چند مایل را طی کرد. او خود را آزمایش می کرد – “آیا می توانم امروز بیست مایل پیاده روی کنم؟” حتی اگر روز روشن و زیبایی بود و حومه شهر در شکوفه کامل بود، او به سختی متوجه این موضوع می‌شد.

  افسردگی پس از مهاجرت

زیرا او در انجام تعداد مایل‌های تعیین‌شده خود – اغلب در سریع‌ترین زمان ممکن- بسیار مصمم بود. در یک سطح، ما ممکن است این را به عنوان “کسب لذت از موفقیت” ببینیم.

افسردگی حاد چگونه است : با این حال، در افسردگی اغلب احساس عدم دستیابی به اندازه کافی و مطمئناً از دست دادن توانایی لذت بردن از لذت های ساده زندگی وجود دارد.

  با افسردگی پاییزی چه کنیم

ناامیدی و نارضایتی از عملکردهایی که افراد کمال گرا احساس می کنند می تواند منجر به تعدادی از احساسات دشوار شود: احساس گناه، خشم، ناامیدی، شرم، حسادت و اضطراب. این احساسات منفی می توانند زندگی را به یک بدبختی تبدیل کنند.

افسردگی حاد چگونه است : کمال گرایی و قلدر درونی یکی از مشکلات کمال گرایی و رقابت پذیری این است که خشم ناامیدکننده تمایل دارد با اعمال قلدر درونی به سمت خود هدایت شود.

یک فرد رقابتی حتی می‌تواند فرد قلدر را به فرزندی قبول کند و باور داشته باشد که تا زمانی که خود را مورد قلدری قرار ندهد، هرگز کاری را که برای موفقیت لازم است انجام نخواهد داد.

  چگونه با افسردگی مبارزه کنم

افسردگی حاد چگونه است : بری را در نظر بگیرید. او به خوبی می‌دانست که یک بخش قلدری و انتقادی قوی در خودش وجود دارد. از شکست متنفر بود.

با این حال، اگرچه او می‌دانست که این تا حدودی منشأ افسردگی اوست، و دلیل اینکه او در روابط نزدیک مشکل دارد (اگر شکست‌هایی داشته باشد، یا معشوقش به استانداردهای او نرسد، بد خلق می‌شود)، بسیار تمایلی به مقابله با قلدر غلبه بر افسردگی ۳ ۲ ۷ ندارد.

  افسردگی پس از زایمان را چگونه درمان کنیم

افسردگی حاد چگونه است : وقتی از او دعوت کردم که “اجازه دهید قلدر صحبت کند”، قلدر “گفت”: بری اساساً یک فرد تنبل است. او به من نیاز دارد تا او را وارد عمل کنم.

بدون من، او هرگز چیزی از زندگی خود نمی سازد. او در نهایت بدبخت و پایین و بیرون می آمد. هیچ کس به او احترام نمی گذاشت و مدام شکست می خورد.

افسردگی حاد چگونه است : او اساساً فردی ضعیف و بی فایده است. وقتی بری روی این افکار متمرکز شد، ابتدا از قدرت آنها شگفت زده شد، اما آنها نیز برای او صادق به نظر می رسید – او با قلدر خود به روشی منفعلانه موافقت کرد.

  آدرس های خرید حضوری سلکوکسیب

با تأمل، او متوجه شد که قلدر صدای پدرش است، بنابراین در ابتدا احساس کرد نمی تواند آن را به چالش بکشد. اما به مرور زمان جنگیدن را یاد گرفت.

افسردگی حاد چگونه است : او به این نتیجه رسید: در واقع، من به اندازه ای که شما فکر می کنید تنبل نیستم. صادقانه بگویم، این شما هستید، زورگو، وقتی اینقدر به من ضربه می‌زنید که مرا افسرده می‌کنید. این افسردگی باعث بیشتر مشکلات من می شود.

  افسردگی فصلی پاییز

دوست داری وقتی زمینم بهم لگد بزنی اگر واقعاً به همان اندازه که می گویید مشتاق موفقیت هستید، بهترین راه برای رفتار با من مهربانی و حمایت زمانی است که شرایط سخت است.

افسردگی حاد چگونه است : اگر احساس اعتماد به نفس داشته باشم، احتمالاً خیلی بیشتر از زمانی که پر از ترس، عصبانیت و ناامیدی باشم، انجام خواهم داد.

مدتی طول کشید اما بری در نهایت شروع به کنترل قلدر خود کرد. اولین قدم برای او این بود که ببیند چگونه برای سال‌ها پیام‌های قلدر درونی‌اش را پذیرفته است و هرگز سعی در مقابله با آن نکرده است.

  آدرس های خرید حضوری ونلافاکسین

افسردگی حاد چگونه است : بلکه فقط تسلیم شده و آن را آرام کرده است. اما همانطور که به همه بیمارانم می گویم: هرگز سعی نکنید قلدرها را آرام کنید – آنها از آن تغذیه می کنند و فقط قوی تر می شوند.

اگر قلدرهای درونی خود را کنترل نکنیم (که تا حدی از ناامیدی منشأ می‌گیرند)، وقتی شکست می‌خوریم، ما را زمین‌گیر می‌کنند. پس از آن بازیابی پس از شکست و ادامه دادن دشوار است.

افسردگی حاد چگونه است : علاوه بر این، آنها به ما اجازه نمی دهند که برای لذت بردن از لذت های ساده زندگی وقت بگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *