افسردگی حین بارداری

افسردگی حین بارداری : ابتدا، در سال ۲۰۰۴، مرکز مطالعات استرس انسانی را تأسیس کردم که مأموریت آن آموزش مردم در مورد مبانی علمی پاسخ به استرس است.

در وب سایت دوزبانه مرکز، اطلاعات زیادی در مورد علم استرس، کاربرد آن در زندگی روزمره و توسعه آن در طول تحقیقات من پیدا خواهید کرد.

افسردگی حین بارداری : همچنین می توانید مجله رسمی مرکز مطالعات استرس انسانی، مجله ماموت (دیگر چه!) را از سایت دانلود کنید.

در زمان نگارش این مقاله، من و شاگردانم ۱۱ شماره از مجله ماموت را منتشر کرده ایم. این موضوعات به ماهیت پاسخ استرس (شماره ۱)، استرس در میان سالمندان (شماره ۲)، استرس کودکان در مراقبت از کودک (شماره ۳)، استرس در محل کار (شماره ۴)، استرس پشت سر می پردازند. به مدرسه (شماره ۵)، تفاوت بین زن و مرد در پاسخ به استرس (شماره ۶)، استرس نوجوانان (شماره ۷)، استرس و ثروت (شماره ۸)، ژنتیک و استرس (شماره ۹) ، استرس مراقبین (شماره ۱۰) و استرس و سلامت روان مردان (شماره ۱۱).

  دلایل افسردگی زنان بعد از ازدواج

افسردگی حین بارداری : مجله ماموت به زبان های فرانسوی و انگلیسی موجود است و محصول کار داوطلبانه دانشجویان و دانش پژوهان استرس است.

البته دسترسی رایگان است. دوم، تصمیم گرفتم این کتاب را برای عموم بنویسم تا هر چه بیشتر مردم را در مورد علم استرس آگاه کنم.

افسردگی حین بارداری : در سال ۲۰۱۰ به زبان فرانسوی منتشر شد. در نهایت تصمیم گرفتم کاری حتی کاربردی تر انجام دهم.

  مشاوره انگیزشی برای درس خواندن

با گروه دانش‌آموزانم در مرکز مطالعات استرس انسانی، برنامه‌های آموزشی مختلفی درباره استرس در میان نوجوانان و کارگران راه‌اندازی کردیم.

افسردگی حین بارداری : تا همه این افراد بتوانند پاسخ استرس خود را بهتر درک کنند و آن را تحت کنترل نگه دارند.

در این فصل، من برخی از تمرین‌هایی را توضیح می‌دهم که در برنامه برای نوجوانان استفاده می‌کنیم تا به آنها کمک کنیم.

  اثربخشی مصاحبه انگیزشی بر کیفیت زندگی

افسردگی حین بارداری : تا پاسخ استرس خود را بهتر مدیریت کنند. این تمرینات ممکن است در یادگیری چگونگی ساختارشکنی و بازسازی شرایطی که باعث استرس در زندگی شما یا زندگی نوجوان شما می شود مفید باشد.

با انجام این کار، می‌توانید تعداد تهدیدات شناسایی شده توسط مغز و در نتیجه، سطح هورمون‌های استرس را که در آن موقعیت‌ها تولید می‌کنید، کاهش دهید.

  مصاحبه انگیزشی کیفیت زندگی

افسردگی حین بارداری : برنامه استرس زدایی برای موفقیت برای نوجوانان به یاد دارید که در سال ۲۰۰۰ نشان دادم که در مرحله انتقال از دبستان به دبیرستان، جوانان افزایش قابل توجهی در هورمون های استرس از خود نشان می دهند.

که می تواند با تازگی، غیرقابل پیش بینی بودن و تهدید توضیح داده شود. به منیت و حس کنترل پایینی که جوانان با رسیدن به سال اول دبیرستان تجربه می کنند.

  آدرس های خرید حضوری باکلوفن

افسردگی حین بارداری : من اغلب در حین راه رفتن با سگم به این نتایج فکر می کردم، زیرا آنها نشان می دهند که نوجوانان ما ممکن است.

به طور طولانی مدت از یک پاسخ استرس کنترل شده ضعیف رنج ببرند. بعد تصمیم گرفتم جلوتر بروم. من و تیمم به مدت دو سال با مشاوران، مدیران، معلمان، نوجوانان و والدین مدرسه ملاقات کردیم.

  افسردگی چطور درمان کنیم

افسردگی حین بارداری : تا نیازهای آموزشی آنها را در رابطه با اثرات استرس بر سلامت جسمی و روانی درک کنیم. در پایان این دوره، ما برنامه DeStress for Success را ایجاد کردیم.

که هدف آن آموزش به نوجوانان دبیرستانی است که چگونه عوامل خاصی را در محیط خود که می توانند واکنش استرس قابل توجهی را القا کنند، بهتر کنترل کنند.

افسردگی حین بارداری : هدف اصلی DeStress for Success این است که پس از اتمام برنامه، دانش آموزان دانش بسیار دقیقی در مورد چگونگی ساختارشکنی و بازسازی NUTS خود داشته باشند.

  راه های مبارزه با استرس و افسردگی

برای انجام این کار، برنامه از فعالیت‌های سرگرم‌کننده مختلفی استفاده می‌کند، مانند بازی‌های نقش‌آفرینی که در آن نوجوانان باید تصویری درباره یک موقعیت بالقوه استرس‌زا ارائه دهند.

افسردگی حین بارداری : اعضای کلاس باید تلاش کنند تا تشخیص دهند کدام یک از ویژگی‌های NUTS در سناریو وجود دارد.

در بخش بعدی، چند تمرین را که جوانان برای درک بهتر استرس خود انجام می دهند، خلاصه می کنم. معلمان و والدین شما می توانید.

  دلیل افسردگی ناگهانی

افسردگی حین بارداری : با استفاده از این تمرینات برنامه DeStress for Success به دانش آموزان و فرزندان خود کمک کنید تا استرس خود را بهتر درک کنند.

حتی می توانید تمرینات را خودتان انجام دهید. اگر برای بچه ها خوب است، برای بزرگترها هم خوب است! چگونه NUTS تبدیل به SPIN شد وقتی با نوجوانان جلسه ای برگزار کردیم.

افسردگی حین بارداری : تا در مورد NUTS صحبت کنیم، بلافاصله دیدیم که این نام اختصاری اصلاً برای آنها طنین انداز نشد.

  افسردگی و ضعف پاها

برای جذب نوجوانان باید مخفف سردتری پیدا می‌کردیم. پس از ۶۰ دقیقه پیاده روی با سگ محبوبم، به نام اختصاری SPIN (حس کنترل کم، شخصیت در معرض تهدید، ناتوانی در پیش بینی اتفاقات و تازگی موقعیت) رسیدم.

افسردگی حین بارداری : فرمولی که نوجوانان ما با اشتیاق پذیرفتند. . بنابراین اکنون به نوجوانان آموزش می‌دهیم که با ساختارشکنی استرس خود را «چرخش» کنند.

برای انجام این کار، از هر دانش آموز می خواهیم دو موقعیتی را که در هفته گذشته برایشان استرس زا بوده، یادداشت کنند.

  افسردگی شدید درمان خانگی

افسردگی حین بارداری : سپس، آن موقعیت‌ها را روی تخته ثبت می‌کنیم و یکی پس از دیگری ساختارشکنی می‌کنیم.

تا نشان دهیم که هر یک از این موقعیت‌ها را می‌توان از طریق وجود یک یا چند ویژگی SPIN درک کرد. نوجوانان مجذوب این کشف هستند.

افسردگی حین بارداری : متعاقباً، به آنها تکلیفی می‌دهیم تا در هفته انجام دهند که هدف آن ایجاد زمینه پاسخ استرس آنها است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *