افسردگی حین خدمت سربازی

افسردگی حین خدمت سربازی : پروجکشن به دو صورت استفاده می شود. در نوع اول (ذهن خوانی)، شما ممکن است به سادگی نظرات خود را درباره خود به دیگران نشان دهید.

بنابراین اگر فکر می‌کنید که عملکردتان خیلی خوب نیست و به خودتان برچسب شکست خورده می‌زنید، باور دارید که دیگران هم همین فکر را خواهند کرد.

افسردگی حین خدمت سربازی : شما فرض می کنید که خیلی دوست داشتنی نیستید، بنابراین این را خوانده اید که دیگران نیز چنین فکر می کنند.

شما احساس می کنید که گریه کردن نشانه ضعف است، بنابراین فکر می کنید بقیه نیز این کار را می کنند. نوعی فرافکنی تدافعی تر شامل چیزهایی در مورد خودتان است که از آنها می ترسید یا از آنها متنفر هستید. شما اینها را از خودتان پنهان می کنید.

  علائم افسردگی در کودکان ابتدایی

افسردگی حین خدمت سربازی : اما آنها را در دیگران می بینید. پس این شخص دیگری است که ضعیف و شرم آور دیده می شود – نه شما. برای مثال، محکوم کردن میل همجنس‌گرایانه ممکن است راهی برای اجتناب از تصدیق چنین احساساتی در خود باشد (که از آنها می‌ترسند)، دیدن آن‌ها فقط در دیگرانی که ممکن است پس از آن مورد حمله قرار گیرند.

  پیام مشاوره انگیزشی

گاهی اوقات قلدرها از احساس آسیب پذیری در خود متنفرند و بنابراین به دیگرانی که آنها را در آنها می بینند حمله می کنند. برخی از قلدرها به دیگران برچسب می زنند.

افسردگی حین خدمت سربازی : همانطور که اگر بتوانند آسیب پذیری خود را آشکار کنند یا آسیب ببینند، به خود برچسب می زنند.

چنین افرادی جنبه هایی را که در خود فرودست می بینند، فرافکنی می کنند. شوخی های نژادپرستانه و جنسیتی می تواند نتیجه این باشد.

  افسردگی موقع پریودی

افسردگی حین خدمت سربازی : اگر مردم از شما انتقاد کنند یا به شما حمله کنند، ممکن است چیزی را در شما ببینند که در خودشان خوششان نیاید.

به عنوان مثال، ساندرا اغلب برای احساس تنهایی گریه می کرد. شوهرش جف از این موضوع بسیار عصبانی می شد، که ساندرا آن را به عنوان انتقاد از گریه او در نظر گرفت.

افسردگی حین خدمت سربازی : اما معلوم شد که در کودکی، جف به دلیل گریه کردن مورد انتقاد قرار گرفته است.

او نه تنها گریه ساندرا را به عنوان انتقادی از خودش می‌دید (او فکر می‌کرد این بدان معناست که از زندگی با او خوشحال نیست)، بلکه از احساسات آسیب‌پذیری که ممکن است.

  اختلال افسردگی غیر معمول

افسردگی حین خدمت سربازی : به گریه او منجر شود نیز متنفر بود. بنابراین، گریه ساندرا چیزهایی را به او یادآوری کرد که در خود شرمنده بود.

بنابراین، اگر مردم شما را تحقیر می‌کنند یا سعی می‌کنند در مورد چیزی شرمتان کنند (مثلاً برای گریه کردن، شکست خوردن یا نیاز به محبت)، از خود بپرسید: چگونه با این چیزها کنار می‌آیند؟

افسردگی حین خدمت سربازی : چگونه با گریه یا شکست کنار می آیند؟ اگر در این مورد فکر کنید و متوجه شوید که آنها به خود اجازه نمی دهند گریه کنند.

  آدرس های خرید حضوری نورتریپتیلین

یا وقتی شکست می خورند کاملا عصبانی می شوند، یا مشکلاتی با محبت دارند، پس عاقلانه است که در نظر بگیرید شاید آنها از شما انتقاد می کنند.

افسردگی حین خدمت سربازی : زیرا می توانند خودت با این چیزا کنار نمیای هر کاری که می‌کنید، درگیر این فکر نباشید که آنها درست می‌گویند و شما اشتباه می‌کنید.

شرم، ذلت و انتقام تحقیر هم شبیه شرم است و هم با آن متفاوت است. هر دو ۲۲۴ مواجهه با شرم شامل احساسات دردناک، سرکوب، آسیب یا طرد شدن است.

  افسردگی و اختلالات خلقی

افسردگی حین خدمت سربازی : ما معتقدیم که طرف مقابل (مثلاً والدین، شریک زندگی، رئیس) در حال ارسال سیگنال هایی است که نشان می دهد.

ما به نحوی غیرقابل قبول، ناکافی یا بد هستیم. در شرم، ما این را به عنوان مدرکی در نظر می گیریم که در حقیقت، چیز بدی در مورد ما وجود دارد. اما در تحقیر، ممکن است.

افسردگی حین خدمت سربازی : این را احساس نکنیم. برای استفاده از یک مثال افراطی، افرادی که شکنجه می شوند ممکن است تحقیر شوند اما احساس شرمندگی نکنند.

  افسردگي شديد علائم افسردگی

زیرا خود را بد نمی بینند. خیلی چیزها به این بستگی دارد که آیا خودمان یا دیگران را به خاطر توهین یا صدمه ای که متحمل می شویم سرزنش کنیم.

افسردگی حین خدمت سربازی : البته، این ممکن است یک موضوع واضح نباشد، زیرا ما می توانیم هم خود و هم دیگران را مقصر بدانیم. و ما می توانیم احساس کنیم.

که در نتیجه اعمال بد دیگران نسبت به خود، خودمان به افراد بد تبدیل شده ایم. برای مثال، کسانی که مورد آزار قرار گرفته‌اند ممکن است از این آزار احساس تحقیر (و وحشت) کنند و سوء استفاده‌کنندگان خود را سرزنش کنند.

  اختلال دو قطبی در رابطه

افسردگی حین خدمت سربازی : اما آنها همچنین ممکن است احساس کنند که در نتیجه سوء استفاده، آسیب دیده اند و حقیر شده اند.

احساس تحقیر، جایی که احساس می‌کنیم به‌طور ناعادلانه مورد انتقاد یا آسیب قرار می‌گیریم، می‌تواند انگیزه‌های قوی برای انتقام را برانگیزد.

افسردگی حین خدمت سربازی : در واقع، شما می توانید میزان احساس تحقیر خود را از شدت افکار خود در مورد ظلمی که در حق شما انجام شده است و شدت میل خود برای انتقام را تشخیص دهید.

  آدرس های خرید حضوری کلرپرومازین

برای برخی افراد، تخیلات انتقام جویی آنها ترسناک است و بنابراین آنها را پنهان می کنند. در چنین مواردی، تصدیق خشم اولین قدم است.

افسردگی حین خدمت سربازی : برای دیگران، خشم و میل به انتقام دائماً وجود دارد، و آنها باید راه‌هایی را برای مقابله با تحقیر کشف کنند و آن را رها کنند.

بسیار مهم است که در نظر داشته باشید که آیا تحقیر شما نتیجه یک آسیب جدی و واقعی است یا حساسیتی دارید که باعث می شود در صورت انتقاد از شما عصبانی شوید.

  افسردگی مادران باردار

افسردگی حین خدمت سربازی : اغلب کمک روانشناختی برای حل این مشکل ضروری است. همانطور که قبلاً گفته‌ام، کتاب‌های خودیاری جایگزینی جهانی برای کمک حرفه‌ای نیستند.

اگرچه ممکن است بینش و شهامت جستجوی آن را به شما بدهند. مانند بسیاری از چیزهای زندگی، در تشخیص اینکه چه کارهایی می توانیم برای خود انجام دهیم.

افسردگی حین خدمت سربازی : کجا به کمک دیگران نیاز داریم، حکمت وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *