افسردگی حین پریود

افسردگی حین پریود : با این حال، اگر یک یا دو نفس خوب در شکم بکشید، تولید هورمون های استرس را متوقف خواهید کرد و در نتیجه از تحرک انرژی خودداری می کنید.

گفتار شما به حالت عادی برمی گردد و پس از از بین رفتن تهدید دیگر نیازی به پاسخ استرس ندارید. چرا تنفس شکمی می تواند به طور موثر به پاسخ استرس ما پایان دهد؟

افسردگی حین پریود : ساده. زیر قفسه سینه شما عضله ای به نام دیافراگم قرار دارد. وقتی هوای زیادی وارد بدن می‌کنید و باعث می‌شود شکمتان متورم شود.

  راه درمان افسردگی چیست

دیافراگم را بزرگ می‌کند. هنگامی که دیافراگم تا حدی منبسط شد، پاسخ پاراسمپاتیک را فعال می کند که پاسخ استرس را خاتمه می دهد.

افسردگی حین پریود : مکانیسم فیزیولوژیکی دقیق این واکنش بسیار پیچیده است، اما برای اهداف ما در اینجا کافی است درک کنیم.

که هرچه دیافراگم بیشتر به دلیل هوای موجود در شکم منبسط شود، احتمال اینکه سیستم پاراسمپاتیک را فعال کنید، بیشتر می‌شود.

افسردگی حین پریود : که باعث متوقف شدن جریان خون می‌شود. تولید هورمون استرس شما بروید! این فوق العاده آسان است.

  افسردگی پیش از تولد

و علاوه بر این، رایگان است! شما می توانید این تمرین را خودتان انجام دهید و آن را به فرزندان خود نشان دهید.

افسردگی حین پریود : آنها نیز در مواقع استرس می توانند از آن بهره زیادی ببرند. تنفس شکمی آسان است و کودکان از آن لذت می برند.

یک روز که پسرم استرس خاصی داشت (و استرس داشت!)، خواهرش درست در چشمان او نگاه کرد و گفت: “شکم، متیس، شکم!” با این حال، تنفس شکمی در بین نوجوانان به طور قطعی محبوب نیست.

افسردگی حین پریود : وقتی من و تیمم در برنامه DeStress for Success با نوجوانان در مورد اهمیت تنفس شکمی برای کاهش پاسخ استرس آنها صحبت کردیم.

  داروی افسردگی و لاغری

آنها به صراحت گفتند که اصلا جالب نیست و قصد ندارند این کار را جلوی چشمانشان انجام دهند. خانواده و دوستان. البته من متوجه شدم که چرا آنها بی میل هستند.

افسردگی حین پریود : و بنابراین من ادبیات علمی را مطالعه کردم تا ببینم آیا روش های دیگری برای القای تنفس دیافراگمی در انسان وجود دارد یا خیر.

من متوجه شدم که سه فعالیت وجود دارد که حتی بدون اینکه ما از آن آگاه باشیم، با تمام مزایای کاهش استرس، تنفس شکمی را تحریک می کند.

  راه های مقابله با افسردگی و استرس

افسردگی حین پریود : اکنون در برنامه DeStress for Success در مورد آنها بحث می کنیم و شما نیز می توانید از آنها بهره مند شوید!

شکم و آواز خواندن بهترین راه برای انجام تنفس شکمی بدون اینکه متوجه شوید آواز خواندن است. وقتی آواز می خوانیم.

افسردگی حین پریود : مقدار قابل توجهی هوا وارد بدن ما می شود و باعث انبساط دیافراگم می شود. این گسترش سپس سیستم پاراسمپاتیک را فعال می کند.

  مشاوره انگیزشی

که بر پاسخ استرس تأثیر می گذارد. هرکسی که به طور منظم آواز می خواند، می داند که این کار شامل تنفس دیافراگمی است.

افسردگی حین پریود : همکار و دوست من دکتر تورس تئورل از مؤسسه ملی عوامل روانی اجتماعی و سلامت در سوئد مطالعات متعددی را با افرادی که در گروه های کر آواز می خوانند انجام داده است.

دکتر تئورل هورمون استرس کورتیزول را در خواننده‌ها قبل و بعد از خواندن در گروه کر اندازه‌گیری کرد و به کاهش قابل توجهی در غلظت هورمون‌های استرس به‌ویژه در بین زنان خواننده پی برد.

  افسردگی شدید خودکشی

افسردگی حین پریود : این نتیجه را می توان با تأثیری که آواز خواندن بر تنفس دارد توضیح داد. از آنجایی که آواز خواندن به تنفس دیافراگمی نیاز دارد.

سیستم پاراسمپاتیک را فعال می کند که تولید هورمون های استرس را کاهش می دهد. به نظر می رسد که آواز خواندن راهی عالی برای کاهش استرس شماست.

افسردگی حین پریود : یادم می آید که در یک سخنرانی با زنی ملاقات کردم که داستان جالبی برایم تعریف کرد. او گفت که اخیراً از خواهرش تماس گرفته است.

  آدرس های خرید حضوری لوراتادین

و از او خواسته است که هر چه سریع‌تر به زادگاهش در ۲۰۰ مایلی مونترال بیاید، زیرا مادرشان مبتلا به سرطان بوده و انتظار می‌رود ظرف ۲۴ ساعت آینده بمیرد.

افسردگی حین پریود : این زن مرتباً در گروه کر آواز می خواند. به دلایلی او نمی توانست بفهمد، در تمام طول ۲۰۰ مایل سواری، نیاز شدیدی به آواز خواندن احساس کرده بود.

او تسلیم این اشتیاق شد و تمام مسیر را در ماشینش آواز خواند، در حالی که در حالی که مادرش در حال مرگ بود احساس گناه می کرد که آواز می خواند.

  افسردگی شدید در نوجوانان

افسردگی حین پریود : وقتی او آنچه را که در مورد آواز خواندن، نفس کشیدن و پاسخ استرس می‌گفتم شنید، فهمید که بدنش، بهترین متحدش، به او اجازه داده تا با «فشار دادن» او برای آواز خواندن، بهتر با این موقعیت استرس‌زا کنار بیاید.

شکم و نماز یکی دیگر از راه‌های انجام تنفس شکمی بدون اینکه متوجه باشیم، دعا کردن است. من در مورد دعای کوچک ۱۰ ثانیه ای صحبت نمی کنم.

افسردگی حین پریود : که از خدایان مورد علاقه مان ماشین جدید بخواهیم. من در مورد یک دعای عبادی صحبت می کنم که برای مدت طولانی ادامه دارد.

  راهکار مقابله با افسردگی شدید

چرا؟ از آنجا که وقتی مدت طولانی دعا می کنیم ، تنفس ما تمایل به کند شدن دارد (Maaaaaarrrrrrry مقدس ، prrrrrrrrrraaaaaaay برای ما) ، بنابراین باعث می شود دیافراگم به همان روشی که آواز خواندن می کند.

افسردگی حین پریود : تنفس کند. تنفس دیافراگمی نیز یکی از عناصر اساسی یوگا است. بنابراین، سؤالی که محققان در تلاش برای پاسخ به آن هستند.

این است که آیا تأثیر دعای عبادی بر تنفس و پاسخ استرس می تواند برخی از اثرات مفید گزارش شده توسط افرادی که یوگا انجام می دهند را توضیح دهد.

  افسردگی کنکور

افسردگی حین پریود : در واقع، در آیین هندو و بودیسم، مانترا شکلی از دعا است که از یک سری صداهایی که بارها و بارها تکرار می‌شوند و از ریتم خاصی پیروی می‌کنند.

تشکیل شده است. دکتر لوچیانو برناردی و تیمش در دانشگاه پاویا در ایتالیا تلاش کردند تا ببینند آیا مانتراها یا الگوهای ریتمیک طولانی القا شده توسط دعای مسیحی می تواند بر ریتم قلبی تأثیر بگذارد یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *