افسردگی درمان دارویی

افسردگی درمان دارویی : شما آموختید که افراط و تفریط سرمایه داری برهنه منجر به سقوط بزرگ بورس، انقباض وحشتناک اقتصادی و افزایش سرسام آور بیکاری شد.

شما فهمیدید که هربرت هوور هیچ کاری برای کاهش بحران انجام نداده است و فقط با خونسردی از دفتر خود در کاخ سفید نگاه می‌کند.

افسردگی درمان دارویی : زیرا اقتصاد بازار آزاد در حال فروپاشی است. متوجه شدید که مردم آمریکا خواستار کمک دولت بودند و با اکثریت قاطع به فرانکلین دی. روزولت رای دادند که سخنان تکان دهنده او امید و برنامه های انقلابی او بهبودی بخشید.

  افسردگی طولانی

در نهایت، به میزانی که تحصیلات شما از گزارش فوق منحرف شد، متوجه شدید که جنگ جهانی دوم بود، نه FDR که در واقع ایالات متحده را از رکود بزرگ خارج کرد.

افسردگی درمان دارویی : تک تک عناصر این روایت رسمی کاملاً نادرست است – و هر محقق صادقی که به خود زحمت می داد منابع اولیه خود را بررسی کند، آن را می دانست.

اما اکثر مورخان هیچ چیز در مورد اقتصاد نمی دانند، و بیشتر اقتصاددانان اطلاعات کمی در مورد تاریخ دارند (یا حتی در مورد اقتصاد، اگر CNBC راهنمایی کند).

  آدرس های خرید حضوری بکلومتازون

افسردگی درمان دارویی : سیاستمداران و بوروکرات‌های دی سی همیشه می‌توانند روی تعداد زیادی از مورخان و اقتصاددانان حساب کنند که مشتاق خواندن ستایش دولت‌های بزرگ هستند.

حتی اگر ابیات آهنگ با ۱ ۲ راهنمای نادرست سیاسی برای رکود بزرگ و حقایق معامله جدید اما تا زمانی که اجازه ندهید جزئیات تاریخی شما را غافلگیر کنند.

افسردگی درمان دارویی : افسانه های رکود بزرگ داستانی عالی می سازند. آنها هوور بی تفاوت «هیچ کاری نکن» را در مقابل روزولت جسور و کاریزماتیک قرار می دهند.

  افسردگی تنهایی

حتی اگر، خوب، هوور مبالغ بی سابقه ای را برای کارهای عمومی برای ایجاد شغل خرج می کرد، و خب، روزولت از ولخرجی هوور در مسیر مبارزات انتخاباتی انتقاد کرد.

افسردگی درمان دارویی : اما تغییر روسای جمهور قلاب بسیار خوبی برای مورخان است که نمی‌توانند کلاه خود را به آن آویزان کنند، و زندگی‌نامه‌نویسان روزولت بسیار خوشحال بوده‌اند.

که سر خوانندگان خود را با مجسمه‌های این مرد بزرگ پر کنند. این کتاب راهنمای مهم‌ترین دوره تاریخ اقتصاد آمریکا است.

  آدرس های خرید حضوری سیردالود

افسردگی درمان دارویی : دوره‌ای که به درک اساسی ما از نحوه عملکرد اقتصاد ما و اقداماتی که دولت باید انجام دهد، می‌پردازد. این کتاب افسانه ها را بررسی می کند.

نشان می دهد که چگونه آنها اشتباه می کنند، و شما را با حقیقت مسلح می کند. این یکی از ناگفته ها یا حداقل ناگفته های بزرگ تاریخ آمریکاست.

افسردگی درمان دارویی : همچنین داستانی است که بسیاری در دولت، رسانه های لیبرال و حتی دانشگاهیان نمی خواهند شما آن را بدانید.

  مبارزه با افسردگی فصلی

اما این حقیقت است. می توانید آن را جستجو کنید. و این کتاب فقط درباره تاریخ نیست. در حال حاضر دولت فدرال و فدرال رزرو در حال گسترش اختیارات خود به شیوه های بی سابقه ای هستند.

افسردگی درمان دارویی : دولت در حال اعطای تریلیون‌ها دلار به‌عنوان ضمانت‌نامه‌های مستقیم به بانک‌ها و شرکت‌های بزرگ کشور است.

در حالی که فدرال رزرو آماده است تا بارهای نفتکش را به بازارهای اعتباری در ایلام «تحریک» اقتصاد پمپ کند. به ما گفته می‌شود که «درس‌های رکود بزرگ» این جمع‌آوری بدهی‌های هنگفت و این مداخله گسترده دولت فدرال در آنچه قبلاً به عنوان بخش خصوصی شناخته می‌شد را توجیه می‌کند.

  افسردگی و اضطراب نوجوان

افسردگی درمان دارویی : اما «تاریخی» که قدرت گرفتن دولت فدرال بر آن استوار است، صرفاً یک افسانه است. این کتاب به شما نشان می‌دهد که واقعاً چه اتفاقی افتاده است و شما را در برابر عذرخواهان غارتگر فدرال مسلح می‌کند.

این اتحاد بزرگ دولت با برخی از اعضای تجارت بزرگ بود که به رونق بازار سهام در دهه ۱۹۲۰ دامن زد و سقوط ۱۹۲۹ را اجتناب ناپذیر کرد.

  آدرس های خرید حضوری ترازودون

افسردگی درمان دارویی : این همه چیزهایی بود که درباره رکود بزرگ و نیو دیل یاد گرفتید اشتباه است. حتی دولت بزرگ‌تر تحت رهبری هوور و سپس FDR که مدام با بازار دست و پنجه نرم می‌کرد.

بهبود را به تأخیر می‌اندازد، و ما را به بدترین رکود اقتصادی در تاریخ آمریکا می‌برد – و اگر ما به جای واقعیت بر اساس افسانه هدایت شویم.

  افسردگی شدید علایم جسمی

افسردگی درمان دارویی : ممکن است دوباره اتفاق بیفتد. موضوعات این کتاب صرفاً اختلاف نظر بین محافظه‌کاران و لیبرال‌ها، جمهوری‌خواهان و دموکرات‌ها نیست.

الان اوضاع خیلی جدی تر از این حرفاست. آنچه در دهه ۱۹۳۰ اتفاق افتاد، در زمان ما نیز تکرار می شود، با گروه کر رو به رشدی که خواستار یک “نیو دیل” هستند.

افسردگی درمان دارویی : تنها در صورتی که تعداد زیادی از شهروندان حقیقت را به موقع یاد بگیرند، آمریکا از یک رکود بزرگ حتی بزرگتر جلوگیری می کند.

  اختلال دو قطبی در رابطه

فصل ۱ بحران • رکود بزرگ مهمترین رویداد در تاریخ اقتصادی آمریکا است. این به شدت ایده های آمریکا در مورد اقتصاد و سیاست را تغییر داد و دولت فدرال نقشی به مراتب بیشتر از هر زمان دیگری در اقتصاد ما ایفا کرد.

افسردگی درمان دارویی : ابتدا هربرت هوور، و سپس «نیو دیل» فرانکلین روزولت، انبوه بی‌سابقه‌ای از برنامه‌های جدید دولتی را به راه انداختند.

با این حال، همه آنها نتوانستند آمریکا را از بدترین دوران اقتصادی تاریخ ما خارج کنند. چگونه همه چیز اتفاق افتاد؟ بیایید با تاریخچه اولیه شروع کنیم و سپس می توانیم توضیحات احتمالی را بررسی کنیم.

  مشاوره انگیزشی کنکور تجربی

افسردگی درمان دارویی : دهه‌ی خروشان دهه‌ی بیست بخشی از شوک رکود، تضاد شدید آن با زمان‌های خوب قبل از آن بود. «دهه ی خروشان بیست» بدون شک پررونق ترین دهه در تاریخ آمریکا بود. این صرفاً این نبود که مردم در طول دهه ۱۹۲۰ ثروتمندتر شدند.

افسردگی درمان دارویی : این بیشتر از آن بود؛ زندگی مردم تغییر کرد بسیاری از خانوارها، به ویژه در مناطق روستایی، برای اولین بار برق دریافت کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *