افسردگی درمان نشده

افسردگی درمان نشده : چالش من این است که علائم را بر اساس نحوه تأثیرگذاری آنها توسط هفت کلید UltraWellness سازماندهی کنم.

نه با تقسیم آنها به تشخیص های جداگانه. اینگونه است که من بیمارانم را به سمت یک UltraMind هدایت می کنم. راه حل UltraMind Clayton همانطور که زیر سطح را حفاری می کردیم.

افسردگی درمان نشده : علل علائم کلایتون را پیدا کردیم و درمان کردیم – عدم تعادل در هفت کلید UltraWellness که اساس راه حل UltraMind را تشکیل می دهند.

در اینجا چیزی است که ما پیدا کردیم و آنچه انجام دادیم. داستان کلایتون تا حدی نشان دهنده تمام داستان های ماست.

  با 700 میلیون چه ماشینی بخرم

افسردگی درمان نشده : هم ناامیدی و هم رهایی از اپیدمی مغزهای شکسته ما را نشان می دهد. بیایید به برخی از کلیدهای اساسی تحت تأثیر پرونده کلایتون نگاه کنیم.

کمبودهای تغذیه ای مانند بسیاری از بچه ها، و به ویژه آنهایی که در طیف ADHD و اوتیسم قرار داشتند، کلایتون هم زندگی می کرد و هوس خوردن غذاهای ناسالم داشت.

افسردگی درمان نشده : رژیم غذایی معمول او شامل چربی ترانس، افزودنی های غذایی، ۲ و بار بیش از حد کربوهیدرات و شکر تصفیه شده بود.

  بهترین کار با سرمایه 1 میلیارد

این با ADHD مرتبط است. ۳ آزمایش خون کمبود قابل توجهی در بسیاری از چربی های مهم، ویتامین ها، آنتی اکسیدان ها و مواد معدنی را تایید کرد.

افسردگی درمان نشده : کلایتون فاقد چربی امگا ۳ و سطوح بسیار کم تریپتوفان، ویتامین های B6، A و D، آنتی اکسیدان ها (ویتامین E و بتا کاروتن)، روی و منیزیم بود.

چربی های امگا ۳، ایکوزاپنتانوئیک اسید (EPA) و دوکوزاهگزانوئیک اسید (DHA) برای عملکرد مغز ضروری هستند. در واقع ۶۰ درصد مغز از DHA تشکیل شده است.

  آدرس های خرید حضوری آریپیپرازول

افسردگی درمان نشده : کمبود این چربی ها به شدت با ADHD، ۴ و همچنین اگزما و نقص ایمنی مرتبط است. تریپتوفان یک آمینو اسید (ساختمان پروتئین) است.

که برای ساخت سروتونین، ماده شیمیایی موجود در مغز برای خلق و خوی آرام و شاد، و ملاتونین، ماده شیمیایی برای خواب، مورد نیاز است.

افسردگی درمان نشده : ویتامین B6 برای تبدیل تریپتوفان به سروتونین بسیار مهم است. خلق و خوی ناپایدار کلایتون، اختلال خواب و ADHD سرنخ هایی برای کمبود B6 بود.

  علت افسردگی در پریودی

برخی از داروهای تجویزی او در واقع ذخیره B6 او را بیشتر کاهش می‌داد. ۵ نشانه واضح کمبود ویتامین A و چربی امگا ۳ «برجستگی» در پشت بازوهای او به نام هیپرکراتوز پیلاریس بود.

افسردگی درمان نشده : سطح پایین ویتامین D او منجر به کاهش ایمنی شد. ۷ کمبود سایر ویتامین‌ها مانند ویتامین E و بتاکاروتن نشان داد که او رژیم غذایی سرشار از غذاهای ناسالم و کم سبزیجات و غلات کامل مصرف می‌کرد.

سطوح پایین روی با کاهش ایمنی، سم زدایی ضعیف فلزات سنگین و ADHD مرتبط است. این با عفونت‌های مکرر، اگزما و آلرژی‌های کلیتون و همچنین علائم بیش‌فعالی مطابقت داشت.

  افسردگی شدید علایم جسمی

افسردگی درمان نشده : سطوح پایین منیزیم منجر به سردرد می شود. اضطراب؛ بی خوابی، اسپاسم عضلانی، گرفتگی و درد؛ و حساسیت به صداها ۹ مواد مغذی اثر چند عاملی دارند و به صورت هم افزایی عمل می کنند. تلاش برای اصلاح تمام کاستی ها مهم است.

همانطور که می بینید، همه آنها با هم تعامل دارند و همپوشانی دارند. عدم تعادل سیستم ایمنی و التهابی کلیتون دارای آسم، آلرژی، کهیر، سینوزیت، خارش پوست، زخم‌های شانکر، سابقه عدم تحمل شیر خشک، بثورات پوشک، و عفونت‌های مکرر گوش بود.

  افسردگی فصلی پاییز

افسردگی درمان نشده : اینها همه شواهد واضحی از عدم تعادل ایمنی و التهابی هستند. اینها نباید به عنوان شرایط جداگانه در نظر گرفته شوند.

بلکه یک سیستم ایمنی است که به شدت توسط یک یا چند محرک مانند مواد غذایی یا آلرژن های محیطی، کپک ها، سموم، عفونت های مزمن با درجه پایین یا شاید ترکیبی از این عوامل آزاردهنده است.

  علت افسردگی پاییزی

افسردگی درمان نشده : آزمایش ویژه برای حساسیت غذایی دیرهنگام و با درجه پایین (حساسیت غذایی IgG) نشان داد که سیستم ایمنی کلایتون (و احتمالاً مغز او ۱۰;۱۱) به هجده غذا از جمله لبنیات، بادام زمینی، مخمر، مرکبات و به ویژه گلوتن واکنش نشان می دهد.

التهاب بیشتری ایجاد کرد. ۱۲ گلوتن می تواند یک پاسخ ایمنی کم درجه و مزمن ایجاد کند که مغز و بسیاری از سیستم های دیگر را ملتهب می کند.

افسردگی درمان نشده : آفت دهان تنها نشانه دیگری از بیماری سلیاک یا عدم تحمل گلوتن بود. ۱۳ در واقع، آنتی بادی های آنتی گلیادین IgG او افزایش یافته بود (نشان دهنده یک واکنش خود ایمنی به گلوتن موجود در گندم، چاودار، جو، اسپلیت، جو دوسر و تریتاکل است).

  آدرس های خرید حضوری هیوسین

در فصل بعدی، در مورد اینکه چرا گلوتن سرنخ اصلی در روند درمان کلایتون بود، بیشتر خواهید آموخت. عدم تعادل گوارشی تهوع، اسهال، معده درد.

افسردگی درمان نشده : خارش مقعد و معده حساس از علائم واضح عدم تعادل گوارشی کلایتون بودند. استفاده مکرر از آنتی بیوتیک ها برای بسیاری از عفونت ها منجر به رشد بیش از حد مخمر و فلور غیرطبیعی روده شد. این منجر به یک روده نشتی (که نفوذپذیری روده نیز نامیده می شود) شد.

  غلبه بر افسردگی زمستانی

این وضعیت جای خود را به آلرژی های غذایی، آلرژی های سیستمیک و التهاب می دهد. ۱۴ پس می‌توانیم ببینیم که چرا سیستم ایمنی بدن او تا این حد عصبانی بود.

افسردگی درمان نشده : عدم تعادل سم زدایی سمیت فلزات نشان دهنده سم زدایی ضعیف است. آزمایشات نشان داد که کلایتون دارای سطوح بالایی از جیوه و سرب است.

  من افسردگی شدید دارم

قرار گرفتن در معرض او احتمالا مشابه سایر کودکان هم سن و سالش بود. با این حال، او از نظر تغذیه ای و/یا ژنتیکی نتوانست فلزات را از بدن خود حذف کند و آنها را در بافت های خود ذخیره کند.

افسردگی درمان نشده : جیوه با مشکلات بیشماری گوارشی و همچنین خودایمنی و شناختی مرتبط است. ۱۵ کودک متولد شده بین سال‌های ۱۹۸۹ تا ۲۰۰۱ همگی در معرض جیوه به شکل تیمروسال در واکسن‌های متعددی قرار گرفتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *