افسردگی در زمان بارداری

افسردگی در زمان بارداری : سمیت تولید شده توسط توده میکروبی غیرطبیعی در سیستم گوارشی بیمار بر مغز تأثیر می گذارد و علائم اسکیزوفرنی را ایجاد می کند.

بنابراین، برای کمک به بیمار باید از شر این سمیت خلاص شویم. در تجربه بالینی من، همان مدیریت تغذیه ای که برای کودکان GAPS تجویز می کنم.

افسردگی در زمان بارداری : برای بیماران اسکیزوفرنی بسیار خوب عمل می کند. من معتقدم این اتفاق می افتد زیرا این مدیریت تغذیه ای پوشش روده را بهبود می بخشد و فلور طبیعی روده را دوباره برقرار می کند. در نتیجه بیمار شروع به هضم و جذب مناسب غذا می کند.

  اختلال دوقطبی و معافیت سربازی

روده دیگر منبع اصلی سموم در بدن نیست و همانطور که قرار است به منبع اصلی تغذیه تبدیل شود. با از بین رفتن کمبودهای تغذیه ای و مسمومیت، علائم روان پریشی همراه با آنها از بین می روند. در مورد دارو چطور؟ این نکته بسیار مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

افسردگی در زمان بارداری : دیدن بیمار روانپزشکی که از داروهای ضد روان پریشی استفاده نمی کند بسیار نادر است. داروهای ضد روان پریشی بیوشیمی مغز و طبق آخرین تحقیقات حتی ساختار مغز را تغییر می دهند.

  بهترین مشاوران انگیزشی جهان

انتشارات اخیر در Lancet و American Journal of Psychiatry نشان می دهد که استفاده طولانی مدت از داروهای اعصاب باعث آتروفی (کوچک شدن) مغز می شود. هنوز مشخص نیست که آیا این تغییرات قابل برگشت هستند یا خیر. علاوه بر این، داروهای ضد روان پریشی فهرستی طولانی از عوارض جانبی ناخوشایند دارند و در اصل سمی هستند.

  افسردگی دو قطبی

افسردگی در زمان بارداری : بنابراین، این تمایل منطقی هر بیمار است که داروها را در اسرع وقت ترک کند. با این حال، از آنجایی که ما بیمار را از طریق مدیریت تغذیه سم زدایی می کنیم.

مهم است که تا زمانی که بیمار برای آن آماده نشده باشد، داروی او را تغییر ندهیم. دلیلش را توضیح خواهم داد. وقتی مطمئن شدیم که از طریق رژیم غذایی و مکمل‌ها وضعیت جسمی و روحی بیمار به طور چشمگیری بهبود یافته و پایدار است، می‌توانیم دارو را حذف کنیم.

  چگونه با استرس امتحان مقابله کنیم

افسردگی در زمان بارداری : علیرغم این واقعیت که شرکت های دارویی تولید کننده داروهای اعصاب اجازه توقف ناگهانی این داروها را می دهند.

تعداد قابل توجهی از شواهد بالینی منتشر شده وجود دارد که نشان می دهد داروهای آمی-سایکوتیک باید بسیار آهسته و با دقت حذف شوند.

افسردگی در زمان بارداری : حذف ناگهانی این داروها می تواند باعث واکنش شدید ترک شود زیرا بیوشیمی و ساختار مغز به زمان نیاز دارد تا مجدداً با زندگی بدون دارو سازگار شود.

  مبارزه با افسردگی بعد از طلاق

هنگامی که دارو به طور ناگهانی قطع می شود، متأسفانه، واکنش ترک اغلب به عنوان عود بیماری در نظر گرفته می شود و بیمار به سرعت داروها را دوباره مصرف می کند.

افسردگی در زمان بارداری : همکاری نزدیک با روانپزشک بیمار به منظور کاهش دوز دارو بسیار آهسته و بسیار تدریجی به منظور جلوگیری از واکنش ترک بسیار مهم است.

  رابطه افسردگی و وسواس فکری

بسته به دوز دارو و مدت زمانی که بیمار آن را مصرف می‌کرد، این دوره می‌تواند ماه‌ها و گاهی سال‌ها طول بکشد (اگر بیمار از یک کوکتل دارو استفاده کرده باشد).

افسردگی در زمان بارداری : در این دوره باید علائم معمول ترک را انتظار داشت: تهوع، استفراغ، بی اشتهایی، سردرد، بی حالی، کمبود انرژی، اختلالات خواب و نوسانات خلقی. یکی از عوارض جانبی بسیاری از داروهای اعصاب افزایش وزن و احتباس آب است.

بنابراین، کاهش وزن نیز با قطع این داروها قابل انتظار است. اگرچه کاهش وزن می تواند بسیار سریع باشد، اما معمولاً به محدوده طبیعی برای فرد می رسد و نباید باعث نگرانی خاصی شود.

  آدرس های خرید حضوری سفتریاکسون

افسردگی در زمان بارداری : من می خواهم دوباره تأکید کنم که مهم است که قبل از شروع روند ترک دارو، ابتدا از نظر تغذیه ای بیمار را تقویت کنید و علت مشکل – GAPS – را حذف کنید.

برای بیمار و مراقبان او بسیار مهم است که درک کنند که در این دوره ترک دارو، پایبند ماندن به برنامه تغذیه ای GAPS بسیار مهم است! زمان مناسبی برای آرامش با رژیم غذایی و مکمل نیست!

  افسردگی کودکان درمان

افسردگی در زمان بارداری : پس از اینکه داروها به طور ایمن برداشته شدند و بیمار حداقل برای یک سال پایدار بود، به طور گهگاهی می توان غذاهای مختلف (غیر مجاز در رژیم غذایی GAPS) را امتحان کرد، اما نه زودتر. پلاگر گروه خاصی از اسکیزوفرنی ها هستند که ممکن است.

اصلاً اسکیزوفرنی نباشند بلکه پلاگرین باشند. پلاگرا کمبود ویتامین B3 (نیاسین یا نیاسینامید) است. علائم معمولی پلاگرا می تواند بسیار شبیه اسکیزوفرنی باشد.

  افسردگی مردان در دوران بارداری همسر

افسردگی در زمان بارداری : هذیان، توهم، گیجی، سردرد، اضطراب، افسردگی، تحریک پذیری با بسیاری از علائم فیزیکی: درماتیت، اسهال مزمن و التهاب غشاهای مخاطی. قبلاً بر جمعیت های فقیری که رژیم غذایی آنها عمدتاً مبتنی بر ذرت بود تأثیر می گذاشت.

تا زمانی که علت واقعی این اختلال کشف نشد، پلاگرین تقریباً مانند جذامی ها درمان می شد. مردم بر این باور بودند که پلاگر عفونی و مسری است.

  افسردگی خفیف

افسردگی در زمان بارداری : تا زمانی که مشخص شد رژیم غذایی غنی از ویتامین B3 آن را به طور کامل درمان می کند.

یک روانپزشک کانادایی دکتر آبرام هافر به هزاران بیمار مبتلا به اسکیزوفرنی به سادگی با مکمل کردن رژیم غذایی آنها با دوزهای زیاد (۲ تا ۴ گرم در روز) کمک کرده است. ) ویتامین B3. بعداً وی ویتامین C و برخی مواد مغذی دیگر را به پروتکل درمانی خود اضافه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *