افسردگی در زنان باردار

افسردگی در زنان باردار : آنچه ما می خوریم تأثیر مستقیمی بر ترکیب فلور روده دارد، یک رژیم غذایی مدرن و راحت به جای تغذیه، پر از غذاهای فرآوری شده، تأثیر مخرب جدی بر فلور روده دارد.

مصرف زیاد غذاهای شیرین و کربوهیدرات های فرآوری شده باعث افزایش تعداد قارچ های مختلف، به ویژه گونه های کاندیدا، استرپتوکوک ها، استافیلوکوک ها، برخی گونه های کلستریدیا، باکتریوئیدها و برخی باکتری های فرصت طلب هوازی می شود.

افسردگی در زنان باردار : کربوهیدرات های فرآوری شده و شیرین (نان سفید، کیک، بیسکویت، شیرینی و ماکارونی) نیز باعث افزایش جمعیت روده با کرم ها و سایر انگل ها می شود.

  علت افسردگی در زنان بعد از ازدواج

رژیم غذایی کم فیبر میوه و سبزیجات تازه تأثیر منفی عمیقی بر فلور روده و متابولیسم عمومی بدن دارد و فرد را مستعد ابتلا به سرطان روده، تصلب شرایین، اختلالات متابولیسم هورمونی و بسیاری از مشکلات دیگر می کند. نوزادانی که با شیشه شیر تغذیه می‌شوند.

افسردگی در زنان باردار : فلور روده کاملاً متفاوت با نوزادانی که با شیر مادر تغذیه می‌شوند، ایجاد می‌کنند. تغذیه با شیر مادر برای جمعیت مناسب روده نوزاد با فلور روده سالم و متعادل ضروری است.

  آدرس های خرید حضوری پرگابالین

نوزادان با روده استریل به دنیا می آیند. شیردهی تنها و تنها فرصتی است که ما در زندگی خود داریم تا کل سطح روده خود را با مخلوط سالمی از باکتری ها پر کنیم تا پایه و اساس سلامت آینده خود را بگذاریم.

افسردگی در زنان باردار : روده نوزادانی که از بطری تغذیه می‌کنند با ترکیبی از باکتری‌های مختلف پر شده است که بعداً آنها را مستعد ابتلا به بسیاری از مشکلات سلامتی می‌کند.

  افسردگی و پیشرفت تحصیلی

ما یک نسل کامل از مردم داریم که عمدتاً در دهه‌های ۱۹۶۰ و ۱۹۷۰ متولد شده‌اند که از شیر مادر تغذیه نمی‌شدند، زیرا مد روز نبود.

افسردگی در زنان باردار : انبوهی از مشکلات پزشکی ناشی از آن مد، اهمیت شیردهی را برای حرفه پزشکی و بقیه ما آشکار کرده است.

خوشبختانه، در حال حاضر، اکثر مادران تمام تلاش خود را برای شیر دادن به نوزادان خود انجام می دهند. روزه‌داری طولانی‌مدت و گرسنگی، پرخوری و تغذیه تزریقی می‌تواند ترکیب فلور روده را به‌طور جدی تغییر دهد و زنجیره‌ای از مشکلات سلامتی را آغاز کند.

  درمان افسردگی و احساس تنهایی

افسردگی در زنان باردار : بنابراین مکمل‌سازی باکتری‌های مفید به شکل پروبیوتیک در این شرایط ایده خوبی است. به طور کلی، هنگامی که دیس بیوز روده منحصراً به دلیل رژیم غذایی نامناسب ایجاد می شود.

معمولاً نسبتاً خفیف است و می توان با عادات غذایی بهتر آن را اصلاح کرد. متأسفانه، در دنیای مدرن ما به ندرت در معرض عوامل دیگری قرار نگیرید که به فلور روده شما آسیب می رساند.

افسردگی در زنان باردار : مثلاً آنتی بیوتیک ها. بیماری بیماری‌های عفونی مختلف مانند حصبه، وبا، اسهال خونی، سالمونلا و برخی عفونت‌های ویروسی می‌توانند باعث آسیب ماندگاری به فلور روده شوند. پر کردن مجدد روده با باکتری های مفید بخش مهمی از درمان بیماران مبتلا به این عفونت های جدی است.

  با 6 میلیارد چه ماشینی بخرم

بیماری های مزمن مختلف با نقص های جدی در فلور روده مانند دیابت، بیماری خودایمنی، بیماری غدد درون ریز، چاقی و شرایط عصبی همراه هستند.

افسردگی در زنان باردار : این یک عارضه متداول جراحی، شیمی درمانی، هورمون درمانی و رادیوتراپی است. استرس استرس کوتاه مدت اثر مضری بر روده فلور دارد.

  راههای درمان افسردگی زنان خانه دار

اما معمولاً پس از پایان موقعیت استرس زا به خوبی بهبود می یابد. با این حال، یک استرس فیزیکی یا روانی طولانی مدت می تواند آسیب دائمی به فلور بومی وارد کند.

افسردگی در زنان باردار : عوامل دیگر % فعالیت بدنی، کهولت سن، اعتیاد به الکل، آلودگی، قرار گرفتن در معرض مواد سمی، عوامل فصلی، قرار گرفتن در معرض پرتوهای یونیزان و آب و هوای شدید.

همگی تأثیر عمیقی بر باکتری های دوست ما دارند. هر یک از ما مخلوط منحصر به فردی از میکروب ها را در روده حمل می کنیم. تحت تأثیر داروها و سایر عواملی که در بالا ذکر شد.

  راههای مقابله با افسردگی شدید

افسردگی در زنان باردار : این فلور روده در هر یک از ما به شیوه ای منحصر به فرد تغییر می کند و ما را مستعد مشکلات مختلف سلامتی می کند.

این یک فرآیند کاملاً غیرقابل پیش‌بینی است و علم تاکنون روش‌های بسیار مطمئنی برای آزمایش طیف کامل میکروب‌ها در روده به دست نیاورده است.

افسردگی در زنان باردار : چه رسد به درمان هر گونه ناهنجاری. این آسیب از نسلی به نسل دیگر منتقل می شود زیرا کودک تازه متولد شده فلور روده خود را از مادر دریافت می کند.

  استرس و اضطراب شدید چه علائمی دارد

و هر چه آسیب از طریق نسل‌ها منتقل می‌شود، عمیق‌تر و عمیق‌تر می‌شود. این روند در شدت مشکلات سلامت مربوط به فلور غیرطبیعی روده که در نسل‌ها دیده می‌شود.

افسردگی در زنان باردار : منعکس می‌شود. به عنوان مثال، این یک سناریوی کاملاً رایج است که من در کلینیک خود می بینم: یک مادربزرگ مشکلات گوارشی خفیفی دارد که در نتیجه دیس بیوز روده ضعیف است. او فلور روده غیرطبیعی متوسط را به دخترش منتقل می کند.

  درمان افسردگی و خواب زیاد

علاوه بر این، او تصمیم می گیرد از شیر مادر تغذیه نکند، زیرا مد روز نیست. در نتیجه دخترش از آلرژی، میگرن، PMS و مشکلات گوارشی رنج می برد.

افسردگی در زنان باردار : سپس از سن ۱۶ سالگی قرص های ضد بارداری مصرف می کند که آسیب به فلور روده او را عمیق تر می کند، البته چند دوره آنتی بیوتیک در طول مسیر برای عفونت های مختلف و رژیم غذایی فست فودها ذکر نمی شود.

  افسردگی بعد مهاجرت

پس از ۱۰ سال مصرف “قرص” او صاحب فرزندانی می شود که فلور روده غیرطبیعی خود را به آنها منتقل می کند. فرزندان او دچار مشکلات گوارشی و ایمنی می شوند که سپس به اگزما، آسم، اوتیسم و سایر مشکلات یادگیری منجر می شود.

افسردگی در زنان باردار : فرار از بسیاری از عواملی که در اینجا شرح داده شده است در دنیای مدرن دشوار است. تحت تأثیر این عوامل، باکتری های مفید روده توانایی خود را برای سیر شدن از دست می دهند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *