افسردگی در سربازی

افسردگی در سربازی : داستان کارول، که در بالا توضیح داده شد، به ما در مورد عدم صداقت غیرعمدی که اگر بیش از حد مستعد گناه باشیم، می تواند وارد زندگی ما شود، هشدار می دهد.

همانطور که در فصل ۳ اشاره شد، احساسات ما، مانند اضطراب، خشم، حسادت، شرم یا گناه، وجود دارند زیرا تکامل آنها را به این شکل طراحی کرده است.

افسردگی در سربازی : اما ما باید آنها را درک کنیم، نه اینکه آنها را عملی کنیم. اگر هر بار که احساس اضطراب می‌کردیم فرار می‌کردیم.

به زودی در مدیریت زندگی‌مان با مشکلات جدی مواجه می‌شویم. اگر هر بار که احساس عصبانیت می‌کردیم به مردم حمله می‌کردیم، هیچ دوستی نداشتیم.

  چگونه افسردگی کودکان را درمان کنیم

افسردگی در سربازی : با احساس گناه مانند بسیاری از زمینه های دیگر زندگی، اغلب موضوع یادگیری کنار آمدن و تحمل احساساتمان است. ما به تعادل نیاز داریم.

نه خیلی زیاد و نه خیلی کم. در واقع، اگر نتوانیم حداقل کمی احساس گناه یا شرم را تحمل کنیم، به مشکل بر می خوریم. اگر در هر کشمکشی که باعث احساس گناه می شود.

افسردگی در سربازی : عقب نشینی کنیم، به زودی احساس می کنیم که بر افسردگی غلبه کرده و فلج شده ایم.

  بهترین شغل با سرمایه 1 میلیارد

بنابراین گاهی اوقات درمان در مورد یادگیری این است که احساسات منفی خود را تحمل کنیم. برخی از افراد افسرده هستند که در واقع تحمل شرم و گناه ندارند.

افسردگی در سربازی : آنها ممکن است این چیزها را به شدت احساس کنند، اما به جای اینکه با احساسات کار کنند، آنها را درک کنند و یاد بگیرند که چگونه آنها را به عنوان بخشی از زندگی بپذیرند، هر کاری که می توانند برای خاموش کردن آنها و اجتناب از احساس آنها انجام می دهند.

دلایل زیادی برای این وجود دارد. گاهی اوقات به این دلیل است که این احساسات در کودکی طاقت فرسا بوده اند و فرصت کار با آنها و پذیرش آنها را نداشته اند.

  با ۵۰ میلیارد چه کنیم

افسردگی در سربازی : و اغلب به این دلیل است که این احساسات منفی باعث حملات وحشتناکی به خود می شود. خشم و احساس گناه معمولاً احساس گناه شامل خشم دیگران نمی شود. (این جنبه دیگری است که آن را از شرم و تحقیر متمایز می کند.) اما گاهی اوقات افراد اگر نتوانند احساس گناه خود را قبول کنند و تشخیص دهند که ممکن است به کسی صدمه زده باشند.

  علائم افسردگی بعد از زایمان در مردان

احساس عصبانیت می کنند. یک مثال را در نظر بگیرید. تام تولد جین را فراموش می کند و وقتی به خانه می رسد او به وضوح از این موضوع ناراحت است.

افسردگی در سربازی : اینجا یک صحنه احساس گناه است. جین. تام، تولد من است و تو فراموش کردی. من واقعا از این موضوع ناراحتم. تام اوه جین خیلی متاسفم حق با شماست.

خیلی سرم شلوغ بود واقعا بی فکر بود. بگذار امشب تو را بیرون ببرم درستش کنم. بیایید فرض کنیم که جین عذرخواهی و پیشنهاد را می پذیرد. در اینجا تام به گناه خود (در آزار رساندن به جین) اعتراف کرده است، عذرخواهی کرده و پیشنهادی برای “رفع همه چیز” ارائه کرده است.

  افسردگی در بارداری و جنسیت جنین

افسردگی در سربازی : جین به نوبه خود قصد تنبیه تام را ندارد اما می پذیرد و می بخشد. اما فرض کنید اینطوری پیش رفت. جین. تام، تولد من است و تو فراموش کردی.

من واقعا از این موضوع ناراحتم. تام اوه، بیا جین، میدونی که من خیلی سرم شلوغ بوده… همه چیز رو یادم نمیاد، الان استرس دارم. (با عصبانیت) ببین، متاسفم، باشه!

در این سناریو تام نمی‌تواند با احساس گناه و احساس بد خود کنار بیاید، بنابراین او آن را برمی‌گرداند و جین را سرزنش می‌کند و از او می‌خواهد (با عصبانیت) این واقعیت را بپذیرد که کارش بر او اولویت دارد. «متاسفم» او اصلاً «متاسفانه» نیست.

  افسردگی اختلال

افسردگی در سربازی : غروب اکنون تحت تأثیر احساسات بد قرار خواهد گرفت، زیرا تام با گناه خود کنار نمی آید بلکه سعی می کند آن را بپوشاند.

بسیاری از درمانگران این را به عنوان تبدیل احساس گناه به شرم می دانند، اما همچنین نوعی عدم تحمل گناه است. احتمال دیگر این است: JANE. تام، تولد من است و تو فراموش کردی. من واقعا از این موضوع ناراحتم. تام اوه جین خیلی متاسفم حق با شماست.

  اصول مصاحبه انگیزشی در درمان اعتیاد

افسردگی در سربازی : خیلی سرم شلوغ بود واقعا بی فکر بود. بگذار امشب تو را بیرون ببرم درستش کنم. جین. خوب، برای آن خیلی دیر است.

من فکر می کنم شما یک آدم بدجنس و بی فکر هستید. در این سناریو جین عذرخواهی را نمی پذیرد. شاید فکر می‌کند، اگر مرا دوست می‌داشت، فراموش نمی‌کرد» و بر اساس این فرض عمل می‌کند، شاید هم کناره‌گیری و عبوس شدن. او قصد دارد تام را زخمی کند – باعث شرم و گناه شود.

  مقابله با استرس رانندگی

افسردگی در سربازی : با این کار هیچ کدام از آنها به جایی نمی رسد. نکته اینجاست که چون احساس گناه اغلب از تعارض ناشی می‌شود، همیشه این احتمال وجود دارد که فرد گناهکار با آن روبرو نشود یا کسی که احساس آسیب می‌کند، وضعیت را به درگیری‌های آزاردهنده‌تر تبدیل کند.

به عنوان یک قانون سرانگشتی، زمانی که با بی فکری خود به مردم صدمه می زنید – و شما این کار را خواهید کرد، ما کامل نیستیم – خود را قبول دارید.

  افسردگی بعد زایمان چیست

افسردگی در سربازی : به خودتان اجازه دهید تا احساس گناه و دردی که ایجاد کرده اید را احساس کنید. این شما را به یک فرد بد تبدیل نمی کند.

دور از آن. این شما را با احساسات مراقبتی و شفقت خود در تماس نگه می دارد. اگر برای رفتار بد خود متاسفید، بهتر است این را به عنوان غم و اندوه بیان کنید تا خشم.

اگر عذرخواهی خود را با عصبانیت، طرد یا سرد بیان کنید، مردم باور نمی کنند که عذرخواهی واقعی است. بسیاری از عذرخواهی ها به دلیل روشی که ارائه می شوند.

  از تنهایی افسردگی گرفتم

افسردگی در سربازی : بی نتیجه می مانند. همچنین، به‌عنوان یک قاعده کلی، اگر به نظر می‌رسد فردی که به شما صدمه زده است واقعاً متاسف است، پذیرش آن مفید است.

حمله بیشتر به آنها معمولاً سازنده نیست. ۲۵۷ غلبه بر افسردگی نسبت به نواحی گناه خود بیشتر آگاه شوید احساس گناه یک احساس ناخوشایند است.

افسردگی در سربازی : اما به جای رویگردانی از آن، می تواند به شناخت آن و تفکر در مورد آن کمک کند. اولین چیز این است که محرک های معمولی برای احساس گناه خود را یادداشت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *