افسردگی در مردان میانسال

افسردگی در مردان میانسال : من دیابت نوع ۲ دارم (چیزی که قبلا به عنوان شروع بزرگسالان شناخته می شد). من عفونت قارچی مزمن دارم (خارش جوک، عفونت های مخمری واژن، یا لکه های پوسته پوسته خشک روی پوستم).

برای راحتی شما، این مسابقه در راهنمای همراه راه حل UltraMind تجدید چاپ شده است. به سادگی به بروید، راهنما را دانلود کنید و آزمون را چاپ کنید.

افسردگی در مردان میانسال : کلید امتیاز دهی – انسولین به ازای هر کادری که علامت زده اید یک امتیاز کسب کنید.

اگر می‌خواهید افسرده، خسته، مضطرب، بیش‌فعال، اما تمرکز نداشته باشید و حافظه‌تان را از دست بدهید، به جز چربی‌های شکمی، انسداد عروق، سوخت سلول‌های سرطانی و ابتلا به زوال عقل، به همان روشی که می‌خورید ادامه دهید (اگر یکی از متوسط آمریکایی‌هایی هستند که سالانه ۱۵۸ پوند شکر می‌خورند).

  افسردگی زنان شاغل و خانه دار

افسردگی در مردان میانسال : شکر سطوح بالای انسولین را افزایش می دهد (در یک لحظه به شما خواهم گفت که چگونه). و انسولین بیش از حد عامل شماره یک اپیدمی بیماری مزمن ما و عامل اصلی ناشناخته در اختلالات خلقی و زوال عقل است.

بگذارید داستان مردی را برایتان تعریف کنم که پیش من آمد. داستان او ممکن است برای شما خیلی آشنا باشد … اما می تواند برای شما پایان خوشی داشته باشد، همانطور که برای او اتفاق افتاد.

  مشاوره و انگیزشی کنکور

افسردگی در مردان میانسال : جیمز یک مدیر اجرایی وال استریت چهل و شش ساله بود که برای تست استرس قلبی پیش من آمد.

او مردی سخت‌روان بود و متقاعد شده بود که بر اثر بیماری قلبی می‌میرد. هر روز، زمانی در اواخر بعد از ظهر، شروع ناگهانی عرق کردن، ضربان قلب، اضطراب و تنگی نفس را تجربه می کرد.

  کاشت مو طبیعی

افسردگی در مردان میانسال : یعنی فکر می کرد می میرد! در واقع، او فقط دچار حملات پانیک می‌شد – شروع شدید اضطراب که باعث می‌شود برخی از افراد احساس کنند که قرار است دچار حمله قلبی شوند. او از وسط ضخیم بود و بعد از گوش دادن به داستانش و نگاهی به او، گفتم: «تو صبحانه نمی‌خوری، نه؟ و بعد از خوردن احساس خستگی می‌کنید، به همین دلیل است که در طول روز غذا را حذف می‌کنید.

برای اینکه سر کار خود را تیز نگه دارید – و زمانی که احساس می‌کنید به سراغ دستگاه فروش خودکار یا نوشابه می‌روید و در عرض چند دقیقه یک شکر سریع می‌گیرید.

  مبارزه با افسردگی بعد از شکست عشقی

افسردگی در مردان میانسال : شما احساس بهتری دارید.» شوکه شده گفت: از کجا فهمیدی؟ به او توضیح دادم که با ژن هایش مبارزه می کند و به انسولین مقاوم است.

این باعث شد سطح انسولین او بالا برود و قند خون او را بسیار پایین بیاورد که منجر به نوسانات گسترده در قند خون و در نهایت کاهش کلی قند خون (هیپوگلیسمی) شود.

  مبارزه با افسردگی و ناامیدی

افسردگی در مردان میانسال : این مسئول علائم او بود. به عبارت دیگر، هورمون های او به شدت از تعادل خارج شده بود و به همین دلیل دچار حملات پانیک می شد.

او نمی‌توانست متابولیسم کربوهیدرات‌هایش را کنترل کند، زیرا انسولین زیادی در خونش داشت. در نتیجه قند خون او از تعادل خارج شد و به تمام علائم اضطراب او منجر شد و او را به سمت پیری مغز، زوال عقل، فشار خون بالا، بیماری قلبی، چاقی، سرطان و غیره برد.

افسردگی در مردان میانسال : جیمز تنها نیست. بیش از ۱۰۰ میلیون آمریکایی از این بیماری رنج می برند که آن را مقاومت به انسولین می نامیم.

  افسردگی تغییر فصل

بسیاری از افراد را تحت تاثیر قرار می دهد و دقیقاً در همه یکسان نیست، اما پیامدهای نهایی یکسان است: افسردگی، زوال عقل، خستگی، افزایش وزن، بیماری قلبی و سرطان.

افسردگی در مردان میانسال : بیشتر مبتلایان چربی اضافی در وسط دارند. (برای اینکه بفهمید این نسبت در مورد شما صدق می کند یا نه، نسبت دور کمر به باسن خود را بررسی کنید. این اندازه گیری دور ناف شما تقسیم بر اندازه دور باسن است. اگر بیشتر از ۰.۸ باشد، احتمالاً مقاومت به انسولین دارید.) ممکن است.

  افسردگی زنان بعد زایمان

قد بلند یا لاغر، کوتاه قد یا چاق یا هر ترکیب دیگری باشد و همچنان مقاومت به انسولین داشته باشد. در حالی که نسبت دور کمر به باسن یک شاخص خوب است.

افسردگی در مردان میانسال : تنها راه مطمئن برای تشخیص اینکه آیا از این عارضه رنج می برید آزمایش پاسخ انسولین است. این کار با اندازه گیری قند خون ناشتا و سطح انسولین شما انجام می شود، سپس یک یا دو ساعت بعد، بعد از مصرف نوشیدنی قندی ۷۵ گرمی، دوباره اندازه گیری می شود.

  افسردگی شدید علائم

پزشک شما می تواند این آزمایش را به شما بدهد. (در قسمت چهارم اطلاعاتی در مورد آزمایش انسولین پیدا خواهید کرد.

افسردگی در مردان میانسال : من همچنین بخش گسترده ای در مورد آزمایش در راهنمای راه حل UltraMind اضافه کرده ام. به بروید و راهنما را دانلود کنید. برای دسترسی به آن اطلاعات.) مقاومت به انسولین یک نقص ژنتیکی، یک خطا در رشد ما، یا اشتباهی از جانب خداوند نیست.

این صرفاً نتیجه این واقعیت است که ما از خوردن هماهنگ با ژن های خود دور شده ایم. مملو از قند نام های بسیاری از مقاومت به انسولین هنگامی که قند یا کربوهیدرات های تصفیه شده بیش از حد می خوریم، ورزش نمی کنیم و استرس زیادی داریم، بدن ما تغییر می کند.

  مقابله با افسردگی حاد اثر ماری کریستین

افسردگی در مردان میانسال : در ابتدا انسولین بیشتری را برای حفظ قند خون خود پمپاژ می کنیم. سپس سلول های ما باید انسولین بیشتری داشته باشند تا قند خون ما یکنواخت باشد.

که مقاومت به انسولین نامیده می شود، و این وضعیتی است که در یک لحظه بیشتر در مورد آن صحبت خواهم کرد.

  داروی ضد افسردگی و وسواس فکری

افسردگی در مردان میانسال : به خوردن قند ادامه دهید و به مرور زمان دچار مجموعه ای از مشکلات دیگر می شوید – شکم چاق، سطح کمی قند خون (بیش از ۹۰)، تری گلیسیرید بالا (بیش از ۱۰۰)، HDL پایین (کمتر از ۶۰)، فشار خون بالا (بیش از ۱۱۵). /۷۵) و التهاب در خون شما.

سپس به این “سندرم”، به طور خاص، “سندرم متابولیک” می گویند. این سندروم به عنوان «پیش دیابت» نیز شناخته می‌شود، زیرا معیارهای سخت‌گیرانه دیابت یعنی خون را برآورده نمی‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *