افسردگی در کودکان چگونه است

افسردگی در کودکان چگونه است : پس از تایید دارو، هیچ ردیابی رسمی از خطرات یا مزایای آن برای میلیون‌ها نفری که این دارو را تجویز می‌کنند وجود ندارد.

این به بیماران یا پزشکان واگذار می شود که مشکلات خود را گزارش کنند. این امر عموم مردم را بسیار آسیب پذیر می کند.

افسردگی در کودکان چگونه است : پزشکان از تنها ابزاری استفاده می کنند که می دانند چگونه از آن استفاده کنند، اما این راهی است که آنها به دردسر می افتند.

متأسفانه، به نظر می‌رسد که شرکت‌های دارویی اغلب هرگونه واکنش یا دعوای قضایی را صرفاً بخشی از هزینه‌های «تحقیق و توسعه» داروهای خود می‌دانند.

  برای مبارزه با افسردگی چکار باید کرد

افسردگی در کودکان چگونه است : بلومبرگ نیوز در دسامبر ۲۰۰۶ گزارش داد: در سراسر کشور، چندین پرونده قضایی شرکت های دارویی را متهم به درگیر شدن در بازاریابی فریبکارانه از طریق اغراق بر اثربخشی و دست کم گرفتن خطرات داروهای ضد روان پریشی جدیدتر می کنند.

شکایت‌ها همچنین ادعا می‌کنند که شرکت‌ها این داروها را برای مصارف غیرمجاز تبلیغ می‌کنند. می سی سی پی، لوئیزیانا، آلاسکا و ویرجینیای غربی امسال از Eli Lilly & Co به نمایندگی از برنامه های بهداشتی Medicaid برای فقرا شکایت کردند.

  افسردگی بعد ترک سیگار چقدر طول میکشد

افسردگی در کودکان چگونه است : آنها گفتند که این شرکت به طور متقلبانه از داروی ضد روان پریشی Zyprexa برای استفاده های تایید نشده تبلیغ کرده است.

لیلی مستقر در ایندیاناپولیس در سال ۲۰۰۵ حدود هشت هزار شکایت مربوط به جراحت شخصی را به مبلغ ۷۰۰ میلیون دلار حل و فصل کرد و با چهار هزار ادعای دیگر روبرو شد.

افسردگی در کودکان چگونه است : ما جامعه ای معتاد به مواد مخدر هستیم و زمانی که راه حل های بهتری وجود داشته باشد، بیش از حد دارو تجویز می شود.

  مبارزه با افسردگی کتاب

طبق گزارش مجله انجمن پزشکی آمریکا، در یک هفته به طور متوسط ۸۱ درصد از آمریکایی ها حداقل یک دارو، ۵۰ درصد حداقل یک داروی تجویزی و ۷ درصد پنج دارو یا بیشتر مصرف می کنند.

افسردگی در کودکان چگونه است : از بین افراد بالای شصت و پنج سال، ۱۲ درصد حداقل ده دارو و ۲۳ درصد حداقل پنج دارو مصرف می کنند.

این سوگیری نسبت به دارو متأسفانه ما را از یافتن پاسخ واقعی یا بهترین پاسخ برای بیماری های خود منحرف می کند.

  افسردگی زنان بعد زایمان

افسردگی در کودکان چگونه است : متأسفانه، میلیاردها دلاری که هر ساله به صنعت داروسازی سرازیر می‌شود، صرف تحقیق یا ترویج تغییرات در رژیم غذایی، درمان‌های مواد مغذی، سم‌زدایی، رسیدگی به آلرژی‌های غذایی و سایر درمان‌های بالقوه مفید نمی‌شود.

در عوض، اقتصاد ما با محصولات و خدماتی که ما را بیمار می‌کند یا از بیماری‌هایمان سود می‌برد (داروها، غذاهای فرآوری‌شده، فست‌فودها، و شرکت‌هایی که با افزودن به بار سمی محیطی ما رشد می‌کنند) رشد می‌کند. چه کسی می داند اگر چنین تحقیقاتی انجام می شد کجا بودیم.

  اختلال افسردگی غیر معمول

افسردگی در کودکان چگونه است : مرز بعدی در پزشکی، روانپزشکی و مغز و اعصاب این است که بفهمیم افسردگی کمبود پروزاک نیست، ADHD کمبود ریتالین نیست، و اسکیزوفرنی کمبود زیپرکسا نیست.

ما اکنون ابزار و دانشی در اختیار داریم تا با نگاه عمیق‌تر و تفکر متفاوت، تفاوتی عظیم در این همه‌گیری اختلالات ذهنی و مغزی ایجاد کنیم. ترک داروها می تواند دشوار باشد.

افسردگی در کودکان چگونه است : با خطرات خاصی همراه است و باید تحت نظارت پزشک انجام شود. من به کسی توصیه نمی‌کنم که مصرف داروهای خود را به طور ناگهانی متوقف کند.

  با ۵۰ میلیارد چه کنیم

اما پیشنهاد می‌کنم با پیروی از برنامه بهینه‌سازی عملکرد مغز و رسیدگی به علل زمینه‌ای اختلالات خلقی و اختلال عملکرد مغز در بسیاری از افراد می‌توانند داروهای خود را ترک کنند. کمک پزشکشان و احساس بهتر و سالم تر از همیشه.

افسردگی در کودکان چگونه است : بدنت را درست کن و مغزت را درست خواهی کرد. افسانه روان درمانی: می توانید صحبت کنید یا مدیتیشن کنید مشکلات خلقی و مغزی خود را برطرف کنید همه ما باید یاد بگیریم که با هجوم مورچه ها در مغزمان مقابله کنیم اگر می خواهیم شاد باشیم.

  افسردگی بعد کنکور

مورچه‌ها «افکار منفی خودکار» یا باورها، نگرش‌ها و شیوه‌های تفکر و بودن ما هستند که ما را از رفاه دور می‌کنند.

افسردگی در کودکان چگونه است : مشاوره، درمان، مربیگری، درمان شناختی رفتاری، و حتی روانکاوی می توانند اجزای اساسی یک برنامه کلی برای سلامت روان باشند.

اما اگر مسموم با جیوه هستید یا کمبود اسید فولیک دارید یا عملکرد تیروئید کم دارید یا دوازده فنجان قهوه در روز می نوشید یا روزانه نیم پوند شکر می خورید (مقدار مصرف متوسط آمریکایی ها) یا التهاب دارید. مغز از خوردن گلوتن، صحبت کردن یا مدیتیشن برای رهایی از رنج بسیار دشوار است.

  افسردگی مزمن

افسردگی در کودکان چگونه است : من معتقدم قبل از اینکه روان درمانی مؤثر باشد، ابتدا باید به علل بیولوژیکی مشکلات بپردازید.

بیولوژی خود را درست کنید سپس روان درمانی کنید و کارهای روحی خود را انجام دهید. پرداختن به عدم تعادل زیربنایی در بدن شما که باعث اختلال عملکرد مغز می شود به شما این امکان را می دهد که عمیق تر و با موفقیت به کاوش ذهن و روح خود بپردازید.

  آدرس های خرید حضوری اسپیرونولاکتون

افسردگی در کودکان چگونه است : همه ما می خواهیم کاملاً از خواب بیدار شویم، شاد باشیم و لذت ها و لذت های عشق، کار و بازی را که به زندگی معنا و هدف می دهد.

کاملاً احساس کنیم. اما ما فقط با کار بر روی بیولوژی و زندگی نامه خود می توانیم به آن دست پیدا کنیم! ما می‌توانیم از بهترین درمان‌های روانی-عاطفی و رفتاری استفاده کنیم.

  نشانه های افسردگی در کودکان چیست؟

افسردگی در کودکان چگونه است : اما باید عملکرد مغز را از طریق بهبود تغذیه بهینه کنیم. تثبیت عملکرد ایمنی، تعادل هورمونی و انتقال دهنده های عصبی؛ افزایش سم زدایی؛ عادی سازی عملکرد دستگاه گوارش؛ و افزایش انرژی در سلول های ما.

افسانه جدایی مغز و بدن: مغز شما از بدن شما محافظت می شود این ایده که مغز و بدن از هم جدا هستند، یک باور ثابت و ثابت است.

افسردگی در کودکان چگونه است : همه پزشکان در مورد ماهیت مطلق سد خونی-مغزی- دیواره ای از تاگ آموزش دیده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *