افسردگی در کودکان ۵ ساله

افسردگی در کودکان ۵ ساله : اما چرا تغییر چشمگیر با یک مکمل ساده؟ این اشتباه را مرتکب نشوید که فکر کنید همه شرایط ذکر شده در بالا (یا مواردی که در جای دیگری در کتاب مورد بحث قرار گرفته است) می توانند به طور جادویی با کمی روغن ماهی درمان شوند.

برخی ممکن است، اما بیشتر شرایط ناشی از عدم تعادل و کمبود در بسیاری از سیستم های اصلی بدن است. کمبود مواد مغذی تنها یکی از زمینه هایی است که در آن مشکلات ایجاد می شود و چربی های امگا ۳ تنها یکی از این مواد مغذی هستند.

  خرید خانه با 2 میلیارد

افسردگی در کودکان ۵ ساله : اگر دچار کمبود چربی امگا ۳، کمبود B12، مسمومیت با جیوه، عملکرد کم تیروئید هستید و غذاهایی که به آنها حساسیت دارید می خورید، فقط رفع کمبود چربی امگا ۳ مشکل را برطرف نمی کند.

شما باید همه چیز را درست کنید. با این حال، کمبود مواد مغذی یکی از عوامل اصلی همه مشکلات سلامتی دیگری است که ممکن است با آن مواجه شوید، بنابراین فهمیدن کمبود مواد مغذی و برقراری مجدد تعادل تغذیه‌ای گام مهمی در مسیر شما به سمت UltraWellness است.

  سندرم پیش از قاعدگی و تنگی نفس

افسردگی در کودکان ۵ ساله : من قصد دارم از مثال چربی‌های امگا ۳ استفاده کنم تا روش‌های بی‌شماری را که مواد مغذی در بدن برای عادی‌سازی عملکرد کار می‌کنند و اینکه چرا کمبود آنها می‌تواند باعث بسیاری از بیماری‌ها شود را به شما نشان دهم.

چربی‌های امگا ۳ (و سایر چربی‌ها) چه می‌کنند و چرا کمبودها روی زیست‌شناسی شما تأثیر می‌گذارند در اینجا چهار نقش کلیدی چربی‌های امگا ۳ در بدن شما و دلایل مرتبط بودن آنها با بسیاری از مشکلات خلقی، حافظه و توجه وجود دارد. (و همچنین اکثر بیماری های مزمن).

  افسردگی بعد از خدمت سربازی

افسردگی در کودکان ۵ ساله : این چربی ها به معنای واقعی کلمه موادی هستند که ما از آنها ساخته شده ایم. ۱. آنها تمام غشاهای سلولی را می سازند (همراه با چند چربی کلیدی دیگر به نام فسفولیپیدها – PC و PS). 2. التهاب را کاهش می دهند، که تقریباً با تمام مشکلات مغزی مانند اوتیسم، ADHD، آلزایمر و افسردگی مرتبط است. ۳. آنها قند خون را متعادل می کنند.

که همانطور که در فصل ۷ خواهید دید، برای حفظ سلامت مغز شما ضروری است. ۴. آنها فعالیت یک مولکول کلیدی در مغز شما به نام BDNF (عامل نوروتروپیک مشتق از مغز) را افزایش می دهند که مانند کود برای مغز شما عمل می کند.

  افسردگی پیش از قاعدگی

افسردگی در کودکان ۵ ساله : رشد سلول های جدید را تحریک می کند و ارتباطات سلولی را افزایش می دهد. بیایید نگاهی دقیق تر به غشای سلولی خود بیندازیم.

که پوشش تمام سلول های شما را تشکیل می دهد. غشای سلولی سالم: خلق و خوی شاد، تمرکز روشن، حافظه تیز چربی های امگا ۳ ساختار اصلی تمام غشای سلولی ما را تشکیل می دهند. و تمام فرآیندهای زندگی در سطح سلول های ما شروع و پایان می یابد.

  افسردگی پشت کنکوری ها

افسردگی در کودکان ۵ ساله : این سطوح جایی هستند که تمام “ارتباطات” بیولوژیکی در بدن شما انجام می شود. هر دستورالعملی که برای زنده ماندن نیاز دارید از طریق غشای سلولی شما از یک سلول به سلول دیگر منتقل می شود.

غشاهای سلولی را مانند گوش سلول های خود در نظر بگیرید. بدون غشای سلولی سالم، شما نسبت به پیام هایی که وارد می شوند ناشنوا خواهید بود.

  آدرس های خرید حضوری سفتریاکسون

افسردگی در کودکان ۵ ساله : شما به اندازه غشای سلولی خود سالم هستید. تغییرات در غشای سلولی شما بر سلامت کل بدن شما تأثیر می گذارد.

هرچه غشای سلولی شما سالم تر باشد، سالم تر خواهید بود. بیایید یک دقیقه روی این موضوع تمرکز کنیم که چرا این موضوع در مغز صادق است.

افسردگی در کودکان ۵ ساله : مغز شما تنها حدود سه پوند یا ۲ درصد وزن بدن شما وزن دارد، اما حدود ۲۰ درصد از اکسیژنی که تنفس می کنید و حدود ۲۰ درصد از کالری مصرفی شما را مصرف می کند.

  مشاوره انگیزشی درسی

مغز شما حاوی ۱۰۰ میلیارد سلول مغزی است که تریلیون ها سلول پشتیبان برای محافظت و دفاع از آنها به نام سلول های گلیال (سلول های ایمنی مغز) دارند.

افسردگی در کودکان ۵ ساله : هر سلول مغزی با حدود ۴۰۰۰۰ اتصال (به نام سیناپس) به هر سلول دیگر مغز متصل است. بنابراین بیایید ببینیم، ۴۰,۰۰۰ x 100,000,000,000. این تعداد ارتباط در مغز شما وجود دارد و همه آنها دائماً پیام می فرستند!

هر یک از این اتصالات در غشای سلولی به هم می رسند. اگر آن غشاها سالم نباشند، اثربخشی و سرعت ارتباط کاهش می یابد. که منجر به عملکرد ذهنی ضعیف تر، مشکلات حافظه و اختلالات خلقی می شود. چیزهای زیادی وجود دارد که بر سیم کشی و اتصالات مغز تأثیر می گذارد.

  بهترین مشاور انگیزشی جهان

افسردگی در کودکان ۵ ساله : در واقع، تمام کلیدهایی که در The UltraMind Solution توضیح داده شده اند، این کار را می کنند. اما غشای سلول های مغز شما در قلب (یا مغز) ماده قرار دارد.

غشاهای سلولی از موارد زیر ساخته شده اند: ۱. اسیدهای چرب (از ماهی وحشی و روغن ماهی): چربی های امگا ۳ (DHA و EPA) اگر خوب غذا می خورید یا روغن ماهی مصرف می کنید.

  دلیل افسردگی صبحگاهی

افسردگی در کودکان ۵ ساله : یا روغن ماهی و روغن ماهی مصرف می کنید. نه (من در بالا بحث کردم.) ۲. فسفولیپیدها (کولین زرده تخم مرغ، سویا، بادام زمینی، عدس، دانه کنجد، دانه کتان): چربی هایی که حاوی فسفر، فسفاتیدیل کولین (PC) و فسفاتیدیل سرین (PS) هستند، دو مورد از مهمترین آنها هستند. ۳. کلسترول (از تخم مرغ، میگو، مرغ): چسب بین مولکول ها (نگاه کنید به کلسترول نیاز دارید). ۴. پروتئین (از حبوبات، غلات کامل، آجیل، دانه‌ها، تخم‌مرغ، مرغ، گوشت و لبنیات): گیرنده‌ها، انتقال‌دهنده‌ها، دروازه‌ها، مبدل‌های سیگنال و غیره. اینجاست که تمام سیگنال‌های ارتباطی از سایر قسمت‌های بدن و محیط پردازش شود (بعد از بحث درباره فسفولیپیدها، بیشتر در مورد پروتئین صحبت خواهم کرد.) علاوه بر چربی های امگا ۳ که قسمت اعظم غشای سلولی شما را تشکیل می دهند.

  آدرس های خرید حضوری سوماتریپتان

افسردگی در کودکان ۵ ساله : دسته دیگری از ترکیبات به نام فسفولیپیدها وجود دارد که به همان اندازه برای ساخت غشاها حیاتی هستند. این مواد چرب برای عملکرد مطلوب مغز حیاتی هستند و تحقیقات فواید آن را ثابت کرده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *